THEO Sm Funakoshi Cup 2012 Podiumplaats voor Han Ying Min 24 JUNI KOOPZONDAG 11.00 - 17.00 uur SPORT 19 Lisanne de Witte wint zilver op NK Atletiek GTH scoort in Ahoy! )UljA Ai j Caravanboulevard Heerhugowaard Industrieterrein 'De Zandhorst' Pascalstraat 16, Heerhugowaard T: 072-571 80 88 www.theostet.nl Openingstijden Maandag: 10.00- 18.00uur Di, Wo. en Do. 9.00 - 18.00uur Vrijdag: 9.00 - 21 .OOuur Zaterdag: 9.00 - 17.00uur normaal 2095,- k nu in deze opstelling Relaxfauteuil Wales UITKIJKPOST 20 JUNI 2012 Onder hen ook een kleine delega tie uit Duitsland en scheidsrech tere uit Kenia. Op vijf velden werd sportief gestreden door zowel beginnende karateka's als erva ren wedstrijdtoppers. Het concept van de Funakoshi Cup is dat elke karateliefhebber mee kan doen en uitkomt tegen mensen van zijn of HEILOO - Trias atlete Lisanne de Witte heeft afgelopen weekend in het Olympisch stadion te Amsterdam uitstekend gepresteerd. Lisanne de Witte behaalde op daverende wijze het zilver op de 400 meter. Vanuit baan acht kwam ze sterk opzetten op het laatste rechte eind. Van een vierde positie rukte ze op naar het zilver, waar bij ze de titel op een haar miste. Achter de ver rassende winnares Nicky van Leuveren (54.27) was het zilver voor De Witte (54.33), nog vóór favoriete Madiea Ghafoor (54.50). „Shit! Was het maar tien meter langer geweest," keek De Witte balend naar haar kansen op goud. „Helaas is dat niet zo, maar deze zilveren medaille is een prachtig resultaat. En dat ook nog eens in een persoonlijk record!" Bij het speerwerpen was er succes voor Dennis Bamhoorn. De jonge speerwerper wierp in zijn laatste poging naar een afstand van 64.61 meter. Deze afstand bete kende naast de 5e plaats van Nederland ook een nieuw Clubrecord. Laura de Witte was dit weekend een van de jongste deelneemsters. Op de 200 meter werd ze negenede wat net geen fmale plaats betekende. HEILOO - Afgelopen zaterdag 16 jimi 2012 heeft een groep springsters van GTH deelgenomen aan de Ahoy Cup in Rotterdam. Er werd indi vidueel meegedaan aan de springwedstrijd op B niveau. De wedstrijd bestond uit twee onderdelen: de mini trampoline en mini tram poline pegasus.Het spits werd afgebeten door Myrthe Wols, hierna volgde de junioren Jasmijn Lesterhuis, Raquel Schouten, Eveline Verhoef en Bojoura van Riel. Deze springsters zijn allemaal geëindigd in de middenmoot waar de trainstere Melanie De Laleijne en Inge de Moor erg tevreden over zijn gelet op het hoge niveau van de deelnemers. Als laatste kwamen de senioren Birgit Stevenson en Corina Henselman aan de beurt. Dit werd een spannende wedstrijd waarbij Birgit net buiten de prijzen viel. Corina eindigde op de derde plaats en nam een prach tige bronzen medaille in ontvangst. Helaas kon den Gaby de By, Nicole de Goede en Maaike Stevenson door een blessure niet deelnemen aan deze wedstrijd. Geldig t/m zaterdag 30 juni. Prijzen en drukfouten voorbehouden, kleuren en stoffen kunnen afwijken. WK25MID KARATE HEILOO - Het toernooi om de Funakoshi Cup is in zeven jaar tijd uitgegroeid tot een van de grootste karate evenementen in Nederland. Zondag 17 jimi kwamen opnieuw ruim 400 deelnemers van veertig- verschillende clubs naar sport hal de Hoomse Vaart in Alkmaar. haar eigen niveau. Het organiseren de Fïmakoshi was met maar liefst 38 podiumplaatsen uitermate suc cesvol, waarbij ook de afvaardiging uit Heiloo goed op dreef was. Het team met Reijer, Berend en Sterre Blok legde beslag op de derde plaats. Individueel waren er prijzen voor Jun Ma en Adriaan Bon. Op vijf velden werd sportief gestreden door zowel beginnende karateka's als ervaren wedstrijdtoppers. Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Afgelopen zaterdag turnden vier meisjes van sport vereniging TIOS uit Limmen mee met de districtfinale divi sie 5 in Hooglanderveen. Zij hadden zich hiervoor geplaatst tijdens de regiofinales. Han Ying Min, Amy de Leeuw en Nina Burgering deden bij de junioren mee. De meisjes begonnen op brug en moesten meteen ervaren dat de jury zeer streng beoordeelde. Alleen Han Ying wist nog boven de 10 uit te komen(10.167). Ook op balk scoorde ze goed waar door ze na twee onderdelen de vijfde positie bekleedde. Amy en Nina hadden een minder goede start maar scoorden wel goed bij sprong (11.50 en 11.0). Nina belandde op de 27ste plaats en Amy op een mooie 22ste. Han Ying moest haar positie veilig stel len met de sprong. Gelukkig was haar tweede poging goed voor 11.0 punten waarmee ze zichzelf op het podium bracht. Een uitstekende prestatie: vijfde van district Mid west! In de laatste wedstrijd kwam Danielle Dam in actie. Helaas had ze een slechte start met haar serie op vloer waardoor ze de wedstrijd verder niet lekker meer draaide. Ze moest genoegen nemen met een 30ste plaats. Voor deze meis- en kunnen zij terug kijken op een jes zit het wedstrijdseizoen erop geslaagd seizoen. Rechts Han Ying op de vijfde plek. Aangeleverde foto Bank Flavio In tal van stoffen leverbaar. Tevens lever baar als hoekbank. 3-zits nu 625,- In 3 maten leverbaar. Elektrisch verstelbaar met opsta-functie. Hoekbank Monza Deze speciale hoekbank heeft op iedere zitplek verstelbare hoofdsteunen. In tal van stoffen te verkrijgen en oneindige mogelijkheden in opstellingen. Tevens is de Monza met een slaapelement leverbaar. Relaxbank Riva In tal van stoffen en leerkleuren leverbaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19