BonhoefTercollege Castricum geslaagden 2012 H E I L O O 11 BasisDeroepsgencme leerweg Feestvreugde op het Bonhoeffercollege Veel blijdschap op het Bonhoeffercollege nu de examenuitslagen van het eerste tijdvak binnen zijn. Het Bonhoeffercollege is trots op zijn leerlingen die een prachtige prestatie hebben neergezet. Er wordt nog geduimd voor enkele herkansers, die nog een keer de examenzaal in moeten. Maar het uitgangspunt is dat binnenkort ook voor hen de vlag uit kan! Nu al geslaagd zijn: MAVO HAVO Atheneum Gymnasium Zwaardere eisenmaar bijna 96% geslaagden bij Clusius College Castricum! Kaderberoepsgerichte leerweg: Gemengde Leerweg: Jac P Thijsse College VWO HAVO: MAVO UITKIJKPOST 27 JUNI 2012 r Lucie Amse, Romy Baden, Hidde Baijards, Nick Beentjes, Lieke den Boer, Wouter uit den Bogaard, Rick Bosma, Thomas Brakenhoff, Jasper van Bruggen, Kaja van Bruggen, Louise Burger, Tommy van Elk, Wout Eussen, Mitchel van Gennep, Alex Groenland, Kim Groentjes, Lisa Heine, Paula Henneman, Delano Holkamp, Sabine Jonker, Sierd Kamminga, Jip Kareis, Xanthe Kok, Mitchell van der Kolk, Marjolein Kuijpers, Jeffrey Kuulman, Sem Lascaris, Zoë Lascaris, Angela Liefting, Thorn Looijenga, Mike Martens, Nick Martens, Lianne Meijer, Malou Meijer, Naomi Meijer, Stefan Meijer, Charlotte Meijster, Lisette Mijnen, Roos Nijenhuis, Gianluca Piras, Bruce Post, Roos Rodenburg, Tess Rooijers, Robin Ruijs, Mariam Schelvis, Boy van Schooten, Tobias Sent.veld, Lydia Sinnige, Robin Smits, Simone Spaan, Ingmar Spekle, Aileen Sprokholt, Michelle Spuls, Danitia Stanco, Ramon Sunter, Julie Templon, Anne Thelosen, Myrthe Veer, Sophie Verdonk, Marjolein Vos, Joeri Weidmann, Bram de Wijs, Sharleen Winder, Dylan de Winter, Shannon Witkamp Laura Aafjes, Serina Aafjes, Marjolein Admiraal, Sander Admiraal, Michiel Apeldoorn, Valerie Berger, Taco Blauw, Liset de Boer, Dewy Brandjes, Lisette Brinkman, Marissa Cornelisse, Irene Dengerink, Ward Dijkhuis, Michiel Dijkstra, Jos Gaarthuis, Noor van Gijssel, Merel Glorie, Wesley de Groot, Nina Haazelager, Tom Hiddleston, Tobias van de Hoef, Jill Houtenbos, Jason Ikelaar, Sharon de Jong, Leonie Kastanje, Thomas van der Klei, Max Kostic, Liselot Kraster, Tommy van Leeuwen, Fleur Leijtens, Doris Mannaert, Wouter Mehrer, Kim de Menezes, Eline Middelhoven, Mitch Molenaar, Marlies Mulder, Marita van Nimwegen, Davy Noort, Nina Noort, Judith Oreel, Tamara Paulus, Paul Portegies, Michael Rasch, Marieke van Ree, Silvia van de Reep, Tara Reulen, Sanne Rodenburg, Jeroen Roodenburg, Tim Rooijers, Sam Rooker, Susan van Rookhuijzen, Esmée Röseler, Tim Schoon, Inge ten Seldam, Ragheed Shamoon, Mieke van Steenis, Alicia van Tellingen, Nicky Thelosen, Daan Tjepkema, Inge Tromp, Noortje Tromp, Lottie Twisk, Jelle van der Veer, Laura Veerman, Michelle Verduin, Joshua Vijsma, Thomas Vink, Isabella van der Vlies, Stan Vrouwe, Elise Vrugt, Maarten Westerdijk, Diede de Wildt, Sam de Wit, Marjolein With, Naomi van Zijl, Anne Zonneveld, Pauline Zuidervaart Tes Apeldoorn, Mathieu Blauw, Tjerk den Boer, Ruben Boon, Rowie Borst, Tim Bosch, Jesse Brinkman, Jelle Broeders, Matthijs Brugman, Bart. Coenders, Sander Dekker, Shanice van Dijk, Dennis Drubers, Chris Duinmeijer, Sven van Duuren, Erik Emondt, Jessie Groen, Jet. Herber, Jet.ske Hiddes de Fries, Jim Hoogmoed, Fenna IJtsma, Daniël Jansen, Jara Kloos, Mirian Kolder, Chiron Kriek, Tanja Langendijk, Christy Los, Fie Luijten, Laura Meijering, Marnix Michielsen, Lineke Ouwerkerk, Co Ploegaert, Richelle Raaphorst, Anna Ranzijn, Inge Regelink, Thomas Res, Matthijs Smit, Leonie Stam, Renske Taylor, Sanne Veenboer, Koen Vessies, Arjan Vonk, Karlijn Winkelman, Joy van Wooning, Steven Zindel, Milou Zonneveld Yaphet. Ahmed, Sanne Bakker, Eline de Boer, Isene Boudrie, Sander Franken, Michael Groen, Sjors Groot., Huck de Haas, Denise Jonker, Rosalie Kaandorp, Maaike Kleijn, Miron van der Kolk, Yvette de Koning, Lasse Kos, Eveline van der Meer, Maaike Nijman, Benjamin Rensen, Sander Rozemeijer, Daniël Rustenburg, Merel van Velzen, Laurens Vermanen, Debby Vreeken, Nina Wagemaker, Naomi Wijker. Hoewel de exameneisen dit. jaar veranderd zijn en zwaarder geworden zijn, is ruim 96% van de eindexamenkandidaten van het. Clusius College Castricum geslaagd! Dat. is een resultaat waar we als school trots op kunnen zijn. Van de leerlingen die de Basisgerichte Leerweg en de Leerwegondersteundende Leeiweg volgden is zelfs honderd procent geslaagd. 26 Leerlingen van de Gemengde Leeiweg hebben het. afgelo pen jaar en extra vak gevolgd en zij hebben ook examen gedaan in dit. extra vak, waardoor ze nu een TL-diploma ontvangen. Er zijn helaas ook een paar leerlingen die een herexamen moeten doen, maar de kans dat. zij ook slagen is groot.. Wij feliciteren alle geslaagden en hopen dat. dit. diploma het. begin is van een mooie loopbaan voor allemaal! W.C.M. Huiberts, vestigingsdirec teur Akersloot: Sam Berkhout., Fem Buur, Vienna Koning, Maarten de Kramer, Mike Steenbakker, Shannytha Tinga Beverwijk: Cherise Blokker, Manon Duursma, Anna Geldermans, Melissa Grapendaal, Saïda Ott.e, Sam van Vuuren Castricum: Edwin Balke, Remco Balt.us, Dylan Bosman, Jerry Brakenhoff, Mike Dekker, Frank Flietstra, Chloë Groentjes, Jens Haringa, Senna Hoekzema, Chantal Jager, Sven Kolenbrander, Rosalie Kooij, Nathalie Kuijs, Bob Liefting, Demi Lut.e, Esther Silberstein, Brandon Stenson, Vincent, van Weenen Egmond-Binnen: Michelle Bracke, Amber Dekker, Theo Laroo, Brian Plant. Heemskerk: Barry Beumer, Chantal van Deursen, Don hendriks, Mare Posthuma, Iva Rosic, Nick Schipanski, Aprillita Verschoor, Lucia de Wit., Marit. van Zijl Heiloo: Evi van Schilt., Martha Timmerman IJmuiden: Annabel Mennes, Daan Rozemeijer, Mandy Vogel Krommenie: Rochella de Groot., Lars Rodenburg Limmen: Karen Hageman, Britt Hollenberg, Koen Risseeuw, Nikki Schaaf Uitgeest: Mare de Bruijn, Rob Duinmaijer, Anouk de Goede, Sem Ignatius, Wesley Kaandoip, Kevin Kleijne, Linda Molenaar, Jordi Roelofs, Erik Specht, Lisa Vermeer, Mark Weeland Velserbroek: Sanne Heeren Wjjk aan Zee: Marije van den Heuvel Wormerveer: Stefan Stoel Zaandam: Mandy van Teijlingen Akersloot: Nils Bouwman, Yalissa Leijen, Cees Lust., Jordy Zijp, Mitchel Zijp Assendelft: Midas Schaaper, Dylan Teeuwen Beverwijk: Nanda Beentjes, Iris Berghuis, Jamy Schaaf, Justin Sies, Roos Wierenga, Kaya Wisseborn Castricum: Patrick Admiraal, Emma Beerse, Danny Borst., Femke Borst., Francisca Fens, Jonna Geijsel, Koen Hageman, Maywand Hashem, Nick Hilarius, Fleur Kieft, Damiën Kooi, Eline Kuijper, Laura van Noort., Bob van Riet., Beau Sinneger, Jesse Stolk, Demi Streefkerk, Bob Vendel, Myrthe Zonderman Egmond-Binnen: Rick Diemeer, Jorik Zwart. Heemskerk: Bo Art.mani, Vince Bakkum, Thijs Bruijns, Koen Burger, Ilse van Egmond, Rowanne Fuchs, Sofie Halbersma, Reinier Hondema, Sade de Jong, Aaron Miccoli, Roxanne Morel, Danielle Poen, Adinda Schepers, Jennifer Schorel, Mats Stockey, Britt. Swart, Lisa van Teijlingen, Laura de Valerio, Robin Verdier, Kelsey Wilms, Emiel Woltheus, Quint.en Zoontjes Heiloo: Ayla Agasi, Julia Rabenberg IJmuiden: Sander Kerkhoff, Laura van Os Koedijk: Jamie Twaalfhoven Koog aan de Zaan: Kyane Koppies Krommenie: Stefan Brandsma, Nena Knopjes, Daphne van Staden Limmen: Robin Balt.us, Paul Bos, Bianca Castricum, Charlotte Droog, Nienke Glorie, Youri Huijsmans, Lynn Kaandorp, Sarah van der Velden Uitgeest: Manon Beentjes, Yi Bruijn, Vincent, van Dessel, Jordy Druijf, Kim Kleinfelder, Anne Rumphorst, Bianca Sleurink, Joëlla Struik, Romee Tibboel, Nico Wester Velsen-Zuid: Robin Verdikt. Velserbroek: Aaron Bakker, Stijn van der Hulst, Michelle de Nieuwe Westzaan: Thijs Oudkerk, Dana Paape Wormer: Amber Okkers Wormerveer: Lidiam Tuinhof, Jorinde Weit.es Zaandam: Ramon Brans, Soesja Charmant, Sharissa Valk, Mike Wouda Akersloot: Tessa Dekker, Loes Kaandoip, Roy Koelman, Cas Obdam, Jennefer Weber Assendelft: Derya Jaspers, Beverwijk: Mike Broek, Shelly Bruinsma, Jint.e Duijker, Maarten Spitshuis, Susan de Wit. Castricum: Anouschka Hilferink, Demi Houben, Shivanne Idema, Anne-Wieke Janse, Olga Laan, Mireille Leitner, Esmée Nonneman, Sander Oostenbrink, Iris Rouw, Guus Schroder, Khn Stork, Aileen Surendonk, Samantha Theissling, Fabian Verkuijlen Egmond-Binnen: Kaylee Admiraal, Noortje Lut.e, Els Vermeulen Heemskerk: Naomi Aardenburg, Mandy Bakker, Daan Beentjes, John van den Berg, Joyce Heij, Lisette Kok, Zoë Meester, Martijn Meijer, Eline Nijenhuis, Max Nijman, Stan Vosse, Jim Welp Heiloo: Sam van De Nesse, Marit. van Deventer IJmuiden: Nathan Hof, Martijn Meinders, Donna Wassenaar Koog aan de Zaan: Melanie op den Velde Limmen: Rosalie Bruijns, Moreen Crandel, May Lin Droog, IJsbrand Geutjes, Marije Lieferink, Ilona Nuijens, Dirk de WinterUitgeest: Esmée Baecke, Saskia de Bie, Frank Blom, Britt. Deijle, Jimmy van der Eng, Samara Leijen, Jort. Root.lieb Velserbroek: Marlou Bax Wijk aan Zee: Sheila Fijen Wormerveer: Jesse Busnac, Kaylee de Groen Zaandam: Jeroen Gigengack, Mark Woltheus AKERSLOOT (7): Mathijs Gast., Jolien Kerssens, Rick Lamberts, Jim Leijen, Tijmen Seignette, Lynn van Sikkelerus, RomyTijssen. CASTRICUM (49): Seb van den Berg, Boyd Biersteker,Vincent Bijman, Lot.t.e Bruinsel, Hieke Bruinsma, Nick Cabri, Sharon Clarke, Erin Dekker, Thijs Dijkman, Robin Garstman, Maarten Glorie, Nine de Graaf, Aron Groen, Renee Groen, Jonathan Groot., Jonna Heijke, Lisette Huijgen, Nienke Janzee, Ingrid Jense, Noor Juffermans, Bent.e Kooiman, Bram Kooiman, Nat.an Kramer, Lotte Lehman de Lehnsfeld, Giulia Massaro, Nina Meijering, Dion Oosterman, Louise Pierneef, Manouk Rodenburg, Jade Rohof, Bart. Sander, Romy Schneider, Machiel Smit., Max Snoodijk, Esther Spruijt, Mitchel van Straaten, Ruth Straathof, Eva Straathof, Amber Veldhoen, Xanthe Veldhuis, Timo Veldt, Richard Vink, Maaike Visser, Dion van Warmerdam, Sophie Wellen, Justo van der Werf, Mathijs Wiering, Annelies Wiggers, Suzanne Zonneveld. EGMOND A/D HOEF (2): Marjolein van de Reep, Sanne Theijsmeijer. EGMOND BINNEN (4): Maureen van dei- Schinkel, Simone Valkering, Bram Vermeulen, Jacky Zentveld. HEERHUGOWAARD (1): Rut.ger Kraaijer HEILOO (34): Marco Admiraal, Jent.e Althuis, Thomas Appel, Judith van Beek, Claire den Boer, Sjoerd van den Bos, Daphne Cats, Ellen van Diemen, Jasmijn Gerrits, Mick Geusebroek, Lisanne de Groot., Emily van der Haagen, Fleur de Haan, Joran de Haan, Maarten de Haan, Bas van Haastrecht, Robert. Hoekstein, David Koenders, Romy Lijfering, Marlien van Mever, Sander Ouwejan, Tristan Quinten, Nikki van Reems, Denise Renooij, Anouk Rietveld, Sander de Ruiter, Manon Schipper, Frank Sengers, Eveline Smith, Daan Sunnotel, Bart. Visser, Jaimy van Vuuren, Crissy van Weert, Ahné Wijffels. LIMMEN (9): Kelly Admiraal, Sophie van den Berg, Marleen Dekker, Laurens Duin, Kevin de Graaf, Maxime Groot., Sander Schouws, Dylan de Vries, Laura Wolf. UITGEEST (2): Monica Spoelstra, Katja Zwaneveld. AKERSLOOT (13): Sanne Sintemaartensdijk, Joy Siemer, Martijn de Leur, Niels Lamberts, Christiaan Krekel, Cas Kaandorp, Kjeld Hekelaar, Jeroen van Harten, Sharon Duinmaijer, Paulien van Diepen, Lars Bouwman, Frenneke Blokker, Roos van Baar. ALKMAAR (1): Daan van Wielink. CASTRICUM (70): Merel Zoontjes, Petra Zonneveld, Sarina van der Woude, Eva Wijers, Sabine Wendt,Karlijn de Weers, Barry Webster, Bas de Waard, Saskia Visser, Kyra Vermeulen, Emma Vendel, Larissa Velzeboer, Florian Teufer, Twan Streefkerk, Karlijn St.et, Megan van Steenis, Sam Steeman, Marjolein Spil, Leendert Schreutelkamp, Hidde van Schaik, Bas de Ruijter, Silvia van Rijn, Koen Revers, Romy Reijnders,I raj Raghosing, Naomi Put., Vincent. Prinssen, Martijn Pol, Bart. van Pinxt.eren, Tessa Phillipson, Mitchel Ooms, Anthony Mouroulis, Lex de Moei, Isabelle Meijster, Just, van Meerkerk, Dennis Masker, Coily Lubbers, Levi Lap, Anne Laan, Katie Kwanten, Jochem Kuijs, Allien Kuijs, Ronja Kuijs, Sacha Kroes, Emma t.e Kolste, Mare Kemner, Mees de Jong, Manon Hemmer, Jaël Heerenveen, Bram van der Gragt, Roan Graas, Manon de Graaf, Manon Geels, Arnoud Egberts, Robin van Dort., Jordi van Doorn, Jesse van Doggenaar, Krista Delvoije, Maya Dekkers, Bart. van Deelen, Joline Butter, Liselore Bus, Job Bruijnen, Shelly Brouwer, Kim Bosman, Dylan Borst, Sanne Bol, Jasper de Boer, Sara Beentjes, Thomas van Bakel, Dennis Masker. EGMOND A/D HOEF (1): Kelly Beukers EGMOND BINNEN (3): Joël van der Zande, Jim Tervoort, Elise Speet.s HEEMSKERK (1): Hemen Sendi HEILOO (58): Mitchell Zwart, Rob Zomerdijk, Tino de Vries, Rachèl Venneker, Julia Ursem, Fenna van Strien, Lisanne Smit, Vera Schotsman, Nick van Schooten, Berith Schaapman, Siet.ske Roozing, Moran Roelfs, Martijn Reijners, Sten Pohnan, Kelly Pieters, Aranka Oud, Eva Ot.t.o, Ziènna Neles, Ruben Neefjes, Deen Mondt, Gigi Moers, Tjeerd Melchers, Tamara Langendam, Stef Laan, Roos Kroef, Erwin Kramers, Jesse Koopman, Merel Kloots, Doms Kaandoip, Lisa Jongerius, Daan Jansen, Annelotte Hofland, David Hiemstra, Cliiel Heidoorn, Robert. Helder, Frank Hartong, Julia Groot, Onno van Gijssel, Max van Gelder, Jasmin Elfar, Jelte van Dokkum, Suzanne Comans, Dionne Cats, Dominique van den Burg, Lola Bruin, Sterre Brouwer, Sharita Bosnië, Romario Bosnië, Thijs de Boer, Milo Blei, Robin Berkman, Juliette Beentjes, Isabel Barnhoorn, Nick den Bakker, Mathijs Baars, Mark Arnold, Anouk Apeldoorn, Michelle van Andel. LIMMEN (19): Bas de Wildt, Arie Welboren, Isabelle de Vries, Maxime van der Valk, Mandy Schouws, Ruben van Rij, Joyce Mous, Kevin Molhoek, Teun Metselaar, Robin Lut.e, Jesper Koot, Charlotte Jaeger, Tessa Groot, Hidde Ebels, Manon Diemeer, Randy Bruin, Puck Beider, Derek Bakkum, Jamie Bakker. UITGEEST (2): Sofie Thomasse, Thijs Bezemer AKERSLOOT (18): Sem Broersen, MaxLe Due, Nienke van der Eng, Freek van der Eng, Jennifer Flierman, Daan Klaver, Tom Lugthart, Esmee Sander, Jelmer Schoolderman, Jesse Schouten, Sven Stolk, Mylan Swart, Stanley Terluin, Damaris Tromp, Justin Verduin, Jony Verduin, Max van de Vliet, Tim Wichers. CASTRICUM (45): Ruben Aardenburg, Jeroen Aris, Tiffany Balt.us, Melanie Beentjes, Sten van den Berg, Thomas Blaasse, Daniel t.e Boekhorst, Sven van den Booren, Dennis But.eneers, Selina Colleye, Luc Cretier, Lieuwkje Dijkstra, Sam Donders, Tessa van der Eng, Fioran Filippi, Jetske Groenewold, Justin Harmsen, Dion Husman, Tim IJsendijk, Sara de Jong, Rick de Jong, Julian Kapr, Dionne Kneppers, Thijs Liefting, Sabina van Lieshout, Michiel List, Myrthe Nanne, Romy Nuijens, Jurriaan Nuijs, Jara van Ooijen, Rut.ger Reijnders, Lynelle Schermer, Lars van der Schoor, Liz Smith, Wouter Tromp, Christiaan Tweebeeke, Maartje Eva Verlaat, Annebel Versteeg, Jamie de Vries, Carlo Vrijburg, Bodha Wallega, Madeion van de Water, Mees Wellen, Britt. van der Westen, Beeke Wijgman. EGMOND A/D HOEF (1): Juna Breuer. EGMOND BINNEN(3): Mark van den Berg, Jordi Jungerius, Meivin van der Schinkel. HEEMSKERK (1): Emily Brouwer HEILOO (19): Lara Bijvoet, Benjamin Eugster, Raoul de Groot, Jessica de Groot, Alex Hudson, Zahra Hussain, Marcelina Kavelaars, Esmé Koenders, Roos Metzelaar, Joppe Min, Luke Nanne, Bas Peeters, Casper Perre, Samantha Robertson, Colin Rump, Skip van Schagen,N ikki Schouten, Niek Smit.s, Ted Velzeboer. LIMMEN (9): Mike Borsjes, Maud Burgering, Femke Groot, Cas Kaandorp, Leon Koopmans, Sven Liefting, Jelle Min, Wessel Pirovano, Valerie Vendel. UITGEEST (1): Chiel van Yperen ZAANDAM (1): Marco Pieters

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11