www.eindelijkglasvezel.nl Het komt als 30% ervoor kiest. Hebt u straks internet met de snelheid van het licht? Kijkt u binnenkort naar tv met superscherp beeld? Dat hebt u zelf in de hand. Zodra 30% van de huishoudens in Heiloo een abonnement neemt, gaat het er komen: glasvezel. Op dit moment is de 30% nog niet bereikt. Ziet u glasvezel graag komen, kom dan in actie en kies voor een aansluiting op de toekomst. Voordelig(er) uit met glasvezel. Om van glasvezel te kunnen profiteren, hebt u een abonnement nodig bij een serviceprovider die u internet, tv en telefonie via glasvezel aanbiedt. Bent u daarmee duurder uit dan met uw huidige abonnementen? Integendeel! Want op het glasvezelnetwerk kunnen de aanbieders met elkaar concurreren en dat ziet u terug in aantrekkelijke tarieven. Bovendien wordt u kosteloos aangesloten. De kabel naar uw meterkast, het speciale glasvezelmodem en het testen ervan kosten u helemaal niets. Maak de beste keus. Misschien twijfelt u nog over glasvezel of hebt u vragen. Is glasvezel echt nodig? Wat heb ik eraan? Wat gaat het kosten? Wat is voor mij het beste abonnement? Hoe kan ik overstappen? Kom daarom binnenkort eens langs in onze speciale glasvezelwinkel. Om glasvezel zelf te ervaren en voor een helder antwoord op al uw vragen. Glasvezelwinkel. Heerenweg 42a, 1851 KT Heiloo. Openingstijden. maandag 13.00 -18.00 uur dinsdag t/m donderdag 10.00 - 18.00 uur vrijdag 10.00 - 21.00 uur Zaterdag 10.00 - 16.00 uur 2 7 JUNI 2012 UITKIJKPOST DE KEUZE IS AAN HEILOO.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 12