1 reggefiber Laatste kans. De aanleg van glasvezel is een kostbare zaak en er staan heel wat gemeenten te trappelen om het te krijgen. Wie er het eerste aan de beurt is? Dat zijn de plaatsen waar ten minste 30% van de huishoudens voor een glasvezelabonnement tekent. Alleen op die manier kunnen de enorme investeringen op termijn worden terugverdiend. Kies dus nü voor glasvezel en het komt! Wordt de 30% niet gehaald, dan gaan andere gemeenten voor en kan het nog jaren duren voordat Heiloo weer aan de beurt is. Zover laat u het toch niet komen? Zo doet u mee. De afgelopen weken hebt u veel informatie ontvangen over glasvezel in Heiloo. Van Reggefiber, maar ook van Concepts, KPN, Lijbrandt, Solcon, Telfort, Vodafone, Wisper en XS4ALL. Dit zijn de serviceproviders die u diensten via glasvezel kunnen aanbieden. Neemt u bij een van hen een abonnement, dan bent u niet duurder uit dan u nu gewend bent. Elk abonnement vergroot de kans dat glasvezel gaat komen in Heiloo. Zou de grens van 30% niet worden gehaald, dan vervalt uw abonnement automatisch. U bent dan tot niets verplicht en niets verschuldigd. Hebt u uw keuze voor een serviceprovider bepaald, vul dan het deelnameformulier in. Grote kans dat u dit al in huis hebt. En anders kunt u het formulier van uw keuze downloaden van www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo of alles in orde maken in onze glasvezelwinkel. Wacht niet te lang, want u kunt u nog aanmelden tot 16 september. of ooit! Het is nu

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13