Univé Ronde van Limmen Opening van pannaveldje in Limmen Bepaal zelf welke boodschappen u met 35% korting wilt kopen! Limmen v DE NIEUWE AH LIMMEN NIEUWS UIT DE REGIO Fietsen en skeeleren op 30 juni en 1 juli Timmerdorp Limmen: 30 juni inschrijven! Deze week met een extra voordeel coupon. Knip onderstaande coupon uit en lever deze bij onze servicebalie in en u ontvangt twee 35% kortings stickers. Plak deze op artikelenvan uw keuze en u krijgt bij het afrekenen 35korting. Dit geldt ook voor de 1500 nieuwe artikelen. Deze coupon actie loopt t/m zondag 1 Juli. Deze coupon is goed voor 2 kortingsstickers, i Af te halen bij de servicebalie in onze zaak. Geldig alleen op artikelen* met een max. waarde van €10,- en t/m 1 Juli 2012. Eén coupon per klant. 27 JUNI 2012 LIMMEN - Als op zaterdag 30 juni de grote fietsmeneren star ten met de proloog van de Tour de France, gaan de lokale fiets- helden van start bij de Ronde van Limmen. Het programma bestaat uit drie verschillende koereen. Om 17.00 uur schiet rondemiss Marieke Kaandorp de sportklasse/masters weg. Daarna zal om 18.30 uur bur gemeester Mans het startschot los sen voor de plaatselijke favorieten in de reereantenkoere, waarna om 19.30 uur de beste amateurs van Noord-Holland van start gaan. Zondag 1 juli kan er geskeelerd worden over een afstand van 20 of 35 kilometer. Om de reereantenkoere extra aantrekkelijk te maken, wordt dit jaar niet alleen de winnaar gehul digd, maar ook de beste Limmer. Daarnaast kan ook de jeugd van 14 tot en met 16 jaar starten in deze koers en ook zij strijden voor 'eigen' prijzen. Daarnaast is het voor iedere deelnemer mogelijk om te sprinten voor leuke premies. Inschrijven is nog mogelijk via www.rondevanlimmen.nl. Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk tot 18.20 uur, maar kost dan wel 5,-. Om 19.30 uur starten de allerbeste amateurs van Noord- Sander Lormans gaat in 2011 als winnaar over de streep. Zal hij ook in zijn laatste seizoen de Ronde van Limmen op zijn naam weten te schrijven? Aangeleverde foto Holland. Met Jeroen Lute, Thijs Al en Sander Lormans zijn de win naars van de laatste drie edities aan de start. Lute rijdt altijd goed in zijn geboortedorp en Lormans wil in zijn laatste seizoen alles winnen waar hij start. Maar ook de plaat selijke favoriet Bram Brusehke is gespind op een goede eindklasse ring na zijn slippertje vorig jaar, net nu hij met de goede ontsnapping mee was. Na de koers is er livemu ziek in de Burgerij. De start- en finishlijn is dit jaar gepositioneerd op de Dusseldorperweg. Door deze nieuwe plek veiwacht de orga nisatie nog meer publiek en een gezellige ambiance om de eind sprint van de wedstrijden te kun nen aanschouwen. Door het korte parcours van exact één kilome ter (Dusseldorperweg, Kerkweg, Vuurbaak, Jan Valkeringlaan), hoeft u weinig van de koereen te missen. Let op: het parcours wordt om 16.30 uur volledig afgesloten! Op zondag 1 juli kan er tussen 09.15 uur en 10.15 uur gestart wor den aan een skeelertoertocht (dus geen wedstrijd) over 35 of 20 kilo meter. Ook voor minder geoefende skeeleraare en kinderen is het rondje van twintig kilometer goed te doen. Start en finish van deze tochten is 'De Burgerij' (Dusseldorperweg tegenover de kerk). Een helm is ver plicht (eventueel bij inschrijving te verkrijgen) en bescherming wordt geadviseerd. Inschrijfkosten bedra gen 5,- per persoon. Ook hier kimt u voor meer informatie terecht op www.rondevanlimmen.nl. LIMMEN - Op donderdag 21 juni werd het nieuwe panna veldje in Limmen geopend. De kinderen hebben er vier jaar op gewacht en eindelijk is het er gekomen. Groep 7A van de Sint Maartenschool organiseerde de opening. Leerlingen Jente en Thomas: „Een aantal mensen heeft actie gevoerd en dat heeft geholpen. Nikisha (oud leerling van de Sint Maartenschool) heeft een aantal jaar geleden een handtekeningenac tie gehouden en daarvoor willen wij haar bedanken. De kinderen van de Sint Maartenschool zijn erg blij met het panna veldje. Bij de opening waren twee wethouders aanwezig. Leerlingen van groep 7a hebben de organisatie van de opening op zich genomen. Ze hebben erg hun best gedaan om het zo mooi en leuk mogelijk te maken. Karlijn, Lotte en Sam hebben een speech gehou den over het panna veldje. Nadat de speech was gehouden werd de naam van het veldje onthuld, 'Nikishacourt'. Als aftrap mocht de wethouder de bal als eerste in het doel schieten. Toen dat was gebeurd was er een fluitconcert en dat maakte een spetterend eind aan de opening van het panna veldje!" y i"-ii u LIMMEN - Zaterdag 30 juni kan er van 10.00 tot 12.00 uur wor den ingeschreven voor het Timmerdorp Limmen. Dan kunnen de ingevulde formulieren worden ingeleverd en dient er ook betaald te worden. Het inschrijfgeld bedraagt dit jaar 22 euro. Het inschrijfformulier is inmiddels uitgedeeld op de scholen en is ook te downloaden van de website. Tevens vindt u daar alle informa tie omtrent het Timmerdorp: www.conquista.nl. Aangeleverde foto ADVERTENTIE cöïfmi *m.u.v. rookwaren, PostNL artikelen, medicijnen en babyvoeding t/m 6 maanden. I Door wethouder Zonjee-Zonneveld werd het pannaveldje in Limmen feestelijk geopend. Foto: Ricardo Marcker I Maandag t/m zaterdag zijn wij open van 8.00 tot 21.00 uur. Op zondag van 16.00 tot 21.00 uur. Sb o bank (exact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15