Opkikkerdag voor groep 8b van de Sint Maartenschool Karlijn en Dave winnen prijsvraag Lex Burgering Albert Heijn Limmen feestelijk heropend na verbouwing REGIO 3 Geslaagde dag met Chantal in ieders gedachten Corine Heeremans uit Castricum exposeert bij Johwin INGEZONDEN MEDEDELING U I T K IJ KPOST 27 JUNI 2012 LIMMEN - Sprankelende kleuren, vrije vormen, en zeer vrouwe lijke onderwerpen sieren de wanden bij slaapcomfort Johwin, Rijksweg 127 in Limmen. Corine Heeremans schilderijen zijn een streling voor oog en ziel. Ontspannen penseelvoering in zonnige kleuren maken van deze expositie iets bijzonders. De tentoon stelling is te zien gedurende openingstijden van Johwin, dinsdag tot en met zaterdag van 09.30 tot 16.30 uur. Aangeleverde foto LIMMEN - Jordy van Dansik en Sandy Springintveld uit 5 VWO van het Jac. P. Thijsse College hebben samen gekozen voor het organiseren en uitvoeren van een sportdag als hun profiel werkstuk. Hiervoor hadden zij groep 8b van basisschool Sint Maarten uit Limmen gekozen. Meester Cees, die voor deze groep staat, was ook de leerkracht van Sandy in groep 8 daar. Sandy had gehoord dat deze groep vanaf 1 februari een vervelende peri ode doormaakt en besloot daarom samen met Jordy de opkikker sportdag voor hen te organiseren. De laatste maanden van de basis school horen vaak de leukste te zijn met onder andere kamp, musical en sportdag. Sinds 1 februari weet Chantal van den Brink uit deze groep dat ze botkanker heeft en onderging al heel wat chemo kuren en een zware operatie. Dit hakt er natuurlijk behoorlijk in bij zo'n LIMMEN - Na een maandenlange en ingrijpende verbouwing was het woensdag 20 juni zo ver. hechte groep kinderen en meester, daarom hadden zij dinsdag 19 jimi een verrassingsdag. De enige infor matie die ze vooraf hadden gekre gen was; sportieve kleding aan en zwemkleding mee. Sandy en Jordy wachtten de kin deren die ochtend op en ze moes ten meteen mee op him fiets naar de eerste locatie. Deze was aan de Visweg waar een groot aan tal mountainbikes klaarstonden. Hierna ging men een klein stukje verder richting Pagelaan waar op stuk bouwgrond een mountainbike parcours is aangelegd. Hier stond Ton Kramer de groep op te wachten om hen een aantal uren les te geven. Met veel plezier kregen de kinderen vele techniek- tips en reden heel wat verschillen de rondjes. Ze hadden er plezier in en toen het om 11.30 uur tijd was om te stoppen had menigeen een flinke blos op de wangen. De fiet sen werden terug gebracht en men ging weer richting school. Hier De Albert Heijn winkel aan de Vuurbaak in Limmen kon worden heropend, vergroot met zo'n 350 werd gezamenlijk gegeten en nog even lekker nagekletst. Het mid dagprogramma was op het Limmer zwembad. Hier hadden Jordy en Sandy samen met nog enkele bege leiders een aantal spellen uitgezet. Behendigheid en denkvermogen werden deze middag op de proef gesteld. Het was voor de kinde ren een heerlijke ontspannende dag waarbij het weer natuurlijk ook prima meewerkte. Dat de dag omgevlogen was voor een ieder geeft wel aan dat men zich geen moment heeft verveeld en dat alle onderdelen die door Sandy en Jordy waren bedacht in de smaak vielen bij de groep. Na afloop bedankte groep 8b en meester Cees daarom deze twee kanjers hartelijk voor de geweldige opkikker sport dag die ze voor hen hadden georga niseerd en wensten hen veel succes met hun profielwerkstuk. Chantal kon helaas niet langs komen, maar iedereen had haar zeker in gedach ten deze dag.... m2 en er zijn maar liefst 1500 nieu we artikelen bijgekomen. Alle koelwaren zijn in afsluitbare vitrines uitgestald. En nieuw is de aparte vers-diepvries afdeling. Dit alles is om in de winkel een uitge kiend ecosysteem te creëren. Het is daarom een waar genot voor u om in deze mime en moderne zaak boodschappen te doen. Om 18.00 uur was de officiële opening opgeluisterd met onder andere een muzikaal optreden van Excelsior. Door de jongste telgen van de familie Renes werd het blauwe toegangslint als officiële hande ling doorgeknipt. Daarna volgde de uitreiking van de Bouwsteenactie cheques aan de deelnemende verenigingen (zie foto): Tios, W Limmen, Conquista, de Uylenspieghels, TV Limmen en Excelsior. De heer Ab Renes bedankte iedereen voor hun enthousiaste inzet. Vervolgens kon iedereen, onder een genot van een hapje en een drankje, kennis maken met de nieuwe winkel. LIMMEN - Op 7 juni reed Lex Burgering twee maal Alp d'Huez op voor stichting Alpe d'HuZes. Om geld binnen te halen voor zijn actie had Lex een prijsvraag uitgezet. Men kon voor 1,- zijn klimtijd raden van z'n snelste beklimming die dag. Voor de jongens was er een mooie Star Ware bouwdoos te win nen en voor de meisjes een work shop Cupcake versieren voor 4 per sonen. Er werden heel wat tijden inge vuld en afgelopen donderdag was het zover, de prijzen werden uitge reikt aan de beide prijswinnaars. Het toeval wilde dat ze beide bij Lex op school zaten dus hier vond de uitreiking plaats. Eerst werd Karlijn Verdwaald verrast in de klas, met de tijd van 2:25:32 uur zat zij bij de meisjes het dichtst bij Lex z'n snelste tijd van 2:33:57 uur. Hierna ging men naar de groep van Dave Meegdes die op een tijd van 2:13:53 uur had gegokt. Hij werd door Lex in de klas werd verrast met de mooie bouwdoos. Beide prijswinnaars waren erg blij met hun prijs. Woensdag werd de geheel vernieuwde Albert Heijn in Limmen feestelijk heropend. Foto: Ricardo Marcker Met Chantal in ieders gedachten, genoten haar klasgenoten van groep 8b van de Sint Maartenschool van de Opkikkerdag. Aangeleverde dag 1441 Prijs ibo bank texact 1° prijs tor Dave Meegdes werd door Lex in de klas werd verrast met de mooie bouwdoos. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17