Geslaagden bij Zwembad Loos schoolzwemmen Clubkampioenschappen Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo Geslaagd banden toernooi bij Dojo 't Loo Piet Glas Vennewater Toernooi 2012 Nieuwe clubkampioenen Judoclub Groefsema Jongste turnsters GTH presteren prima sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO ypM Zwemmen HEILOO - Zaterdagmiddag 16 juni was er een uitgebreid examen van Zwembad Loos in Zwembad De Witte Brug in Castricum. Het eerste uur waren de leerlin gen voor diploma A en B aan de beurt. De verplichte banen en voor al het onderwaterzwemmen wer den vlot, ver en zonder problemen gezwommen. De heer van der Korf, aanwezig namens de Nationale Raad Zwemdiploma's, was zeer tevreden over het zwemniveau van de kinde ren. Daaropvolgend werd het exa men voor diploma C, Zwaardvis en Dolfijn afgenomen. Ook hier zagen alle zwemslagen en bijzondere ver richtingen er goed uit. Iedereen is heel verdiend met een mooi diplo ma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Hugo van As, Robin Beerepoot, Daan Belleman, Jasmijn Brandjes, Jonathan Brouwer - de Koning, Yanniek van Bruehem, Noor Dalenberg, Demi Groot, Benjamin Haverkamp, Mila de Jager, Nora Koomen, Timber Kragtwijk, Paul Kuit, Maureen Mol, Rick Schavemaker, Zoë Smets, Wessel Verbeek, Juliette de Wit, Savine de Wit, Puck Zonderhuis, Elisa Zwaan, Kevin Zwart. Diploma B: Milan Alonso Bayón, Dymfie Beers, Elsemieke Bosch, Anouk Braas, Fabian Dulmers, Juune Dusseau, Lianne Epskamp, Vince Geerking, Mats Hendrikszen, Mees Hendrikszen, Joey Hink, Lisa Kamping, Ties Kraakman, Sterre de Laleijne, Sanne Poppe, Noor Terlouw, Rik van Velzen, Luuk Venneker. Diploma C: Kenneth van Boggelen, Sterre van Boxtel, Jesse de Brouwer, Sandro Busurashvili, Bas van Neer, Duncan Tromp. Zwaardvis zilver: Nella van Leeuwen. Zwaardvis goud: Nienke Madderom. Dolfijn diamant: Eilish Sehoemaker. Tafeltennis REGIO - Afgelopen vrijdag wer den de jaarlijkse clubkampi oenschappen voor de jeugd van Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo gehouden. Net als andere jaren werd er weer een groot spektakel veiwacht tussen de favorieten jeugdspelers. Er werd gestreden in twee poules, waarbij in Poule A werd gespreden om clubkampioenschap. In poule B wisten de volgende spelers zich te plaatsen voor de halve finales: Jesse Ommen, Sanne Briefjes, Jeremy Geels (3de) en Ramon Twisk. De finale van de B-poule werd een mooie wedstrijd tussen wist Jesse Oomen (1ste en Ramon Twisk (2de). In de A-poule wisten Remeo Bosman, Tim Wokke, Brian de Goede en Mathijs Nap zich te plaatsen voor de halve-fmales. De finale was een herhaling van het affiche van het Open Limmer Kampioenschap. Dit maal was het Remeo Bosman die aan het langst eind trok en zich de clubkampioen van 2011-2012. Alle deelnemers en de oudere bedankt voor de geweldi ge sfeer en de aanmoedigingen. Zou je het een keer leuk vinden om een kijkje te nemen in bij de jeugdafde- BILJARTEN HEILOO - Dit jaarlijkse, bij velen zeer populaire biljarttoer- nooi, wordt voor de negentiende maal georganiseerd en gehouden in Sportcentrum Het Vennewater in Heiloo. De speeldata zijn vastgesteld op 24 en 25 augustus. Op vrijdagavond en zaterdagochtend worden er zoge naamde voorwedstrijden gespeeld, waarna de beste 32 spelers verder ling kan dit natuurlijk door een vrij blijvende proeftraining. De trainin gen zullen eind augustus weer van start gaan. Voor meer informatie over de jeugd- of de senioren afde lingen van de tafeltennisvereniging kijk dan gerust even op: www.tafel- gaan naar de volgende ronde waarbij het 'knock out' systeem gehanteerd wordt. Naar veiwachting zal de finale ronde op zaterdag omstreeks 17.00 uur plaatsvinden. Speelt u een moyenne vanaf minimaal 1.00 en wilt u meedoen, dan kunt u zich opgeven bij: Nico Lapère, Tulpencroftlaan 19, Heiloo, tel. 072-5331864, e-mail: nlapere@quicknet.nl, Henk v.d.Veer, Warmoezierelaan 10, Heiloo, tel. 072- 8503696 E-mail: h.vanderveertshot- mail.com. Het inschrijfgeld bedraagt tennislimmen.nl. Ter afsluiting nog even een nieuwtje; Sanne Briefjes heeft zich in de selectie getafelten nist komt voor het team van Noord Holland op het Nederlands kampi oenschap voor regio's in Papendal (pupillen en welpen). 8,-. De sluitingsdatum van inschrij ving is 4 augustus. JUDO HEILOO - Een groot aantal judoka's van veertien verschil lende clubs uit heel Noord Holland streden afgelopen zondag bij Dojo 't Loo om de prijzen van alweer het achste Oranjebanden toernooi. Voor velen was dit toernooi een prima gelegenheid om ervaring op te doen met echte judowedstrijden. De deelnemers in de leeftijd van 5 tot en met 13 jaar konden onder toeziend oog van officiële scheid- rechters elk in hun eigen poule een flink aantal wedstrijdjes draaien JUDO HEILOO - De clubkampi oenschappen van Judoclub Groefsema, de laatste wed strijd van dit judoseizoen, zijn dit weekend voor de derde keer gehouden. Tijdens dit toernooi konden de nog jonge judotalentjes aan het aan wezige publiek en aan hun trainers laten zien welke technieken ze alle maal in huis hebben, uiteraard ging dit gepaard met de nodige vechtlust. Trainer Wesley Groefsema kijkt tevreden terug: „Het is leuk om te zien dat de judoworpen die in de lessen worden geoefend ook tijdens de wedstrijden worden geprobeerd. Van heupworpen, sehouderwor- pen en grondtechnieken. Je ziet dat iedereen in een jaar tijd met stap pen vooruit is gegaan." Vlak voor om de krachten te meten met de tegenstanders. Van de deelnemers van Dojo 't Loo was er een fraaie eerste plaats voor Otto Bosch, Stan de Laleijne en Elias Visser. Zilver was er voor Jay de Groot, David Snelder, Mats Kroon, Sophie de Schepper en Dylan Haazelager. Een derde plek werd behaald door Job Kroon, Tom Groen, Jonne Coolegem en Jesse Nieuweboer. De overige deelnemers hoefden ook niet met lege handen naar huis. Hun inzet werd beloond met een fraaie herinneringsmedaille. Een uitge breide fotoreportage is te zien op www.dojotloo.nl. het middaguur waren alle wedstrij den afgelopen en was het tijd voor de prijsuitreiking. De clubkampioe nen van dit jaar zijn: Bas Visser, Tijn van Straalen, Hidde Heekere, Juup van Diepen, Koen Lute, Xander Sehoemaker en Mees Burgering. In hetzelfde weekend was trai ner Sander Groefsema op het EK -17 (red. Montenegro) aan het coachen voor Ben Rietdijksport, waar hij ook een aantal judotrai ningen verzorgd. Hij behaalde met zijn pupil, Gaby de By, welke uitkomt in de klasse tot 57 kilo gram, een bronze medaille. Een zeer knappe prestatie. Op zondag 15 juli sluit Judoclub Groefsema het judoseizoen af met een spe ciale training op het strand van Bakkum. Alle judoka's van Judoclub Groefsema zijn uitgeno digd. Prijswinnaars van het Clubkampioenschappen 2012 Jeugd, vlnr: Jeremy Geels, Brian de Goede, Jesse Oomen, Remeo Bosman, Ramon Twisk en Tim Wokke. Aangeleverde foto Voor velen was dit toernooi een prima gelegenheid om ervaring op te doen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19