Jongste turnsters GTH presteren prima THEO STET rmn VRIJDAG KOOPAVOND TOT 21.00 uur £7 110 meubelem €1 SPORT 21 Technische staf/Weervogels klaar voor het nieuwe seizoen Quin Weijkamp winnaar HSV penaltybokaal 2012 Jeugdvisclub Samen Beet vist derde wedstrijd Caravanboulevard Heerhugowaard Industrieterrein 'De Zandhorst' Pascalstraat 16, Heerhugowaard T: 072 -571 80 88 I: www.theostet.nl Openingstijden Maandag: 10.00- 18.00uur Di, Wo. en Do. 9.00 - 18.00uur Vrijdag: 9.00 - 21 .OOuur Zaterdag: 9.00 - 17.OOuur normaal 2095,- Ik nu in deze opstelling Bank Flavio UITKIJKPOST 27 JUNI 2012 Turnen HEILOO - Zondag 17 juni turn den zeven jongste selectie turnsters van GTH de basis klasse wedstrijd tegen DOS Castricum. Bij de jong talent (2005) turn den Noa Faas, Esmee Mul, Feliene Warmenhoven en Robin Beerepoot. In de categorie pre- instap (2004) kwamen Mijke van Haastrecht, Luna van Twuijver en Bo Beerepoot in actie. Voor een aantal meisjes was het de eerste wedstrijd, best spannend! De meisjes hadden er zin in en hebben allemaal een goede wed strijd geturnd. Op sprong had den zowel Noa (12.90), Feliene (13.00) en Luna (13.10) een keu rige sprong! Bo sprong er deze dag uit op brug: 12.60. De balk is altijd spannend, blijven we erop of niet. Alle meisjes waren stabiel en bleven staan. Noa, Feliene en Mijke turnden mooie oefeningen, dit werd dan ook beloond met een 12.50, 11.30 en 12.00. Op vloer werden ook sterke oefeningen geturnd; Esmee 12.60, Robin 13.00 en Luna 11.90. Het was een span nende strijd, in het eindklassement bij de jong talent kreeg Esmee de vierde prijs en Robin de tweede. Bij de pre-instap mocht Mijke het brons en Bo het goud in ontvangst nemen. Datzelfde weekend kwam pupil 1 turnster Isabella Buijs uit op de districtfinale van de vijfde divisie. Isabella heeft een goede wedstrijd geturnd met mooie cij fers. Sprong 12.80, brug 12.40, balk 11.65 en vloer 12.70. Met een pun tentotaal van 49.55 heeft zij een uitstekende prestatie geleverd. De zeven jongste selectieturnsters, v.l.n.r.: Esmee, Mijke, Robin, Luna, Feliene, Bo en Noa. Aangeleverde foto AKERSLOOT - De technische staf van s.v. Meervogels'31 is voor komend seizoen rond. Sem Wokke wordt de hoofdtrainer en wordt geassisteerd door André Mutsaers (assistent en coach tweede elf tal), Bertus Zwart (loop- en hersteltrainer) en John Deyle (kee perstrainer). Sem Wokke maakt als trainer de overstap van ZAP en heeft daarvoor v.v. Limmen en vele jeugdteams, waaronder AZ, Telstar, DEM getraind. Het eerste elftal speelt ook komend seizoen in de derde klasse B met als tegenstanders onder andere v.v. Limmen, Alkmaarsche Boys, Koedijk, Vrone, assendelft en Volendam. Vlnr: Bertus Zwart, Jan van der Eng (penningmeester), Sem Wokke, John Deyle en André Mutsaers. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen zaterdag was de grote fmale van de Penaltybokaal georganiseerd door Mona Burgering. De beste penaltyschieters van de MP tot en met de C jeugdleden kwamen zaterdag in actie. Op doel stond Mitchel slaap, de Al kee per, die dit seizoen het minst gepasseerd was, en met zijn team naar de hoofdklasse promo veerde. Het was een spannende fmale, de voet ballertjes waren absoluut aan elkaar gewaagd. Dit jaar was het Quin Weijkamp die de penalty bokaal in de wacht sleepte. De penaltykampioen van vorig jaar, Teun Langedijk, overhandigde Quin de Superbokaal, die een jaar lang mee naar huis mag. LIMMEN - Jeugdvisclub Samen Beet heeft zater dag 23 juni haar derde wedstrijd gevist. In tegen stelling tot voorgaande wedstrijden werd er nu wel goed gevangen. Van de 18 deelnemers was het B-visser Rodin Oudendijk die de meeste vis sen ving: 38 stuks. Onder anderen een nestje baarsjes hielp hem aan de verdiende winst. De uitslag: A-groep: 1. Sem Brakenhof 17 stuks, 2. Robin Baltus 14 stuks, 3. Quinten Ouden-dijk 11 stuks. B-groep: 1. Rodin Oudendijk 38 stuks, 2. Gijs Pepping 18 stuks, 3. Lars Baltus 12 stuks. De laatste competitiewedstrijd is op zaterdag 7 juli. Aansluitend hebben we de prijsuitreiking en wat lekkers op het zwembad, ook voor de vrijwilli gers, ouders en begeleiders. De bootjeswedstrijd die voor 15 juli op het programma stond, is ver vroegd naar 1 juli. Deelnemers met een boot kun nen zich melden bij Ron Droog, tel. 072-5054009. Om 13 uur is de plaatsloting. Na afloop is er een picknick op het pannenkoekenlandje. De vissers van jeugdvisclub Samen Beet visten hun derde wedstrijd. Aangeleverde foto ADVERTENTIE Geldig t/m zaterdag 7 juli. Prijzen en drukfouten voorbehouden, kleuren en stoffen kunnen afwijken. WK26MID i In tal van stoffen leverbaar. Tevens lever baar als hoekbank. 3-zits nu 625,- III I Relaxfauteuil Wales In 3 maten leverbaar. Elektrisch verstelbaar met opsta-functie. Hoekbank Monza Deze speciale hoekbank heeft op iedere zitplek verstelbare hoofdsteunen. In tal van stoffen te verkrijgen en oneindige mogelijkheden in opstellingen. Tevens is de Monza met een slaapelement leverbaar. Relaxbank Riva In tal van stoffen en leerkleuren leverbaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21