Rabobank Nieuw in de ledenraad: Henk Morsch en Nina Zwagerman De bank op uw mobiele telefoon Onbezorgd op va kantie. Dat is het idee. Activiteiten en evenementen 10 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Sluit de Interpolis Doorlopende Reisverzekering eenvoudig online af. Rabobank. Een bank met ideeën. 4 JULI 2012 UITKIJKPOST Rabo lournaal ,rr™d Tijdens de ledenbijeenkomst op 25 juni werden Nina Zwagerman uit Limmen en Henk Morsch uit Heiloo benoemd als nieuwe ledenraadsleden. Henk Morsch is eigenaar van Henk Morsch Vastgoed BV en voorzitter van Ondernemend Heiloo en de Vereniging Golf Countryclub Heiloo. Nina Zwagerman is zelfstandig arbeidsbemiddelaar bij Uitzendbureau Flexibility Alkmaar en deelnemer aan het Rabobanknetwerkvoor vrouwelijke ondernemers. De ledenraad vormt de schakel tussen leden en bank. De ledenraad signaleert of de bank haar rol als betrokken, financiële dienstverlener in de lokale gemeenschap vervult: zij is hét klankbord voor de bank. De ledenraad heeft ook beslissingsbevoegdheden waaronder het vaststellen van de jaarrekening, het vaststellen of wijzigen van statuten en huishoudelijk reglement, het benoemen van leden voor de raad van commissarissen, beslissen over de winstbestemming en beslissen over een fusie. Tijdens de ledenbijeenkomst werd ook een aantal ledenraadsleden herbenoemd. Bovendien ontving Pieter Ranzijn, die afscheid nam als commissaris van de bank, de gouden Rabospeld. RvC voorzitter Thijs Pennink roemde Pieter om zijn inzet voorde bank en zijn heldere kijk op maatschappelijke en bancaire zaken. Gemakkelijk bankieren, ook op vakantie Onze Rabo Cycling App voor uw smartphone of tablet is leuk en handig. Nog handiger is de Rabo Bankieren App. Ofu nu op het terras zit in Egmond aan Zee of in Spanje, u regelt uw bankzaken eenvoudig waar en wanneer u wilt. Daarnaast hebben we nog meer interessante apps. Voor uw bankzaken, sport, verzekeren en zelfs voor vacatures bij de Rabobank. Vandaag, woensdag 4 juli, rijdt de Tour de France van Abbeville naar Rouen. Maar wanneer is nu de eerste echte zware bergetappe? En welke renners hopen we dan voorin te zien? Met de Rabo Cycling App weet u alles; u volgt de Raboploeg tijdens belangrijke wielerwedstrijden én u blijft op de hoogte van het laatste wielernieuws. SMS MOBIEL naar 7171 Sms MOBIEL naar 7i7i en u ontvangt een handig overzicht van alle mobiele diensten van de Rabobank op uw telefoon. Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Met de Interpolis Doorlopende Reisverzekering bent u het hele jaar door verzekerd. Ook voor geboekte weekendjes weg in Nederland of een dagje naar het buitenland. U sluit de Doorlo pende Reisverzekering gemakkelijk online af op www.rabobank.nl/nkl. Daarna heeft u er geen om kijken meer naar en kunt u onbezorgd op reis. www.rabobank.nl/nkl (072) 507 33 33 5 juli 6-8 juli 7 juli 14-15 juli 28 juli 29 juli 1 augustus 19 augustus Kortebaandraverij in Egmond aan den Hoef. Hargen aan Sail, onze bank is sponsor van de afsluitende muziekavond. Zie www.hargenaansail.nl. Landgoedfair Noorderhoeve in Schoorl. Een zomerse feestdag op het boerenerf. Zie www.noorderhoeve.nl. Concours Hippique bij De Duinridders in Schoorl. AZ Fandag in het AFAS Stadion Alkmaar. Voor Rabo AZ Rekeninghouders is er een verrassing, ook maken zij kans op een speciaal Rabo VIP-arrangement. Uit Je Bak Festival, Willem de Rijkepark in Castricum. Met o.a. de Rabo Silent Disco. Zie www.uitjebak.nl. Kunst Koningsduin 2012 wordt muzikaal afgesloten door Handelsdag Ledencertificaten (zie www.rabobank.nl, bij Beleggen). D ,c D 3 1 Maarten van Roozendaal. (Foto: Jaap Reedijk) Kunst Koningsduin in het duingebied bij Bakkum. Onze bank sponsort het afsluitende optreden van Maarten van Roozendaal. Zie www.kunstenkoningsduin.nl. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum facebook.com/ RabobankNKL twitter.com/ RabobankNKL Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 10