Uil ©2toMSA Gym- en Turnvereniging Heiloo I III fitness. 15 Jong geleerd Wedstrijden Dance Dames Leiding UITKIJKPOST 4 JULI 2012 e GTH bewegen met plezier Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie Bij GTH staat plezier in het bewegen voorop. Dat begint bij de allerjongsten van ruim twee jaar die, samen met een van him ouders, op onderzoek gaan en zo vele motorische vaardigheden leren en hun grenzen gaan verkennen en verleggen. Kleutergym is een heerlijk uurtje voor overtollige energie of juist een extra stimulans om meer (of beter) te bewegen. Tijdens het uurtje jongensgym op maandag middag wordt er op de echte jongenstoestel len geturnd. Het uur is ook zeer geschikt voor kinderen met een lichte motorische achterstand. Voor de jeugd is er gymnastiek op recreatief vlak waarbij naast de gebruike lijke tumtoestellen ook vaak gewerkt wordt met een trampoline en airtumblingbaan. Onze selectietumsters doen aan wedstrijden in de regio mee, er is een trampolinegroep met daarbij ook een wedstrijdgroep en een enthousiaste springgroep die middels een minitrampoline sprongen maakt op en over springtoestellen. Dit gebeurt individueel en in teamverband. So you think you can dance is voor de jeug dige dansliefhebbers (zowel voor jongens als voor meisjes) die bij de streetdaneelessen op de nieuwste muziek de coolste moves leren. GTH biedt aan dames van alle leeftijden diverse mogelijkheden om aan de conditie te werken, spieren te verstevigen en je lekker uit te leven. Zurnba is met de opzwepende muziek een feest van een workout, maar ook de bodyshape en conditietrainingen ontbreken niet in het programma. Voor dames op leeftijd die graag willen blijven bewegen is er op dinsdagochtend gelegenheid. Alle lessen worden gegeven door gediplo meerde leiding die jaarlijks bijscholing via de KNGU geniet. Kom eens langs voor een gratis proefles. Aanmelden van tevoren is niet nodig, maar doe mee en kom bewegen. www.gth-heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15