De Heemskerkse Golfclub GOLFCLUB m HEEMSKERKSE mm ESH De Heemskerkse Golfclub p'M lï v rawif* ft Lid worden van De Heemskerkse? Golf, één van de snelst groeiende sporten in Nederland PAR g-Hoek De Heemskerkse Golfschool io Rondenboekje voor slechts 225,- Restaurant Grandcafé De 19e - V 4 JULI 2012 I T K I J K P O S T De Heemskerkse Golfclub ligt in het hart van Kennemerland. Op slechts 25 minuten van Amsterdam, 15 minuten van Haarlem of Alkmaar. Het uitzicht op de 18-holes-championshipcourse vanuit het clubhuis verraadt direct het karakter van de baan: de Heemskerkse is een uitdagende polderbaan met veel groen en veel water. Tegen de horizon steekt de kerk van Assendelft af met verspreid liggende boerderijen en in de verte zijn nog net de havenkranen langs het Noordzeekanaal te zien. Met golf geniet u van de buiten lucht, bent u sportief en gezond bezig én beoefent u bovendien een van de meest uitdagende sporten. Het is niet voor niets dat golf zo groeit in populariteit. Daar speelt de Heemskerkse op in met haar mooie 18-holesbaan en de fantasti sche par-3-baan, goed voor de oefening of een snel rondje golf. En een fantastisch clubhuis met een gezellig restaurant met prachtig terras, dat uitkijkt over de golfbaan. Als lid van de Heemskerkse Golfclub kunt u deelnemen aan het intensieve clubleven en aan vele sportieve, maar zeker ook gezellige wedstrijden voor zowel hoge als lage handicappers. Uiteraard kunt u onbeperkt spelen op onze charn- pionshipbaan en PAR-3-HOEK. Kennismakingsarrangement 6 maanden voor slechts 750,- Geniet van alle voordelen van een lidmaatschap van de Heemskerkse voor de duur van een half jaar. Indien u binnen of aan het eind van die 6 maanden besluit om lid te worden, betaalt u slechts 50% van de entreefee*. Na de kennismakingsperiode betaalt u de normale jaarcontribu tie en de kosten van het certificaat. Normale entreefee is 350,-). Kennismakingsarrangement 12 maanden voor slechts 1.400,- Geniet van alle voordelen van een lidmaatschap van De Heemskerkse voor de duur van een jaar. Indien u binnen of aan het eind van die 12 maanden besluit om lid te worden, betaalt u geen entreefee*. Na het kennismakingsjaar betaalt u de normale jaarcontributie en de kosten van het certificaat. Normale entreefee is 350,-). De Heemskerkse Golfclub is op 3 juli 2010 uitgebreid met een prachtige en uitdagende 9-holes- PAR-3 baan. Deze ligt in een drie hoek naast de afslag van hole 1 van de 18-holebaan en wordt geheel omsloten door natuurlijke water partijen. De holes zelf zijn sterk geonduleerd en bezitten lengtes van 88 meter tot 166 meter (de totale lengte is 1078 meter). Bunkerpartijen bieden de gelegen heid ook dit onderdeel van het spel flink te oefenen. De paden zijn zodanig aangelegd dat er ook in de winter met handiearts en trolley's gereden kan worden. Beginnende golfers, clubleden als niet-leden, zonder Golf- VaardigheidBewijs, kunnen hier kennismaken met van het golfspel, waarvoor ze in de Heemskerkse Golfschool aan het oefenen zijn. Toegang: voor leden en niet-leden, ook zonder GVB. Kennismaken met golf? Clubhandicap 54 (GVB) halen? Handicap verlagen? Binnenkort starten op de Heems kerkse Golfschool weer de succesvolle cursussen onder begeleiding van zeer ervaren PGA- professionals. Alle informatie vindt u op de web site van de Heemskerkse Golfclub, waar u zich ook kunt inschrijven voor een van de cursussen. www.heemskerksegolfclub.nl De Heemskerkse Golfclub biedt u de mogelijkheid om tegen een zeer aantrekkelijk tarief een boekje met 10 rondekaarten van 9 holes op de 18-holes-ehampionshipbaan aan te schaffen. Restaurant Grand Café De 19e is een stijlvol ingericht restaurant met een prachtig terras (met uit zicht over de golfbaan), een bar, lounge met banken, een tv-mimte en een pooltafel. Voor een lunch, een gezellige borrel of een diner na het golfen, hebben wij een gevari eerd menu. Voor overdag hebben wij een uitgebreide lunehkaart met diverse luxe broodjes, salades en soep en een kaart met verschil lende borrelhapjes. WÊÊM"' 4

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 18