Geslaagden herexamens Sponsorloop Sint Maartenschool Neem een kijkje in de ateliers van Hallem Happy Sunday Toer Bacchus Rondjes rennen voor het goede doel KORTOM Oproep getuigen aanrijding Amak wandelt REGIO - Veel blijdschap nu ook de examenuitslagen van het tweede tijdvak binnen zijn. Het Bonhoeffercollege is trots op haar leerlingen die een prach tige prestatie hebben neergezet. Geslaagd zijn: Mavo: Max Besteman, Jessica Buur, Marcelle Gans, Jur Hofland, Thomas Meerman, Kyra Rodenburg, Coen van der Sluijs, Linde Snijders, Joris Wester. Havo: Jeroen Berkhout, Thom de Boer, Nick Kuulman, Karlijn Langendijk, Yasmin Miedema, Suzanne Rodenburg, Anne-Jet Swart, Ruben Verhoef, Yob Woud. Atheneum: Koen van Essen, Iris van Gils, Kirsten Luijekx, Joris Siewers, Sandro Swen, Leon Tor. Geslaagden Clusius College Castricum Voor vijftien leerlingen van het Clusius College Castricum zijn de afgelopen weken een spannende tijd geweest. Niet meteen geslaagd, herexamen(s) moeten doen, wach ten op de uitslag. Die dan uiteinde lijk toch komt. Gelukkig zijn onder staande leerlingen alsnog voor hun VMBO-sehooldiploma geslaagd! Basisberoepsgerichte leerweg: Castricum: Sonja Castricum, Limmen: Manon Min, Wormerveer: Kaylia Klop. Kaderberoepsgerichte leerweg: Assendelft: Melanie de Wildt, Castricum: Amy Toepoel, Heemskerk: Bo de Kok, David Sehaaper. Uitgeest: Patty Boon, Jari Starreveld, Suzanne Vergouw. Gemengde Leerweg: Akersloot: Lisa Breijaen, Beveiwijk: Anne Schouws. Castricum: Ichelle Biesterbos, Jamie van der Himst, Heemskerk: Stijn Buis. De geslaagden van het tweede tijdvak van het Jac. P. Thijsse College zijn: Vwo: Castricum: Axel Bremer, Roos Haverkamp. Uitgeest: Roos Robert. Havo, Castricum: Amber Castricum uit Castricum Jeroen Baltus, Floris Beltman,Hanyo den Hoed, Tjebbe Huisinga, Anouk Koolbergen, Kimberley Kure, Debbie Lute, Tessa Mendes da Costa, Maaike Willems. Heiloo: Shna Muheddin, Britt Sprenkeling, Iris van der Steen. Limmen: Melissa Voos. Mavo: Akersloot: Thijs van der Eng, Castricum: Esther de Boer, Maarten Hoberg, Laura van der Saag. Egmond aan den Hoef: Aletta Diaz Madrid. Vrijdag 15 juni was het dan zover, zoveel mogelijk rondjes (hard)lopen om het park voor Stichting KIKA en de Alpe d'Huzes. Aangeleverde foto EGMOND - Komend weekeinde stellen de schilders van Hallem uit Egmond hun ateliers open. Dit in het kader van hun 20-jarig jubileum. Op 30 juni en 1 juli zijn de ateliers van Erik Baart, Huug Zentveld en Jos Apeldoorn van 11.00 tot 17.00 uur te bezoeken. De Hallem leden hebben stuk voor stuk een prach tige en vooral een bijzondere tuin waarin him ateliers gevestigd zijn. De kunstenaars willen u gastvrij ontvangen en bij mooi weer kimt u buiten van een kopje koffie of iets anders genieten. De kijkshop van Hallem, Galerie Hallemhuis III op de Adelbertusweg 2, is tijdens deze dagen beperkt open maar de kimst in deze etalagegalerie is door het glas altijd goed te bezichtigen. De adres sen zijn: Huug Zentveld, Peperstraat 32, Erik Baart, Noordvelderweg 2z, Jos Apeldoorn, Visweg 12 allen te Egmond-Binnen. Naast het atelier heeft Jos Apeldoorn ook zijn hout lokaal opengesteld. Gevorderde deelnemers van zijn workshops zijn deze dagen bezig met het maken van een houten beeld. Ook andere houtbewerkers tonen hier bijzondere werkstukken, www.hallem.nl LIMMEN - 15 Juni hield de Sint Maartenschool uit Limmen een sponsorloop voor Stichting KIKA en de Alpe d'Huzes. De Sint Maartenschool steunt al jaren Stichting KIKA. Dit jaar is er alleen een andere invulling gegeven aan het inzamelen van geld voor deze stichting. Na het horen dat er bij Chantal van den Brink uit groep 8B bot- kanker was geconstateerd heeft de school een sponsorloop georgani seerd. Deze werd ook georganiseerd voor Lex Burgering uit groep 7B, die zich heeft in gezet voor de Alpe d'Huzes en deze maar liefst twee keer heeft beklommen. Vrijdag 15 jimi was het dan zover, zoveel mogelijk rondjes (hard)lopen om het park. Weken van te voren had den alle kinderen sponsoren gevon- AKERSLOOT - A.M.C. Bacchus is niet alleen een motor toer club, maar vooral ook een gezel ligheidsclub. De club heeft ruim honderd leden zowel uit Akersloot als ook uit de hele omgeving en alle merken en types motoren zijn vertegen woordigd. Op zondag 8 juli organiseert Bacchus weer de Happy Sunday Toer. De toer is ongeveer 180 kilo den die ze per rondje of een voor maximum bedrag sponsorden. Om 13.40 uur ging het startsein voor alle kinderen uit de groepen 1-2, 3 en 4. Zij hadden twintig minu ten lang de tijd om zoveel moge lijk rondjes van 300 meter om het park te rennen. De kleuters waren zo enthousiast dat sommige verga ten te stempelen en moesten dus terug om een verdiende stempel te bemachtigen. Wat een kanjers liepen er stuk voor stuk! Sommige hadden zelfs twaalf rondjes gerend! Wel 3,6 kilo meter! Om 14.25 uur stonden alle kinderen uit de groepen 5, 6, 7 en 8 te trappelen tot het startsein werd gegeven. Zij kregen vijftig minuten de tijd om zoveel mogelijk rondjes van 600 m om het park heen te ren nen. Wat een volhouders hebben we zien rennen. Sommige hadden wel 18 rondjes gerend, 10,8 kilome- meter lang, en gaat door onze mooie provincie. Motorrijders uit Akersloot en omstreken die (nog) geen lid zijn van deze club zijn zon dag ook welkom. Vind je het leuk om ook eens een dagje te toeren, dan kunt u zich van 10.00 tot 12.00 uur inschrijven in café 't Voorom, Kerklaan 20 in Akersloot. De route is via de GPS of de routerol voor iedereen verkrijgbaar, maar als er vraag naar is kan er ook achter een voorrijder aan worden gereden. ter! Het was een fantastische mid dag, nu in volle spanning afwach ten wat de opbrengst zal zijn. REGIO - Maandagochtend 25 juni is iemand tussen 11.00 en 12.00 uur waarschijnlijk per ongeluk tegen een zwarte Skoda Fabia aangereden waardoor deze zwaar beschadigd is. De auto stond in de berm aan Startingerweg 37 in Akersloot en omdat de schade aan de linkerachterkant is, kwam de andere auto of busje vermoe delijk vanuit de richting Limmen en reed Akersloot in. De eigenaar van de Skoada verzoekt degene die tegen de auto is gereden of getuigen hiervan om contact op te nemen zodat een en ander via de verzekering geregeld kan worden. U kimt contact opnemen met Leon Veldt, tel. 06-18179303. REGIO - Dinsdag 10 juli is er weer een doordeweekse wande ling. De wandeling is weer een verrassing en brengt u op de prachtigste plekjes in ons mooie Noord Holland. Het vertrek is om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan hoek Raadhuisweg in Akersloot. Belangstellenden zijn van harte welkom. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Tini Krom, tel. 0251-312815. Komend weekeinde stellen de schilders van Hallem uit Egmond hun ateliers open. Aangeleverde foto 4 JULI 2012

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19