Studenten uit Polen op bezoek Natuurwandeling in de Baafjespolder (amt-Mt-klaar wük&k Ik Maxdamter, HtUxro Maalwater H E I L 0 0 Stop geen energie in je nieuwe woning... maar haal het eruit! 14 Doel van het bezoek was de deelname aan het IMUNA-project van het Murmellius Gymnasium Zangeres gaf aan 30 jarig bestaan Boswijk 2 'allure' KORTOM Geslaagd Orgelbespeling Witte Kerk OUD PAPIER Het weer was prachtig en uiteraard werd ook het strand opgezocht wonen koopsom: vanaf 265.800 v.o.n. Informeer naar de afbouwmogeljjkhedenn Eengezinswoning Quintet nu compleet opgeleverd inclusief: keuken sanitair tegelwerk wandafwerking vloerverwarming b en... zonnepanelen voor energiezuinig www.nieuwbouwheiloo.nl 11 JULI 2012 UITKIJKPOST HEILOO - Op 30 juni is het 30-jarig bestaan van Boswijk 2 groots gevierd. Na een aantal gezellige spelletjes en een barbecue was er een daverend optreden van de zangeres Dolle Mina. De Panlatten kunnen terug kijken op een zeer geslaagd feest waar een ieder van Plan Boswijk 2 van heeft genoten. Aangeleverde foto HEILOO - Plaatsgenoot Bibiane Albers is afgestudeerd aan de Haagse Hogeschool, studie Voeding Diëtiek. Bibiane was daarvoor leelring van het Jac. P. Thijsse en de Willibrordusschool. HEILOO - Elke woensdagmiddag is de Witte Kerk te bezichtigen tussen 11.00 en 16.00 uur. Van 12.00 en 13.00 uur wordt het orgel bespeeld door een organist uit Heiloo of de regio. Op woensdag 18 juli is dat: Dub de Vries. HEILOO - Vorige week is een zestal studenten met twee leraressen Engels van het Kochanowski Lyceum uit de zus- tergemeente Swietochlowice op bezoek geweest in Heiloo. De Stichting 'Stedenband Heiloo- Swietochlowice' had voor hen onderdak geregeld bij gastgezinnen in Heiloo. Doel van het bezoek was de deelname aan het IMUNA-project van het Murmellius Gymnasium in Alkmaar. Daarbij werden door stu denten uit verschillende landen de Verenigde Naties nagespeeld. De studenten uit Swietochlowice had den Hongarije en Quatar toegewe zen gekregen. Eén van de meisjes moest dit land als ambassadeur vertegenwoordigen. Zij hadden zich lang intensief voorbereid op dit pro ject. De voertaal was Engels. Daarnaast had de Stichting 'StedenbandHeiloo-Swietochlowice' voor een aanvullend programma gezorgd. Direct na aankomst kreeg elke student een fiets in gebruik welke door Bosman ter beschik king was gesteld. De fiets was het belangrijkste middel van vervoer tijdens him verblijf. Een inten sief en leerzaam programma werd afgewerkt. Donderdag werd een fietstocht gemaakt naar de dui nen, via Egmond en Bergen op weg naar Alkmaar voor de briefing. Vrijdag, zaterdag en zondag werd er hard gewerkt aan het project op het Murmellius Gymnasium. Zondagavond was er een gezellig buffetje samen met de Nederlandse gastgezinnen. Maandag werden de studenten verwacht op het gemeen tehuis voor een ontvangst door Burgemeester Romeyn. Hij gaf een mooie uiteenzetting over Heiloo en haar bewoners en ging daarbij niet uit de weg de uitdagingen te benoe men, waar Heiloo voor staat met betrekking tot de bezuinigingen en regionale samenwerking. Hij hoopt binnenkort kennis te kimnen maken met zijn collega uit Swietochlowice. Daarna werd gefietst naar boer derij Zeilzicht in de Schermer om zelf kaas te maken en nader kennis te nemen van de moderne melk productie. In de middag stond een bezoek aan Alkmaar met een rond vaart op het programma. De betekenis van de duinen en de Hondsbossche Zeewering voor onze veiligheid werd op dinsdag duidelijk gemaakt tijdens een fietstocht naar Camperduin. Het weer was prachtig en uiteraard werd ook het strand opgezocht. Na een kort bezoek aan Amsterdam zijn de studenten weer naar Polen vertrokken. Vol ervarin gen en emoties. Zij kimnen terugzien op een geslaagd IMUNA project. HEILOO - De maandelijkse IVN-natuurwandeling door het Heilooër Bos is op zondag 15 juli. Deze richt zich deze maand op het contrast in landschap en natuur tus sen de strandwal waarop het geest dorp Heiloo ligt en de strandvlakte ten westen daarvan. Daarom wordt deze keer niet bij de Kattenberg gestart, maar op de par keerplaats aan de Belieslaan, hoek Stetlaan, in Heiloo. Na een ommetje door het bos gaat de wandeling ver der over het Baaljespad, langs een natuurvriendelijke oever en over het dijkje langs de Oude Egmonder Vaart. Tijdens de wandeling wordt stilgestaan bij de verschillen in reliëf, planten en dieren en bij de waterhuishouding. De exclusie Tweede zaterdag van de maand Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/ of bundels gereed zetten op de rolem- merverzamelplaatsen langs de weg, voor 13.00 uur. begint om 10.00 uur op de boven genoemde parkeerplaats en duurt ongeveer twee uur. Honden, zelfs aangelijnd, mogen deze keer niet mee. Stevig schoeisel wordt aanbe volen vanwege het hobbelige dijkje. Een donatie (richtlijn 2,50 euro) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen naar IVN- Heiloo@hccnet.nl of bellen: 072 532 5110. Opgave vooraf is niet nodig. Maalwater Frans balkon met dubbele deuren woonkamer halfopen keuken Een project van Projectontwikkeling VLIEG Makelaars OG Hoorn De Vos Metselaar Et Sturop Kanaalkade 24, Alkmaar uuwjigë Geesterduinweg 40, Castricum 072 5110600 lümmm 0251 655086

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 14