D)(o GP 25 AUGUSTUS 2012 StarZ o Bob Color Band Goed Verhaal ISHOEBY I lip medi ►thuis Ondernemend Heiloo Visie Ondernemend Heiloo presenteert zich nu online ook sterk Ontwikkeling Miss Brandi Russell o Brace E FASHION 14 Groot WINKELHOF 'T LOO HEILOO Country Wilma o De Règahs Caroline (Voice Kids) o Naomi r www.ondernemendheiloo.nl Clowns o Straattheater o Kinderactiviteiten Eetplaza o Drumband De Reiger Showhero O Alderliefste O Kevin Hellenbrand /V IS RENAULT AUTODROGTROP HEILOO B.V. itf -J www.dolfinnrocks.nl "f" IJsgrondstoffen Disposables Horeca apparatuur HEILOO-Vlakvoordat Heiloo massaal vakantie viert, heeft Ondernemend Heiloo iets te vieren. Want het vernieuwdewww.ondernemendheiloo.nl is na ruim drie maanden van brainstormen, ontwikkelen en vullen, nu live. ondernemersvereniging Er is veel veranderd aan www.onderne- mendheiloo.nl. Maar niet al het vorige is verdwenen. Het nieuws is gebleven, de bedrijven op de kaart, de agenda punten en het overzicht van de onder nemers ook. Dus wie wil weten welke ondernemer wat doet, wat zijn of haar laatste nieuws en agendapunten zijn en welk bedrijf waar is gevestigd, surft naarfffffflfffiffflfii!^ 18 JULI 2012 UITKIJKPOST Presentatie: Herman de Jager Donald Beukers Dolfinn Rocks start om 12 uur met een kinderkermis, waar je kunt draaien en klimmen en gooien en kijken of je de grappige clowns te slim af kunt zijn. Voor de iets grotere kinderen is er een workshop dolfijnen tekenen met de beroemde illustratrice Melanie Broekhoven. rmm VRIJ TOEGANG aanvang 12.00 uur top occasions Westerweg 226 Tel. 072 533 11 33 1852 AP Heiloo www.drogtrop.nl Voor de kleintjes zijn er een Draaimolen, Zweefmolen en treintje Santé Fe. Een superleuke trein waarin 26 kindjes op reis kunnen. De Zingende Poffertjeskraam. Trek in iets lekkers? Sla hier je slag! Schminken Tatoo. Laat je sprookjesachtig, eng of gewoon lief schminken, of neem een Tatoo! Zin om te knutselen of frutselen? Doe mee: maak een muziek instrument, versier de lekkerste koek of... teken de mooiste dolfijnen! Melanie Broekhoven is illustratrice van heel veel beroemde meidenseries: over Floortje Bellefleur, de Olijke Tweeling en Dolfijnen- avonturen. Ze komt speciaal naar Dolfinn Rocks om uit te leggen hoe j dolfijnen kunt tekenen! j schitterende Hou je van klimmen, klauteren, springen, glijden, gooien? Vast wel! Dat kan op de Supertramp, het pretmobiel en bij de Big Bruna Ballen- gooi Bak. Er is een prachtige Klimwand. Op deze spectaculaire rotswand kun je met 2 personen tegelijk naar boven klimmen via 3 verschillende routes. En voor de echte hel den: de Rodeo Stier. Blijf jij het langst zitten op deze wildebras?! En ga natuurlijk ook even lachen in het Lachspiegel Doolhof! www.medithuis.com Uw zorg goed geregeld Hiermee presenteert de leukste ondernemersvereniging zich online ook professioneel. Ondernemend Heiloo groeide in tien jaar uit naar tweehonderd leden. Een groei die de populariteit van de vereniging aangeeft. Die populariteit komt niet alleen door de gezellige maandelijkse bijeenkomst, de jaarlijkse barbe- cue, de nieuwjaarsbijeenkomsten de bedrijfsbezoeken. De visie van de vereniging draagt ook bij aan de populariteit. 'Belangen behartigen, dat is onze visie', zegt voorzitter Henk Morsch. 'Wij zijn de schakel tussen de ondernemer en de over heid. Het Keurmerk Veilig Ondernemen voor de bedrijventerrei nen aan de Oosterzij en De Oude Werf is daar een uitkomst van. Een keurmerk dat we niet zomaar hebben gekregen. Rob van der Wal van Ciropack heeft zich hier sterk voor gemaakt. Want kwaliteit is belangrijk. Evenals bereikbaarheid. Heiloo is gunstig gelegen ten opzichte van de A9. Na jarenlange inspanning, discussies en brainstormsessies, lijkt het erop dat de veelbe sproken afslag er komt. Ondernemend Heiloo heeft zich daar sterk voor gemaakt. Ook dat mag je van de leukste ondernemers vereniging verwachten.' De professionele houding van de vereniging blijkt uit alles. En nu dus ook uit de onlinepresentatie. De website is ontwikkeld en bedacht door het webteam van Ondernemend Heiloo. Daarin zijn Martijn Verwer en Jurgen Smit van Dynadata Gezonde IT en Thijs Smit en Mieke Fransen - Verhoef van Smit Partners accoun tants, fiscalisten en adviseurs vertegenwoordigd. Thijs Smit: 'De vorige website voldeed niet meer aan onze wensen en eisen. Naast de visuele vernieuwing is er qua toegankelijkheid veel veranderd. Het gebruiksgemak is vele malen groter waardoor de leden heel gemakkelijk zelf hun onlinepresentatie kunnen beheren. De leden kunnen nu ook zelf nieuws schrijven en foto's uploaden. Hierdoor worden de lijnen tussen het webteam en de leden nog korter waardoor nieuws, foto's, agendapunten maar ook wijzigingen in de profielen nog sneller online staan. En die snelheid is vandaag de dag heel gebruikelijk. "Het webteam bestaande uit Frans van Westerop, Martijn Verwer (Dyna data) en Thijs Smit (Smit Partners) overhandigt symbolisch de website aan Agnes Opdam, de secretaris van Ondernemend Heiloo" De nieuwe site beantwoordt die snelheid van werken.' Toch bijzonder dat een financi ële man zo op de hoogte is van de online wereld, 'juist niet', zegt Thijs. 'Online werken brengt zoveel gebruiksgemak en tijdswinst. Ook in onze branche. Wij werken al jaren met slimme onlinetools. www.visieopcijfers.nl is daar het meest recente voorbeeld van.' Het ontwikkelen, dat is een tweede. Dyna data Gezonde IT is niet alleen sterk in het bouwen van websites en het opzetten van mailcampagnes. Het ontwikkelen van soft ware op maat, behoort ook tot hun diensten pakket. Logisch dus dat juist Dynadata de website van Ondernemend Heiloo bouwde. Martijn: 'We zijn erg tevreden met het resultaat. Het staat en is precies op maat. Maar om daar te komen, hebben we veel gebrainstormd.'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 14