Heilooër Bridgeclub heeft nieuw onderdak en weer ruimte voor leden Hazeleger verbetert dertig jaar oud clubrecord Dojokamp in Olympische sfeer Judoka's Groefsema trainen op het strand SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Het bestuur is zeer tevreden met dit nieuwe onderkomen Judoka's Groefsema waaien uit het op strand Trias jeugdkamp groot succes HEILOO - Afgelopen weekend was het voor alle A pupillen van Trias wederom feest. Het hele weekend stond in het teken van de Olympische spelen. Er werd geslapen in het Olympisch dorp. Er werd gefeest in het Holland Heineken House. En aan het Atletiek stadion was ook gedacht. Onder leiding van onder ande re de Trias trainsters Mariska, Anja, Jet en Tessa was het een jeugdkamp om nooit te vergeten. Aangeleverde foto BRIDGEN HEILOO - Nadat op 1 septem ber 2011 door Stichting Open Huis aan HBC de huur was opgezegd voor het gebruik van de zalen in het Open Huis, heeft het bestuur van de bridgeclub lang gezocht naar een geschikte locatie. Ook is het bestuur veelvuldig en intensief in contact geweest met gemeente en fracties van de poli tieke partijen om op te komen voor onze rechten als huurder. Dit laatste helaas zonder resultaat. Een moei lijke zoektocht heeft uiteindelijk geresulteerd in een onderkomen in het Cultureel Centrum de Strandwal (voormalig ontmoetingscentrum van GGZ-NHN/). Het bestuur is zeer tevreden met dit nieuwe onderkomen en op don derdag 12 juli is er een gebruikers overeenkomst getekend door de voorzitter en de penningmeester van de Heilooër Bridgeclub met de GGZ-NHN. De start van het komen de bridgeseizoen in het nieuwe onderkomen zal beginnen met een ledenvergadering op donderdag 6 september. De leden zijn hierover per e-mail geïnformeerd. Omdat er nu meer ruimte beschikbaar is, kan de vereniging ook weer nieuwe leden ontvangen. Heeft u interesse in bridge dan kunt u zich aanmelden bij het secretariaat, tel. 072-5339056 of bij de voorzitter van de wedstrijd commissie, tel. 072-5333798. Ook kimt u alvast een kijkje nemen op www.heilooërbridgeclub.nl. ATLETIEK HEILOO - Trias B junior Vincent Hazeleger heeft afgelopen vrij dagavond in Utrecht een presta tie van formaat neergezet. De atleet van Running Team Appelman kwam op de 1500 meter tot een tijd van 4.01,56 seconden. Deze prestatie betekent tevens de derde positie op de Nationale ranglijst. De NK zilverenmedaille winnares Lisanne de Witte deed het ook erg goed dit weekend. Tijdens internationale wedstrijden in het Belgische Kortrijk werd De Witte keurig tweede in een tijd van 54.67 seconden. Volgende week zal Lisanne in het Olympseh stadion in Amsterdam nog een poging doen om haar persoonlijk record (54.32) te verbeteren. Dichterbij huis kwamen Rick Verver en Franka Hoogeboom in actie. In Heerhugowaard liep Verver twee persoonlijke records. Op de 100 meter liep de snelste Politieman van Nederland een tijd van 11.39 seconden. Op de 200 meter liet hij de klok stil staan op 22.80 secon den. Franka Hoogeboom liep op de 100 meter in haar eentje tweehon derdste van haar record. Zon, zeil en zeep. Beetje water toevoegen en daar gaan ze. FotorMenno Lesterhuis HEILOO - Zondag was een deel van het strand van Castricum omgetoverd in een grote judomat. De judokaatjes van Judoclub Groefsema durfden het aan om in judopak en op blote voeten te stoeien in het zand. Het bleef droog en heel af en toe scheen zelfs de zon. Ideaal weertje dus, om het judoseizoen af te sluiten. Enig nadeel: na de judotraining waren de witte judopakken niet echt wit meer te noemen. Foto's zijn te vinden op Judoclubgroefsema. nl. In de eerste week van september starten de lessen weer bij Judoclub Groefsema. Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Het thema voor het jaarlijkse Dojokamp was snel gekozen dit jaar. Bij gastheer Trias verzamelden vrijdagavond de Olympische sporters. Al ras verscheen een echt olympische dorp in de vorm van een tenten kamp. De diverse groepen vertegen woordigden kleine Stille Zuidzee- eilanden die er in Londen ook echt bij zijn. Verkleed als Griekse Goden opende het organisatie comité de Spelen door het vuur te ontsteken. De sporters waren zeer origineel verkleed naar het land dat zij vertegenwoordigden. Vrijdagavond was het Maalwater het decor van een aantal groeps- spellen. Ondanks de hevige regen bleven de sporters van binnen warm door hun enthousiasme en sportieve prestaties. Na een korte nacht stonden zaterdag de Spelen op het programma. Eerst werden de spieren opgewarmd met een massale Zumba work-out. Daarna werden de krachten gemeten bij de diverse originele uitdagingen; Wie stapelt de hoogste toren van dozen, de olymisehe ringen over een hin- demisbaan brengen, van de heu vel afrazen in een grote kar. Alom inspanning en vrolijke gezichten. Voor de oudere jeugd was er een variant op het bekende 'Wie is de mol'-spel bedacht. De sportdag werd in stijl afgesloten met buik schuiven op de zeepbaan. Moe van de sportieve prestaties werd 's avonds afgesloten met leuke inzen dingen op de bonte avond waarna de voetjes van de vloer gingen bij de live band. De organisatie kan weer tevreden terug kijken op een buitengewoon geslaagd kamp en goed gelukte Olympische Spelen. Kijken of ze dat in Londen net zo goed kunnen. Foto's van het kamp staan op www.dojotloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19