Geslaagden Zwembad Loos M.T.B.'er Kay Pronk: winnaar onder druk Zeer geslaagd Hogedijk Open XV Supercoole Summer Games Heiloo 15 Summer Games Heiloo sportief en gezellig Met diploma op vakantie Alleen op zaterdag zorgde Pluvius voor problemen 25 JULI 2012 i—* HEILOO - Op 17 juli luidde wethouder Hero Veger officieel Summergames Heiloo 2012 in. Dat bete kende de start van een aantal sportieve en supergezellige dagen in Zwembad Het Baafje waar tie ners van 13 tot en met 17 jaar het tegen elkaar opnamen in allerlei spetterende en vernieuwende sport, en water-activiteiten zoals een zeephelling en een wipe-out. De gemeente Heiloo organiseert Summergames Heiloo jaalrijks in samenwerking met Sportbureau Alkmaar. Foto: Ricardo Marcker SCHOOLZWEMMEN HEILOO - De leerlingen van zwembad Loos hebben zaterdag 14 juli voor de laatste keer van dit zwemseizoen, afgezwommen voor het A, B, of C diploma. De verplichte banen en vaardig heden werden zonder probleem gezwommen. Mevrouw Botman, aanwezig namens de Nationale Raad Zwemdiploma's, was dan ook zeer tevreden. Nu maar hopen op een mooie zomer zodat iedereen volop van zijn of haar diploma kan gaan genieten. De geslaagden zijn; Diploma A: Eline Biesbroek, Maik Bras, Melanie Does, Chris de Goede, Jasper Haakman, Freek Hink, Martin Hvarkov, Vian Khalaf, Mandy van Kleef, Joy Krijger, Amy de Lange, Ralph Oortwijn, Dylan Peperkamp, Per Peters, Hidde Rinkes, Kirsten Springe, Levi van Tent Beeking, Sven Tromp, Joep de Waard, Corijn Zegwaard. Diploma B: Susan Antoons, Robin Beerepoot, Philip Dijcks, Vilmos Dijcks, Floris van Groen, Benjamin Haverkamp, Jaimy Hendriksen, Bendt Koelink, Timber Kragtwijk, Paul Kuit, Tristan Munk, Daphne Sehuitema, Dinand van Tuin, Savine de Wit. Diploma C: Benjamin Kuus, Nadeche Liefhebber, Daan Pepping, Elise Rijnbeek, Dunya Tromp, Cato Velzeboer. Limmenaar Kay Pronk heeft donderdagavond andermaal de hoog ste trede van het podium weten te bereiken na zijn overwinning om de Kids and Parents Biking (K.P.B) in Limmen. Aangeleverde foto Mountainbiken LIMMEN - Kay Pronk uit Limmen heeft donderdagavond andermaal de hoogste trede van het podium bereikt na zijn over winning om de Kids and Parents Biking (K.P.B) M.T.B. cup op het parcours aan de Pagenlaan in Limmen. Tijdens de wedstrijd werd het steeds duidelijker dat de concur rentie steeds beter opgewassen raakt tegen de overmacht van Kay Pronk. De laatste weken staat er geen maat op Pronk; hij speelt met zijn tegenstanders en rijdt vervol gens onbedreigd naar de finish. Toch viel ditmaal op dat Egmonder René Groot en Assendelver Dennis van Dalen meer competitie geven aan solist Pronk. De Limmenaren Jack Burgering en Marcel Stuifbergen wisten lange tijd aan te haken, en bliezen duidelijk hun partijtje mee door in dezelfde ronde te eindigen als Kay Pronk. TENNIS HEILOO - Het zit er weer op, het jaarlijkse TC Hogedijk Open tennistoernooi dat werd gehou den van 7 tot en met 15 juli. In het eerste weekeinde waren behoorlijk wat wedstrijden ge pland, maar zoals elk jaar vallen er dan partijen tussenuit omdat een aantal deelnemers in dat weekeinde nog finalewedstrijden moeten spe len bij een andere vereniging. Dit fenomeen is elk jaar dan ook weer een 'leuke uitdaging' voor toernooi 'spin in het web' Peter de Waard; wedstrijden opnieuw plan nen en veel telefoontjes plegen. Na vorig jaar eenmalig volgens het afvalsehema te hebben gespeeld konden de tennissers dit jaar weer spelen in poules, dus minimaal twee wedstrijden tennissen in plaats van na één verliespartij einde toernooi. Deze opzet blijken de bijna driehon derd deelnemers zeker te waarde ren, meerdere keren naar het park brengt toch meer beleving met zich mee. Ook dit jaar was er weer geen lekker zomerweer, lage tempera turen en veel te weinig zon. Zowel op het park als thuis was de buien- radarsite de meest geraadpleegde website, maar gelukkig is mens veel nattigheid bespaard gebleven. Alleen op de zaterdag van het fmaleweekeinde zorgde Pluvius er toch voor dat in de ochtend partij en moesten uitwijken naar andere locaties, begin van de middag was dat ongemak weer voorbij. Zo tegen het einde van de week werd het kaf van het koren gescheiden, er wer den er alleen nog kwart-, halve- en fmalepartijen gespeeld door de pou lewinnaars. Natuurlijk is de finale- dag op zondag, de dag waarop de prijzen worden verdeeld, 's morgens nog wat halve finales en daarna een hele serie spannende finales. Het was dan ook de drukste dag van het toernooi, veel toeschouwei's die meeleefden met him favorieten brachten het toernooi de sfeer die het verdiende. Wanneer de win naars bekend zijn is het toch ver rassend om te zien dat lang niet alle geplaatse nummers één ook werke lijk eerste zijn geworden. Een aantal ongeplaatste spelers zorgde voor verrassende uitslagen. Na de laatste finale van het Hogedijk Open bedankte voorzitter Rick op het volle terras de toemooi- commissie, bestaande uit Arjan, Ed, Jantien, Judith, Lien, Lisanne, Maartje, Martine, Suzanne en Peter. Nadat de prijsuitreiking had plaats gevonden waren de complimenten en bedankjes van de deelnemers de hoofdprijs voor de toemooieom- missie. Ondanks het tegenvallende zomerweer was ook dit jaar het Hogekijk Open weer een geslaagd toer nooi met veel gezelligheid en mooie sportieve prestaties. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15