DVW Jeugdvissen 2012 MTB'er Kay Pronk hittebestendig Verkiezing van Judoka's en Beloften van het jaar bij Dojo 't Loo HSV Limmen nieuws De Vroegte Wind vist laatste wedsrijd SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Vierde en laatste wedstrijd Bonnie Liefting blinkt uit bij Trias instuif Lisanne de Witte wederom op podium Maarten Visker werd ook nog in het zonnetje gezet 1 AUGUSTUS 2012 Menno Kuijper, voorzitter van DVW Heiloo feliciteert Tamara van Duuren, de winnares van de jeugdcompetitie. Aangeleverde foto SPORTVISSEN HEILOO - Donderdag heeft De Vroegte Wint haar laatste wed strijd gevist in de siervijver in Plan Oost. Met een opkomst van dertien kinderen en even eens minimaal dit aantal toe schouwers was het een zeer mooie avond. Er werden maar liefst 61 vissen gevangen. Na de regenbuien van de afgelopen dagen was het eindelijk droog en mooi weer. Nikita Kaatee werd dagwinnaar met 18 vissen, nogmaals van harte! Direct gevolgd door Tamara van Duuren en Noël Nieuwehuis op de gedeelde tweede plaats. Joelle van Duuren kon haar zus helaas niet voor blijven en werd derde. Na de prijsuitreiking van de vierde wedstrijd werd de balans opgemaakt van de totaalcompeti ties over de vier jeugdwedstrijden. De grote winnaar DVW Jeudvissen 2012 is Tamara van Duuren met 44 wedstrijdpunten. Dolblij met dit resultaat en met een wisselbeker en grote glimlach stapte ze voldaan op de fiets naar huis. Op de website zijn alle foto's en uitslagen te vinden. Tevens zal het programma voor 2013 er begin vol gendjaar op staan. MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Kay Pronk uit Limmen is donderdagavond andermaal op herhaling gegaan door de winst te pakken in de rit om de wekelijkse Kids and Parents Biking (KPB) M.T.B. cup op het parcours aan de Pagenlaan in het warme Limmen. Direct na de start maakte zich een kopgroep los bestaande uit de Zaankanters Pieter Bak en Dennis van Dalen, Limmenaar Jack Burgering en de latere winnaar Kay Pronk. Enkele aanpassingen aan het parcours waren de oorzaak van een valpartijtje van Jack Burgering wat de kopgroep uiteen liet vallen. Nadat de stofwolken waren opge trokken, toonde het beeld de han dige Kay Pronk aan de leiding. Wel deden Van Dalen, Bak en ook nog Burgering een uiterste poging de samensmelting te herstellen, maar helaas; Kay Pronk was weg en bleef weg met op eerbiedige afstand zijn eerdere medevluchters. In de laat ste ronde werd het nog even span nend door een verkeerd ingeschatte inhaalmanoeuvre van de anders zo technische Pronk en daar lag hij. Deze valpartij deed achtervolger Dennis van Dalen rap dichterbij komen. Kay Pronk zag dit gevaar direct in, sprong weer op zijn fiets en kon zodoende zijn laatste meters winnend afsluiten. Uitslag: 1. Kay Pronk Limmen 2. Dennis van Dalen Assendelft 3. Pieter Bak Westzaan 4. Jack Burgering Limmen 5. Henk Louwe Alkmaar. HEILOO - Tijdens de A.V. Trias avondinstuif wedstrijd zijn mooie prestaties geleverd. Bonnie Liefting liet een geweldige 400 meter zien door 59.67 seconden te lopen. Liefting staat nu zesde op de nationale ranglijst bij de MB. Thorn Slot (JB) kwam in actie op de 100 meter. De verspringer van Trias liet een tijd noteren van 11.60 seconden en was de snelste junior van de avond. De snelste senior was Trias-er Rick Verver met 11.44 seconden. Vincent Hazeleger liep na zijn clubre cord van vorige week wederom snel op de 1500 meter 4.03.97 seconden en trainingsmaatje Eileen Groenland liep naar een keurige 11.08.70 seconden op de 3000 meter. Speerwerper Dennis Bamhoom kwam tot 62.20 meter en dit was eveneens goed voor de overwinning. HEILOO - Bij de afsluiting van het judo wedstrijdseizoen van Dojo 't Loo werden ook weer de Beloften en Judoka's van het jaar bekend gemaakt. HEILOO - Lisanne de Witte kwam afgelopen weekend in actie in het Belgisch Ninove. De Trias TDR atlete liep wederom een ijzersterke race. De 20-jarige, die al het hele seizoen haar records verpulvert, liep op de 400 meter naar een derde plaats in 54.03 seconden. De overwinning ging naar Raysa Sanchez uit de Dominicaanse republiek Het seizoenseinde zou dit jaar eigenlijk op het strand worden gevierd. Door de weersomstandig heden werd echter besloten om met z'n allen naar het zwembad te gaan. Na afloop daarvan volgde een gezellige barbecue waar de prij zen werden uitgereikt door wed- strijdtrainer Maarten Visker. Als Beloften van het Jaar werden dit jaar Kars Kroon en Bas de Laleijne benoemd en zij kregen hiervoor een oorkonde, een mooi judobeeld je en een cadeaubon uitgereikt. De titel Judoka van het Jaar ging bij de meisjes dit jaar naar Maaike Stevenson en bij de jongens naar Bruno van Beek. Beide behaalden dit jaar meerdere podiumplaatsen op diverse grote toernooien, waar van een deel zelfs met met inter nationale deelname. Omdat het voor Bruno inmiddels de derde (en volgens de reglementen daarmee de laatste) keer was, kreeg hij een mooie plaquette. Vervolgens werd Maarten Visker zelf ook nog in het zonnetje gezet wegens het afronden van zijn CIOS opleiding waarmee ook hij ook zijn diploma Judoleraar B behaalde. SPORTVISSEN LIMMEN - Uitslag vierde en laatste jeugdwedstrijd, gevist in het Stet te Limmen. A-groep. 1. Quinten Oudendijk 8 vissen, 2. Joran Zandbergen 6 vissen, 3. Sem Brakenhof 3 vissen. B-groep. 1. Thycho Comet 42 vissen, 2. Koen Briefjes 31 vissen, 3. Lex van der Heijdt 27 vissen. De negen vissertjes vingen samen 185 vissen. Na afloop werden de vis sertjes bij het zwembad Dampegeest verrast met een ijsje en de begelei ders, ouders en andere fans met koffie. Witviscompetitie De uitslag van de zevende wed strijd (op gewicht bij Akersloot in het Kanaal) was als volgt: A-groep. 1. R. Droog 5350 gram, 2. C. Bakker 4575 gram, 3. M. Aequoy 3250 gram. B-groep. 1. N. Schouws 23250 gram 2. K. Nuyens 5775 gram, 3. H. Duin 3250 gram. Zondag 29 juli werd de achtste witviswedstrijd van HSV Limmen gevist. Deze wedstrijd op aantal werd gevist in het Kanaal Omval- Kolhom. Na vijf kwartier werd de wedstrijd stilgelegd vanwege zwaar onweer. Nadat na een half uur het weer nog niet veilig was, werd de wedstrijd als beëindigd verklaard. Omdat de halve vistijd was verstre ken was de uitslag geldig. De uitslag: A-groep: 1. C. Duinmeijer 25 stuks, 2. P. van der Heijdt 22 stuks, 3. G. van der Linden 21 stuks. B-groep. 1. H. Duin 18 stuks, 2. P. Pepping 17 stuks, 3. K. Nuyens 16 stuks. In de tussenstand gaat Co Duinmeijer in de A-groep mim aan de leiding met Mandy Schouws en Jan Walta op afstand in de achter volging. In de B-groep staat Karl Nuyens aan de leiding maar heb ben Dick Pekel en Nico Schouws de betere papieren. De volgende wedstrijd wordt gevist in het Stet op zondag 19 augustus, een combiwedstrijd. Op vrijdag 10 augustus wordt de laatste bootjeswedstrijd gevist. Opgeven hiervoor tot woensdag 8 augustus bij Dennis van der Ven, tel. 072- 5055744. Verzamelen om 19.00 uur bij het pannenkoekenland. Van links naar rechts: Kars Kroon, Bas de Laleine, Bruno van Beek, Maarten Visker en Maaike Stevenson. Foto: Fred Stevenson sMHSUte

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11