Europees succes voor Trias masters Nicole Weijling-Dissel en Hennie Punt MTB-er Dennis Van Dalen wint weer in Limmen De bal is weer gaan rollen bij Heilooër clubs Buurtbus Üftttfcoetütifw Stf.nU De bal is weer gaan rollen bi] Heilooër voetbalclubs SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Bridgen bij Sans Atout TCHU clubkampioen schappen heilüü+regiü WWW. Mijn laatste ronde - en de allerlaatste Ontmoeting SpM 22 AUGUSTUS 2012 HEILOO - Bridgeclub Sans Atout (lid NBB) speelt wekelijks op maandagavond in de grote zaal van Het Trefpunt te Heiloo. Om 19.45 wordt het beginsignaal gegeven voor zes ronden van vier spellen. Het resultaat van elk spel afzonderlijk wordt direct door het rekenprogramma op een centrale computer berekend. Dit levert twee grote voordelen op voor u: direct na het spelen, dus om circa 23.00 uur is de uitslag in elke lijn bekend en vanaf de volgende dag kimt u op uw eigen computer elk door u gespeeld spel analyseren en vergelijken met de door ande ren behaalde resultaten. Dit is niet alleen leuk, maar ook ontzet tend leerzaam. Met ingang van het nieuwe seizoen zijn er nog enkele plaatsen vrij. Ook bridge- liefhebbers, die geen partner mee brengen zijn welkom, de organi satie probeert dan een partner voor u te vinden. Aanmelden of meer informatie? Bel 072-5331672 of 5338553. HEILOO - Van zaterdag 25 augustus tot en met 1 sep tember zijn er weer Jeugd Clubkampioenschappen bij TC Heiloo United (De Dors 1). Naast tenniswedstrijden organiseert de jeugdcommissie ook spelactivi teiten voor de jeugdleden van TC Heiloo (onder andere voetballen, bowlen, tenniselinie en een lote rij). De wedstrijden starten dage lijks rond 10.00 uur en de finales worden gespeeld op zaterdag 1 september. Iedereen is welkom om te komen kijken. ATLETIEK HEILOO - Afgelopen weekend zijn de Europese master kampi oenschappen uitstekend begon nen voor Trias atleten Nicole Weijling-Dissel en Hennie Punt. Beide atleten bereikten met gemak de finale op de 1500 meter. Hennie Punt verbeterde hierbij zelfs het legendarisch clubrecord van Egmonder Nico Tromp. De Trias top tijd staat nu op 4.39,01 seconden. De finales werden onder warme weersomstandigheden gelo pen. Nicole Weijling - Dissel bezorg de de meegereisde Trias fans en de overige 4000 atletiekfans kip penvel. In een geweldig gelopen 1500 meter race kwam de pupil van Herman Admiraal als tweede en dus als viee-Europees kampi oene over de finish. Dit deed de Trias atlete tevens in een nieuw Nederlands Master record. Trias Trainer Hennie Punt werd in zijn spannende finale keurig zevende en zal de komende week ook nog in actie komen op zijn favoriete 5000 meter. Voor Hanny Barnhoorn zijn de kampioenschappen in een teleur stelling geëindigd. De meerkamp ster was de grote favoriete voor het goud. In haar laatste training op de Poolse atletiekbaan waar het moest gebeuren kreeg de alleskunner een blessure aan haar afzetbeen. Ze zal nu onder andere discus- werpster Jolanda Brasser gaan coachen die deze week eveneens nog in actie moet komen. En grote kansen heeft voor eremetaal. MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Dennis van Dalen uit Assendelft heeft vorige week donderdagavond ander maal op overtuigende wijze de overwinning behaald in de door de Stichting Kids and Parents Biking georganiseerde MTB wedstrijden aan de Pagenlaan in Limmen. Dennis van Dalen wist direct na het startschot aan de aandacht van het peleton te ontsnappen. Deze veni- vidi-viei tactiek van Van Dalen was niet te wijten aan het feit dat de groep zat te slapen, maar aan de uit zonderlijke power van deze kracht patser uit Assendelft, die naast het mountainbiken ook mooie resulta ten in de enduro motorsport neer zet. Achter deze one-manshow van HEILOO - De bal is weer gaan rollen bij de Heilooër voetbal verenigingen, ondanks het feit dat de thermometer meer dan 30 graden Celsius aanwees! Op een grasveld wordt het dan erg warm, maar op een kunstgras veld is de temperatuur bijna niet meer te verdragen: je zou een eitje kunnen bakken op die gemalen autobanden. Maar we mogen niet klagen over deze velden, want de jeugd van Heiloo kan er het hele jaar door lekker op ballen en daar gaat het tenslotte om. In de ochtenduren van zondag 19 augustus ontmoet ten de tweede teams van HSV en de Foresters elkaar bij HSV, waar om bovenvermelde weersomstandighe den werd uitgeweken naar het gras. De einduitslag werd 0-3 voor de Foresters. Om 14.00 uur speelde het eerste team van de Foresters haar bekerwedstrijd thuis tegen Limmen. Limmen heeft dit jaar een elftal dat hard werkt en onder leiding van de fanatieke trainer Everhard Luyekx Van Dalen werd hevig gestreden om de overige plekken op het podi um door Jack Burgering, Willem Volkei's en Henk Jan Verdonk. Laatstgenoemde Verdonk wist in de finale Burgering en Volkers ach ter zich te houden en zodoende de tweede plaats te bereiken met Burgering en Volkei's op respectie velijk drie en vier. Tenslotte wist Frank van der Stelt in een zinde rende sprint Bert Zonneveld te verslaan en beslag op plaats vijf te leggen, uitslag om de Hetteling de Vries Schildersbedrijf MTB bokaal: 1. Dennis van Dalen uit Assendelft, 2. Henk Jan Verdonk uit Egmond aan de Hoef, 3. Jack Burgering uit Limmen, 4. Willem Volkei's uit Waarland en 5. Frank van der Stelt uit Westzaan. door Tim van der Lans wel eens hoge ogen kan gooien in de derde klas. Het werd al gauw 1-0 door Bert Inecia uit een mooi steek- passje van Jeffrey Klijbroek, waarna Limmen via Rik Seignette eerst gelijk maakte en daarna door dezelf de speler zelfs de 1-2 op het seo- ringsbord kon toveren. Na de rust maakte Jeffrey Klijbroek met een hard schot vanaf 20 meter de 2-2 en kon Joey Breed, weer na een steek pass van Klijbroek, de stand op 3-2 zetten. Omdat Limmen hierna ach terin man op man ging spelen om een speler meer in de voorhoede te krijgen, slaagde invaller Mike Stoop er vlak voor het einde nog in om de 4-2 aan te tekenen, met een beke ken lob over de Limmer doelman heen. Woensdag 22 augustus speelt de Foresters 1 uit bij Reiger Boys in Heerhugowaard en het tweedee komt donderdagavond 23 augustus in het veld, thuis tegen Koedijk 2. De derde en tevens laatste bekerronde wordt zondag gespeeld. Het tweede gaat dan op bezoek bij Limmen en het eerstee speelt 's middags thuis tegen Apollo. Volgende week maandag ga ik mijn laatste rondjes om de kerk in Heiloo rijden. Na tien jaar hang ik mijn ehauffeurspet aan de wilgen. Op 23 september vieren we het 10 jarig jubileum van de buurtbus en daarna zet ik tevens een punt achter mijn PR-werkzaamheden. Diverse taken zijn al door andere vrijwilligers overgenomen en ik kan met een gerust hart andere leuke dingen gaan doen, want Buurtbus Heiloo staat er financieel gezond voor, dankzij goede gegarandeer de vijfjarige sponsorcontracten en gemeentelijke steun. Toevallig komt er nu nood gedwongen ook een einde aan deze rubriek. Door teruglopende advertentie inkomsten zijn er minder redactiepagina's beschik baar. De redactie meldde mij onlangs, dat er geen ruimte meer is voor gratis items als de Buurtbus Ontmoetingen. Jammer, maar het kan simpelweg niet meer. Zo komt er na zes jaar en 61 Buurtbus Ontmoetingen een einde aan mijn taak als schrijver van deze verhaal tjes, die blijkens de vele positieve reacties hopelijk wel betekenis hebben gehad voor de populariteit en groei van de buurtbus. Met ple zier denk ik terug aan vele leuke ontmoetingen met bijvoorbeeld de Arnhemse meisjes die een afspraak hadden met Prins Hendrik, vele sportieve strandwandelaars, bui tenlandse toeristen, de ritjes naar de bollen, een bekend bleek neusje en een oude schoolvriend, burgemeester en wethouders als gastehauffeurs en verhalen over Poolse en Derpse twisten. Gelukkig heb ik de foto's nog én het plak boek. Vandaag dus mijn allerlaats te ontmoeting - heel toepasselijk - met de laatst overgebleven pionier van de buurtbus én zijn opvolgers. Jan Haan was in september 2002 pionier en mede oprichter van de Vereniging Buurtbus Heiloo. In oktober ontving ik van het toen malige bestuur mijn schriftelijke 'aanstelling' als chauffeur dus heb ik Jan bijna vanaf het begin meege maakt en ik heb hem leren kennen als een man met groot hart voor de zaak, die als een maatschappelijk werker waakte over zijn chauffeurs. Verdere introductie is overbodig, want Jan Haan is werkelijk wereld beroemd in Heiloo. Alleen echte pioniers gaan het langste door, maar nu na tien jaar trouwe dienst is Jan (79) dan toch gestopt en per 1 juli 2012 heeft hij twee opvol gers, want zijn taak als chauffeurs coördinator werd met de komst van de regiobus naar Egmond teveel voor 1 man. In het bestuur is nu een duo belast met planning van de ritten en begeleiding van de chauffeurs. Even voorstellen: Ron van Riemsdijk: gepensioneerd planner bij de KLM. Heeft jaren lang bemanningen gepland voor de vele vluchtschema's en heeft daarnaast grote ervaring met de transportfaciliteiten van grondge bonden voertuigen binnen de KLM. Frans Wolfs: automatiseerder van het eerste uur. Heeft 43 jaar erva ring als software-ontwikkelaar en daarbij vele organisaties in de pri vate en publieke sector met auto matisering geholpen. Laatstelijk als ICT-ondernemer werkzaam in Heiloo, maar nu afbouwend na het bereiken van de 65-jarige leeftijd. Voorwaar een zeer deskundig team, al zijn resultaten uit het verleden natuurlijk geen garantie voor de toekomst. Hopelijk kunnen beide heren als chauffeur maar ook in het bestuur een positieve bijdrage leveren aan de toekomst van de buurtbus in en om Heiloo. Ron en Frans veel succes en wie weet tot ziens in de bus. Jan wenst Frans succes en Ans is derd. getuige, Ron was helaas verhin- Foto: Tim van der Lans

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15