GOLFCLUB Uniek aanbod van De Heemskerkse: HEEMSKERKSE De Heemskerkse Golfclub Per 1 september 2012 lid worden en gratis 4 maanden golfen i6 Uniek aanbod van De Heemskerkse: per 1 september 2012 Mike Korver (De Heemskerkse) over de competitie: De Heemskerkse Golfschool lid worden en gratis 4 maanden golfen Als u per 1 september 2012 lid wordt van de Heemskerkse Golfclub, dan speelt ut/m 31 december 2012 gratis op de mooiste en langste 18-holes-championshipbaan van Kennemerland. V En ook op onze uitdagende 9-holes-Par-3-HOEK. PAR-3-Hoek io rondenboekje voor slechts 225,- Kennismaken met golf? Clubhandicap 54 (GVB) halen? Handicap verlagen? Restaurant Grand café De 19e Golf, één van de snelst groeiende sporten in Nederland 22 AUGUSTUS 2012 UITKIJKPOST over De Heemskerkse Golfclub ligt in het hart van Kennemerland. Op slechts 25 minuten van Amsterdam, 15 minuten van Haarlem of Alkmaar. Het uitzicht op de 18-holes-championshipcourse vanuit het clubhuis verraadt direct het karakter van de baan: De Heemskerkse is een uitdagende polderbaan met veel groen en veel water. Tegen de horizon steekt de kerk van Assendelft af met verspreid liggende boerderijen en in de verte zijn nog net de havenkranen langs het Noordzeekanaal te zien. "Om uiteindelijk samen te winnen, of te verliezen. Dat maakt het leuker en spannender." Mike Korver (14 jaar) zit op het Bonhoeffer College te Castricum. Via familie en golfvrienden werd hij drie jaar geleden lid van De Heemskerkse. De baan was niet alleen dichtbij maar ook de moge lijkheden voor de jeugd om zich te ontwikkelen spraken hem aan. Daarna ging het snel. In een korte tijd ging hij naar handicap 8,9 en won vorig jaar het Hitland jeugd open en enkele keren een jeugd- maandbeker op de club. Dit jaar speelt hij competitie in heren 3 van de Heemskerkse. "Wat moetje er allemaal voor doen en laten?" "Ik train veel, in de schoolweken 5-10 uur per week en voor een belangrijke wedstrijd niet te laat tv kijken. Competitie spelen is een andere vorm van golfen, uitdagen der, je speelt natuurlijk voor de competitie, om eerste te worden met je team. Je bouwt een band op met je teamgenoten, je traint en speelt samen. Het is allemaal prima voor ons geregeld. De (jeugd) clubwedstrijden, de competitie alsmede de jeugd en privé-lessen." De Heemskerkse Golfclub is op 3 juli 2010 uitgebreid met een prachtige en uitdagende 9-holes - PAR- 3-baan. Deze ligt in een drie hoek naast de afslag van hole 1 van de 18-holes-baan en wordt geheel omsloten door natuurlijke water partijen. De holes zelf zijn sterk geonduleerd en bezitten lengtes van 88 meter tot 166 meter (de totale lengte is 1078 meter). Bunkerpartijen bieden de gelegen heid ook dit onderdeel van het spel flink te oefenen. De paden zijn zodanig aangelegd dat er ook in de winter met handicarts en trolleys gereden kan worden. Beginnende golfers, clubleden als niet-leden, zonder GolfVaardigheid- Bewijs, kunnen hier kennismaken met alle aspecten van het golfspel, waarvoor ze in de Heemskerkse Golfschool aan het oefenen zijn. Toegang: voor leden en niet-leden, ook zonder GVB. De Heemskerkse Golfclub biedt u de mogelijkheid om tegen een zeer aantrekkelijk tarief een boekje met 10 rondekaarten van 9 holes op de 18-holes-ehampionship-baan aan te schaffen. Binnenkort starten op de Heemskerkse Golfschool weer de succesvolle cursussen onder bege leiding van zeer ervaren PGA-professionals. Alle informatie vindt u op de web site van de Heemskerkse Golfclub, waar u zich ook kimt inschrijven voor een van de cursussen, www. heemskerksegolfsehool. nl Restaurant Grand Café De 19e is een stijlvol ingericht restaurant met een prachtig terras (met uit zicht over de golfbaan), een bar, lounge met banken, een tv-mimte en een pooltafel. Voor een lunch, een gezellige borrel of een diner na het golfen, hebben wij een gevari eerd menu. Voor overdag hebben wij een uitgebreide lunchkaart met diverse luxe broodjes, salades en soep en een kaart met verschil lende borrelhapjes. U betaalt per 1 september 1.000,- aan voor een certi ficaat, dat per 1 januari 2013 aangekocht (huidige prijs ca. 1.500,- a 1.600,-) wordt. Het entreegeld a 350,- betaalt u tevens per 1 september 2012. Alle informatie over de aan- en verkoop van de certificaten vindt u op onze website van de Heemskerkse Golfclub. De Heemskerkse Golfclub biedt u ook nog andere mogelijkheden om lid te worden, waarmee u kunt genieten van alle voordelen van het lidmaatschap voor de duur van een half jaar of een jaar. Kennismakingsarrangement 6 maanden 725,- Indien u binnen of aan het eind van die 6 maanden besluit om lid te worden, betaalt u slechts 50% van de entreefee. (Normaal 350,-) Kennismakingsarrangement 12 maanden 1.350,- Indien u binnen of aan het eind van die 12 maanden besluit om lid te worden, betaalt u geen entreefee. Informatie en voorwaarden Voor meer informatie en de voor waarden kijk op de website van de Heemskerkse Golfclub en klik op Lidmaatschap informatie. Of bel met de Heemskerkse Golfclub, Pien van Nass, tel 0251 - 25 00 88 (keuze 3). Met golf geniet u van de buiten lucht, bent u sportief en gezond bezig én beoefent u bovendien een van de meest uitdagende sporten. Het is niet voor niets dat golf zo groeit in populariteit. Daar speelt De Heemskerkse op in met haar mooie 18 holes-baan en de fantasti sche par-3-baan, goed voor de oefe ning of een snel rondje golf. En een fantastisch clubhuis met een gezel lig restaurant met prachtig terras,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 16