Krant [HUJismmiiaiB Poolse kinderen genieten in Heiloo J3 BORDEN €2.863,58 opgehaald voor Kees Heiloo3 Nieuws uit Heiloo 3-5 Nieuws uit de regio 9,13 Sport in de regio 15 Familieberichten 18 -19 Omdat fcr ieder X^v^iarwel een bijzondere ALLE AH Perla Koffiepads 36 stuks .STUKS De hoogtepunten volgden elkaar in hoog tempo op Rockn Rollstreet Voetbalseizoen is weer beginnen Winkeldief uit Heiloo in elektronicawinkel Akersloot Profiteer ook van de kracht van VAN DER BORDEN MAKELAARS /D VAN DER sinds 1933 V- (072) 5351000 22 AUGUSTUS 2012 Henny Stoop J uitvaartverzorging Heiloo e.o. E.J. Potgieterweg 27 Heiloo telefoon: 072 532 0345 2 pakken AMe combinaties mogelijk Win voor je ouders een barbecue voor 4 personen of een thuisbezorgd ontbijt voor 4 personen Haal snel de kleurplaat bij de slager of de bakker en lever hem voor zaterdag 17.00u. in. Winkelhof 't Loo 27, Heiloo Nieuwe Egmonderstraatweg 1-7a Egmond a/d Hoef -zondag open KIJK OOK OP WWW.UITKIJKPOST.NL JAARGANG JJ NUMMER 34 HEILOO - De afgelopen twee weken hebben 24 Poolse kinderen uit zusterstad Swietochlowice van een leer zame en gezonde vakantie geno ten in Heiloo. De kinderen, 16 meisjes en acht jongens, waren twee aan twee ondergebracht bij enthousiaste gastgezinnen in Heiloo en directe omgeving. Stichting Een Hart voor Polen Heiloo had dit jaar voor de 25-ste keer voor een attractief program ma gezorgd. Dankzij de geweldige ondersteuning van organisaties, bedrijven en particulieren kon men de kinderen, al dan niet vergezeld van de Nederlandse gastkinderen, een keur van activiteiten bieden. De hoogtepunten volgden elkaar in hoog tempo op. Fietslessen, geor ganiseerd door de Fietsersbond samen met Velig Verkeer Nederland, afdeling Heiloo, op door Bosman beschikbaar gestelde fietsen, de ont vangst door de loco-burgemeester Hero Veger bij de brandweer en het vervoer naar zwembad 't Baalj e door de brandweer met loeiende sirenes, waren gewaardeerde attracties van de eerste dag. De volgende program- madagen, afgewisseld door vrije dagen bij de gastgezinnen, waren zeker zo succesvol, mede door de vaak ideale weersomstandigheden. De spelletjes bij de Speel-O-Theek van het Rode Kruis, vooral met veel water bij warm zonnig weer, wer den met inzet gespeeld; het t-shirts schilderen bij de Hobbyfarm maakte creatieve talenten los bij toekom stige kunstenaars. Leermomenten waren er bij het bezoek aan de boerderij van familie Brouwer de Koning en bij het vlotten bouwen in zwembad Dampegheest, waarbij de bereidheid tot samenwerking werd getest. Sportief werd er gestreden bij de Bowlingbaan Heiloo, tijdens de strandwandeling in Bergen en in de sportzaal, als alternatief voor een verregende middag. Vertier was er volop bij het piratenspel, in het zwembad en natuurlijk tijdens het bezoek aan pretpark Drievliet. De kinderen kwamen ogen, handen en borden tekort bij het dinerbuffet aangeboden door hotel Zuiderduin; ook de hamburgei's met patat en ijs van restaurant Klein Vamebroek werden gretig naar binnen gewerkt. De barbecue bij de afseheidsmiddag was van hoge kwaliteit, niet in de laatste plaats door de zelfgemaakte salades en schotels van de gastfami- lies. De vrijwilligers van het pannen koeken bakteam zorgden ervoor, dat kinderen niet met lege magen de bus ingingen voor de terugreis. Opvallend dit jaar was dat de kinderen klein van stuk waren, een homogene groep vormden en al heel snel enkele Nederlandse liedjes konden zingen. Wellicht bent u ze tegengekomen lopend en zingend door het doip in him opvallende rode T-shirts met naam. Tijdens de kerkdiensten hebben ze zich met een paar mooie liederen en enkele meisjes in klederdracht duidelijk gemanifesteerd. De kin deren zijn intussen alweer veilig en wel teruggekeerd bij hun families in Swietochlowice. Het bestuur van de stichting kan terug zien op een zeer geslaagde vakantie en wil graag iedereen die deze vakantie mede hebben mogelijk gemaakt, hartelijk bedanken voor hun bijdrage. Gedacht wordt alweer aan het volgend jaar. Echter de financiën kunnen een struikelblok worden bij de organisatie van de 26-ste edi tie. Daarom heeft Een Hart voor Polen Heiloo het plan gelanceerd van de Club van 100. Leden van deze club dragen elk 100,- bij en maken het zodoende mogelijk om deze voor Heiloo toch inmid dels unieke traditie voort te kun nen zetten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Nico Bakker, tel. 06- 10285500, e-mail: npr.bakker@quicknet.nl. ALKMAAR - De politie heeft vrijdagmiddag 17 augustus om 13.05 uur een 33-jarige man uit Heiloo op de Noorderkade in Alkmaar aangehouden wegens diefstal in een elektronicawinkel. Een beveiliger zag op de came rabeelden dat een man een tablet uit de schappen haalde, deze in zijn tas stopte en de kassa pas seerde zonder te betalen. De beveiliger hield de man aan bij de uitgang. De man verzette zich hierbij hevig. De politie werd gebeld die de verdachte overnam en naar het politiebureau bracht. advertentie Sportief werd er gestreden in de sportzaal, als alternatief voor een verregende middag. Aangeleverde foto Het t-shirts schilderen bij de Hobbyfarm maakte creatieve talen ten los bij toekomstige kunstenaars. Aangeleverde foto NVM

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 1