Afscheid HSV-corfeeën met veteranenwedstrijd HSV- Ajax Trias atlete Europees kampioene Medaille-regen voor Trias atleten Ton Broersen wint biljarttoemooi SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Ledenvergadering Heilooër Bridgeclub Lycurg11' Bridgeclub 'tOosthonk VOETBAL Trias atlete Nicole Weijling- Dissel won goud op de 800 meter in het Poolse Zittau. Aangeleverde foto ATLETIEK atlete heeft Nicole in het HEILOO - Trias Weijling- Dissel Poolse Zittau, na haar zilveren 1500 meter medaille, Europees 800 meter Goud gewonnen. In een geweldig gelopen fmale liep de master V45 naar een makke lijke overwinning (2.22,54 sec) ruim voor de Duitse Kathrin Lauterbaeh. De 45-jarige atlete die twee jaar gele den is begonnen met het lopen is nu Europees kampioene. Trias trainer Herman Admiraal is degene die haar uitstekend heeft begeleid. Ook Nico Ruiter en Ingrid Vel hebben Nicole door uitstekende medische begelei ding in topvorm gehouden. Beiden waren aanwezig in Zittau. HEILOO - Donderdag 6 september start de Heilooër Bridgeclub het nieuwe seizoen met een leden vergadering. Aanvang 19.45 uur. De benodigde stukken voor deze bijeenkomst zijn aan de leden per e-mail toegezonden. Na afloop van de vergadering is er vrij bridgen. De competitie start op dinsdag 11 september en op donderdag 13 september. Jolanda Brasser won bij het dis cuswerpen een bronzen medaille. De diseuswerpster wierp met de discus naar een afstand van 27.75 meter. De overwinning ging naar de Nederlandse Annie van Anholt (30.03 meter) en het zilver was voor Maya Jakiboone uit Lithouwen (28.30 meter). Trias Start to Rim trainer Hennie Punt verbeterde zijn eigen clubrecord op de 800 meter in de Europese finale. Met zijn 2.18,64 bereikte hij een mooie tiende plaats. HEILOO - Zaterdag 1 septem ber om 14.00 uur spelen de HSV 1 veteranen een wedstrijd tegen de veteranen van Ajax. Dit is ter gelegenheid van het afscheid van een viertal cori- feeën van HSV. Henk Handgraaf, is oud-speler en vooral de laatste jaren een suc cesvol coach. Bert Kosters gaat zich toeleggen op het (jeugd) trainers vak en wil volgend jaar bovendien een marathon lopen; daar moet hij dus voor trainen. Tevens stopt Ben Oosterink na jarenlange dienst als stofzuiger op het middenveld. Hij blijft HSV wel trouw en wordt de 'nieuwe' scheidsrechter voor de veteranen. De vierde man die stopt is Fred Admiraal. Vanwege licha melijke ongemakken moet Fred er een pimt achter zetten. Hij doet dit met pijn in zijn hart. Al vijftig jaar voetbalt hij op de velden van heel Noord-Holland en soms zelfs daar buiten of over de grens! HSV hoopt dat vele bekenden van deze spe lers hen nog een keer aan het werk willen zien. Er is niet voor niets zo'n gerenommeerde tegenstander bereid gevonden om dit feestje op te luisteren. Tevens spelen op zondag 2 sep tember (om 11.30 uur) HSV 2 tegen Bonnie, Michel, Jesper, Femke, Daphne en Emma presteerden prima bij AV Lycurgus in Krommenie en Bonnie Liefting is nu de beste Trias junioren meerkampster ooit. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Afgelopen week end heeft atletiekvereniging Trias met een grote delegatie mee gedaan aan meerkamp wedstrijden in Krommenie. Bonnie Liefting verbrak hier het clubrecord meerkamp voor B junioren. De zus van Trias atleet Symen is met een geweldig seizoen bezig. Afgelopen weekend was het niet anders vooral haar 100 meter hor den (16,12 seconden) 200 meter 26.06 seconden hoogspringen 1.55 meter en 800 meter 2.25,60 secon den waren uitstekend te noemen. Het oude record op naam van Marijn Hoijtink (4421 punten) is hiermee verbroken door Bonnie met 4492 pimten. Michel van den Hoven won bij de D jongens de zilveren medaille. Dit kwam mede door een knappe 1000 meter. Zus Daphne won een mooie bronzen medaille bij de B junio ren. Femke Brink werd bij de C junioren keurig derde. Vooral haar 150 meter sprint, die Femke liep in 20.11 seconden, was goed. Hiermee staat ze nu zelfs op de nationale ranglijst. Emma van der Pal deed het in dezelfde categorie goed op de 80 meter horden. Haar tijd van 14.63 seconden betekende een nieuw per soonlijk record. Bij de jongens C was het Jesper Peterse die de derde plaats behaalde. Zijn 3.13.72 secon den op de 1000 meter betekende een nieuw persoonlijk record. Bij de D meisjes was het Britt Ooijevaar die razend snel over de hordes scheerde. Britt haar tijd van 10.93 seconden geeft aan dat ze in vorm is voor het NK volgende week. Puck de Waard, Sarah Dekker en Esmee de Jong kwamen alle drie ook keu rig in de top tien. Hugo Boys 2 en het eerste team om 14.00 uur tegen Sporting Krommenie hun eerste eompetitiewestrijd van het nieuwe seizoen. Beide elftallen spelen thuis op het HSV-sportpark. Door drie overwinningen heeft HSV 1 zich eerder verzekerd van deelname aan de volgende beker ronde, die op 21 oktober zal worden gespeeld. Vorige week won het eer ste team thuis van Berdos met 2-1. Afgelopen donderdag werd buur St. Adelbert in Egmond-Binnen versla gen met 2 - 3 en afgelopen zondag werd Kwiek '78 in Avenhorn met 1-2 verslagen. Opvallend bij deze wedstrijden was dat HSV telkens met 2-0 voor kwam te staan, waar na zij de tegenstanders weer lieten terugkomen. Had dit te maken met gemakzucht, minder geconcen treerd spelen of kwam het doordat vooral in de tweede helft van spe lers werd gewisseld? Trainer Edwin de Vries kan nu een keuze maken uit een groter aantal selectiespe lers, omdat er een aantal jongens uit de jeugd is doorstroomd en omdat een viertal spelers van de Foresters is overgekomen. Dit betekent dat de concurrentiestrijd groter is gewor den en de spelers meer moet vech ten voor een plaats in het eerste- of in het tweede team. HEILOO - Het strijdgewoel aan de bridgetafels gaat op 5 september weer beginnen. Met zomertijd de winter in; aanvang 19.30 uur. Nieuwe leden kunnen zich een kwartier voor aanvang aanmel den. Aanmelden kan links van de hoofdingang, liefst in alfabetische volgorde. BILJARTEN HEILOO - In biljartcentrum Vennewater werd voor de 19e keer het Piet Glas Vennewater gehouden, georganiseerd door biljartvereniging Vennewater. Vrijdagavond en zaterdag stre den 48 biljarters om de eeuwi ge roem en de nieuwe biljart keu, aangeboden door De Wit Horeca. De biljarters kwamen uit Heiloo, Egmond, Limmen, maar ook uit Schagen en 't Zand. Ook dit jaar zaten de twaalf poules weer snel vol. Na de drie voorwedstrijden bleven er 32 biljarters over voor het knock-out systeem. Bijzonder hierbij was, dat Ton Gallis en de bijna 90-jarige Hans Keizer pas laat werden uitgescha keld. Maar liefst drie oud-jeugdle den speelden mee; Anita Koedijk, Marcel Koedijk en Stef de Wit. Anita is een talentvol op het groene laken en heeft een prachtige afstoot. De vier spelers die in de finales terecht kwamen waren Roel Sentveld (bil jartvereniging Wapen van Egmond- Binnen) Ton broersen (K.O.T) Henk van der Veer (biljartvereniging Vennewater) en Stef de Wit jr. (zon der club). In de halve finale verloor Stef de Wit van Henk van der Veer en Roel Sentveld verloor van Ton Broersen. De fmale ging tussen Van der Veer en Broersen. Bij beiden speelden de zenuwen wat op, bij Ton het meeste. Henk moest 52 caramboles en Ton moest 39 caramboles maken. Toch wist Ton Broersen de partij winnend af te sluiten. De biljartvereniging Vennewater heeft nog ruimte voor spelers op de dinsdagavond in sportcafé het Vennewater. Men kan een paar keer vrijblijvend meespelen. Winnaar Ton Broersen krijgt een keu uitgereikt door Ans de Wit. V.l.n.r. voorzitter André van Ham winnaar Ton Broersen, Henk van der Veer, Roel Sentveld en Stef de Wit jr. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19