Blije gezichten op een regenachtig Dolfinn Rocks 9 www.dolfinnrocks.nl f H 6 UITKIJKPOST 29 AUGUSTUS 2012 Afgelopen zaterdag was voor de zevende keer het gratis toegankelijke benefiet festi val Dolfinn Rocks. Enkele duizenden bezoekers trokken zich niks aan van het wissel vallige weer en lieten zich alle activiteiten die de organisatie had ontplooid goed beval len. Met name in de middag, toen het weer zeer redelijk was, zag je vele blije en lachende gezichten en gezichtjes. Jong en oud, met en zonder beperking, iedereen kon wel iets van zijn gading op het overvolle Loo-plein vinden. Het was dan wederom niet kinderach tig wat de organisatie had neergezet. Een uitgebalanceerd en gevarieerd programma op het grote podium, vele (en vaak nieuwe) kinderactiviteiten, lekker hapjes, het kon niet op. Op deze pagina een foto impressie van een geslaagd festival. Ontzettend bedankt! De winnende lotnummers van onze loterij zijn; Fiets: lotnr. 1199, Dinerbon Wildschut: lotnr. 0775, Dinerbon Grieks restaurant Athene: lotnr. 1773, Kinderboekenpakket: lotnrs. 0786, 0280 en 1335, Arrangement Bob's Saloon: lotnr. 2179 en een wasmachine van Wouters Witgoed: lotnr. 2186 Prijswinnaars kunnen zich melden via fred@dolfinn.nl. Wij zullen dan zo snel mogelijk de prijzen langsbrengen. Ook de volgende bedrijven hebben belangeloos bijgedragen aan het succes van Dolfinn Rocks 2012: Kosters bloemen en planten, De Eethoek, De lekkerste eitjes van Jan, Groenteboer Heiloo, Laan Heiloo, Hema, Pé de Wit Electronic Publishing BV, J.W.J. Rumping Zonen BV, Buko infrasupport, 2-Rent, Gunco Amsterdam, Van den Boogaard, Multiparasol, Stammis horecaverhuur, Liefting Groothandel AGF, Sportcafe Egmond, Cafe de Wit, Van der Steen Transport BV, Autobedrijf Stef Visser, Heineken Noordholland, Erkamp Projectservice, New York Pizza, Wempe Transport, Ravo, Fietsenhandel Boersen, Bob's Saloon, Hotel Zuderduin, Grieks Restaurant Athene, Wouters Witgoed, Floortje, Aldebaran, Wildschut Eten Drinken, Pompadour, Restaurant Honky Tonk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 9