Salut France Limmen Dit weekend weer kermis in Limmen Piraterij in Limmer Timmerdorp Proef nü onze crème fratche, jambon en elzasser! THUIS BIJ AH LIMMEN Dit weekend weer kermis in Limmen Zeven dagen open! ANDERS DAN ANDERE 5000ste bezoeker voor Intouchables in Corso LIMMEN - Van vrijdag 7 tot en met maandag 10 september is het weer kermis in Limmen. Vrijdag 7 september barst het kermisgeweld los in de Lantaarn met de band Giga. In het vooreafé staat Dj Cor, die het dak eraf laat knallen. Zaterdag 8 september speelt de formatie La Stampa in de tent. In de zaal ga je uit je dak met het over bekende Housefreakerz- feest. In het café zet Dj Toine het café op zijn kop. Zondag 9 september in de tent: Flair, de Noord-Hollandse topfor- matie. Hun repertoire is van het spelen van eigen hits tot covers van de meest recente hits uit de Mega-Charts. Zondag ook een een malig optreden van een bekende Mystery Guest. In de zaal Memphis met een mix van de Beatles, REM, U2, Rolling Stones, Queen en Robbie Williams, terwijl Dj Toine er een feest van maakt in het voor café. Maandag 10 september star- ten ze met The Garlieks, dé ver rassende coverband uit Limmen. De jonge en energieke bezetting maakt van elk optreden een spek takel. Daarna speelt Jukebox met een hoog swing, dans en ga maar uit je dakgehalte. In de zaal trio Tjoe en Jeroen de slechtste band van Noord-Holland zoals ze zelf zeggen. Dj Maarten staat in het café, die niet eerder zal rusten tot iedereen met hem mee feest. Ook komt dit jaar weer de Amsterdamse zwaar gewicht Peter Beense de tent op zijn kop zetten. Dus dit jaar weder om geen pauze! Na dit alles komt de band Goet Foud als top afslui ter. En in het café Dj Toine, die de laatste uurtjes helemaal los gaat. Attracties aan de Achterweg Aan de Achterweg in Limmen staan de attracties weer opgesteld. Op vrijdag om 15.00 uur wordt hier de jaarlijkse kermis geopend. Er staan zoals elk jaar weer attracties voor jong en oud zoals botsauto's, reuzenrad, disco train, draaimolen, enzovoorts. Op vrijdagavond zal door de gezamenlijke kermisonder nemers weer een vuurwerk aange boden worden. Het vuurwerk zal rond de klok van 21.30 uur worden ontstoken op het land van familie van der Steen. Katerloop De Limmer IJsclub houdt zon dag 9 september tijdens de kermis de traditionele Katerloop. De loop staat open voor iedereen, wed strijdlopers en recreanten. Ook de jongeren kunnen weer laten zien dat er aan de conditie wordt gewerkt. Er kan 5 of 10 kilometer gelopen worden. Er zijn prijzen voor de 5 kilometer voor de jeugd tot en met 15 jaar en voor de deel nemers van de 10 kilometer. Het inschrijfgeld bedraagt: 3,- ieder een zonder herinnering, 4,- met herinnering voor de jeugd tot en met 15 jaar en 5,- met herinnering voor de ouderen. Inschrijven vanaf 09.30 uur in Sporthal d'Enterij, waar ook kleed- en douchege legenheid is. De start is aan de Middenweg, nabij de sporthal, om 10.30 uur. Voor de basissehooljeugd is er de Parkloop. Kinderen tot en met 8 jaar lopen eenmaal een ronde om het park en de kinderen 9 tot en met 12 jaar tweemaal. Deelname is gratis en na afloop is er voor ieder een aardigheidje. Neem je vrienden en vriendinnen mee en komt allen! De start voor deze Parkloop is om 10.00 uur. Je hoeft je niet op te geven, zorg wel dat je een kwartier van tevoren aanwezig bent. Kermis FRISZ-feest in Limmen Toon en Georgina Könst organi seren voor de jeugd van 12 tot en met 15 jaar op de zaterdagavond van de Limmerkermis van een spe ciaal FRISZ-feest. Deze groep jeugd vindt zich vaak wat te oud om de hele avond op het kermisterrein te zijn en hebben nog geen toegang tot de kermisfeesten. Om deze groep jeugd een eigen gezellige feestavond te geven zet de Burgerij op 8 september van 20.00 tot 00.00 uur zijn deuren open voor deze kids. De muziek is deze avond in handen van B E Sound. Dj's Bob en Ed zullen tijdens dit feest graag alle muzikale aanvragen van de jeugd ten gehore brengen. Speciaal is ook de consumptieprijs aange past; 1,50 per consumptie. De zaal wordt wat verkleind en op een leuke manier aangekleed om het allemaal nog gezelliger te maken. Op de avond worden er dus geen alcoholische dranken geschonken alleen maar frisdranken zoals de naam ook al zegt; FRISZ-feest. De toegangsprijs is 3,- in de voorverkoop, kaarten verkrijgbaar bij de Burgerij, en 4,- aan de deur op de avond zelf, dit is inel. garde robe. Denk er nog wel aan dat je vanaf je 14de verplicht ben om je ID te kunnen tonen deze avond. LIMMEN - Piraten hebben een deel van Limmen geënterd. Het Koekoeksveld aan de Westerweg stond vorige week vol met prach tige piratenhutten en angstaan jagende piratenvlaggen! Ruim tweehonderd kinderen gin gen maandag 27 augustus enthou siast met hamer, spijkers en zaag aan de slag en leefden zich uit op het thema van timmerdorp Limmen voor dit jaar: Piraten! Aan materi alen geen gebrek, daar hadden de vele sponsors wel voor gezorgd. Het leverde een complete vloot van prachtige houten piraten 'sche pen' op. Natuurlijk was er ook van alles te doen en te beleven, zoals de 'Bonte Middag' op woensdag middag. Kinderen betraden dapper het podium met een ingestudeerde act, die werd beoordeeld door een strenge jury, bestaande uit hoofd piraten. Op donderdag werd de traditionele vrijmarkt gehouden en konden oudere, oma's en opa's, broertjes en zusjes de bouwwerken bewonderen. Op vrijdag werd het 'piratennest', dat Limmen een week lang in zijn greep hield, weer afgebroken! Op de Bonte Middag op woensdag brachten kinderen hun zelfbe dachte act op het podium. Aangeleverde foto Ook dit jaar is de Katerloop weer een vast onderdeel van de Limmer kermis, waarbij ook de jeugd een belangrijke rol speelt. Archieffoto CASTRICUM - De Franse tragikomedie Intouchables is nog steeds een enorm succes in Corso Bioscoop. Vrijdag kwam de 5000ste bezoeker de film kijken in Corso Bioscoop. De heer en mevrouw Dekker waren zeer verrast met een bos bloemen en twee vrijkaartjes. „Door allerlei omstandigheden was ik er niet aan toe gekomen om eerder te komen", zei mevrouw Dekker. „Achteraf maar goed ook want dit is natuurlijk wel een leuke meevaller. De film Intouchables is tot op heden de best bezochte film van 2012 (zowel landelijk als in Corso Bioscoop) en is ook de komende speelweek te zien in Castricum. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15