eerste punt De Foresters pakken eerste punt Limmen start seizoen met winst Ajax Veteranen op bezoek bij HSV Veteranen Cclubkampioenschappen jeugd TC Heiloo United weer groot succes Twee grote bouwkavels op een unieke plek in Heiloo SPORTNIEUWS UIT DE REGIO www.zuiderloo.info ZUIDERLOO ruimte voor leven en wonen op de strandwal van Heiloo VOETBAL HEILOO - Zondag werd de voetbalcompetitie 2012-2013 gestart. De Foresters ging naar Blokker, bij Hoorn, om promo vendus De Blokkers te bestrij den. Normaal gesproken kan je beter de eerste wedstrijd niet tegen zo'n ploeg spelen, want die spelers zijn tot in hun tenen gewapend om te laten zien wat ze in huis hebben. Er moest gesleuteld worden aan de voorhoede, want Nick Kramer is herstellende van een oorontsteking, Joey Breed was op vakantie en ook Gio Kokoio Dingou en Low Martina waren niet helemaal fit. Daarom begonnen Chris Poulino en Tim van Gelder als buitenspelei's, wat ze in wezen niet zijn. Onder toezicht van de vrouwelijke scheidsrech ter ging de bal over en weer totdat even voor de rust De Blokkers het net vond: 1-0. Na rust werd alles andei's. De ene na de andere aan val van De Foresters werd ingezet op het doel van De Blokkers. Tim van Gelder zag zijn rush stranden op de keeper en ook andere moge lijkheden werden niet benut. Totdat Jeffrey Klij broek met een bekeken boogbal van meer dan twintig meter de doelman verraste: 1-1. Dit werd tevens de einduitslag. Het jonge tweede team begon erg goed aan de competitie door uit bij Hellas Sport met 0-3 te winnen. Vóór de rust had De Foresters 2 nog enige moeite met Hellas, maar na de pauze bleken de Egels meer adem te hebben dan de Zaankantei's. Zondag speelt het eerste thuis tegen Zaanlandia, aanvang 14.00 uur. Het tweede ontmoet, ook thuis, Spirit uit Hoogkarspel, aanvang om 11.00 uur. Kees Neefjes (aanvoerder) Bert Kosters, Ron Nooitmeer (aanvoerder), Fred Admiraal en Henk Handgraaf voorafgaand aan de bijzondere wedstrijd. Foto: Willem de Haas VOETBAL HEILOO - Afgelopen zater dag werd op het HSV complex onder zonnige omstandigheden en veel publieke belangstelling de wedstrijd HSV veteranen - AJAX veteranen gespeeld. De wedstrijd stond voorname lijk in het teken van het afscheid van Fred Admiraal die 47 jaar spe- TENNIS HEILOO - Afgelopen week von den traditiegetrouw de club kampioenschappen voor de jeugd van tennisvereniging TC Heiloo United plaats. Naast de diverse activiteiten, waaronder Heiloo's got talent, een clinic en een middagje bowlen, werd er natuurlijk ook nog getennist, waarbij er weer fantastische par tijen te zien waren. Daan Bakker en Claire van der Riet zijn zaterdag als nieuwe clubkampioenen gehuldigd. Claire werd voor de derde keer op rij kampioen en Daan zou, met zijn 13 jaar, dit voorbeeld nog wel eens kunnen gaan volgen. Na de prijs uitreiking werd de nieuwe jeugd- hoek in de kantine geopend door de jongste kampioen, Brent Dijkhuis. De jeugdhoek werd hierna direct bestormd door de enthousiaste jeugdleden. De week werd afgeslo ten met een gezellige barbecue voor alle deelnemers en de oudei's. lend lid van HSV is geweest. Ook de afscheid nemende coach Henk Handgraaf en speler Bert Kosters werden tijdens deze wedstrijd bedankt voor hun activiteiten bij de veteranen. In de zeer sportieve en aantrek kelijke wedstrijd moesten de HSV veteranen in Ajax duidelijk hun meerdere erkennen. Hoewel de uitslag dat wel doet vermoeden (HSV - Ajax 3-7) was het zeker geen 'walk over'. Ajax ging echter veel effectiever met de kansen om en waren in de verdediging moei lijk te passeren. Na afloop van de wedstrijd werd in de kantine van HSV samen met het elftal van Ajax nog gezel lig nagezeten en gesproken over de return van volgend jaar op De Toekomst bij Ajax. Voetbal LIMMEN - Na een goede voor bereiding met afwisselende resultaten moest Limmen zon dag aantreden tegen de promo vendus Wijk aan Zee. Limmen begon goed en had een licht overwicht. Dit resulteerde snel in enkele kleine kansjes, maar helaas zonder resultaat. Het eerste resultaat was er ech ter wel in de twaalfde minuut. Na een balverovering van Rik Seignette op het middenveld kwam de bal bij Paul Zeeman terecht. Eenmaal in het 16 meter gebied was er na een goede kapbeweging ruimte voor het schot in de korte hoek dat de 0-1 voorsprong voor Limmen bete kende. Heel lang kon Limmen niet nage nieten van deze voorsprong, want binnen vier minuten lag de bal op de stip aan de andere kant. Deze penal ty werd benut en zo was de stand weer gelijk. Limmen probeerde de voorsprong weer te pakken, maar het schot van Emile Veldt, na een goede een-twee met Tjeerd kruiden berg, werd gepakt door de keeper van Wijk aan Zee. Limmen begon verdedigend wat foutjes te maken en na niet overtuigend wegwerken, was het een prachtig afstandsschot van Wijk aan Zee dat de 2-1 ach terstand betekende. Wijk aan Zee kreeg kansen om verder uit te lopen en in de 37ste minuut was de 3-1 achterstand een feit. Na de rust begon Wijk aan Zee sterker aan de tweede helft en na wederom een slecht weggewerkte bal werd het in de zestigste minuut 4-1 in het voordeel van Wijk aan Zee. Twintig minuten voor tijd kende Limmen een opleving. Hierop volgde twee corners waarbij de druk aanhield van Limmen. Dit resulteerde in de 72ste minuut voor de 4-2 van Paul Zeeman. Hierna werden enkele kansen gecreëerd om de aansluitingstreffer te maken. Tien minuten voor tijd werd een vrijetrap net buiten het doelgebied van Limmen helaas goed binnenge schoten, waarmee de eindstand was bepaald, 5-2. Er zal deze week hard gewerkt moeten worden naar de wedstrijd van komende zondag. Dan zal name lijk de mooiste wedstrijd van het seizoen gespeeld gaan worden, de kenniswedstrijd, dit jaar is WSV'30 de tegenstander op Damphegeest. Deze wedstrijd zal om 14.00 uur aanvangen, waarna na afloop het kermisgeweld los zal barsten. Daan Bakker en Claire van der Riet zijn zaterdag als nieuwe clubkampioenen gehuldigd. Aangeleverde foto ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17