Zaterdag begint de Start To Run bij Trias Tijdelijk geen inschrijfgeld bij TCH Klaveijassen en Keezen in voetbalkantine Limmen Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo Damseizoen begint weer Egmonds team op Europees kampioenschap Tractor Puiling Geslaagde editie van NTI NLP Heiloo Open golftoernooi SPORT 19 INGEZONDEN MEDEDELING UITKIJKPOST 5 SEPTEMBER 2012 HEILOO - Hardlopen lijkt je wel wat, want dat is gezond en het is gemak kelijk in je drukke leven in te passen. En toch is het lastig om zelf te begin nen. Want wie neemt zich niet regelmatig voor om weer te gaan lopen en eindigt dan toch op de bank of op een terrasje? Start to Rim begrijpt dat en helpt een handje met zes hardlooptrainingen die iedere beginner over de drempel helpt. Op zaterdag 8 september beginnen er bij AV Trias weer men sen te werken aan een gezond lijf. Hoe krijg ik het en hoe houd ik het? Een vraag die al velen eerder stelden en zelf beantwoordden door te gaan hard lopen. Onder leiding van Hennie Punt en Astrid Busso- Besselink van Trias, word je dan geleerd hoe je op een gezonde en leuke manier kan leren hard lopen zonder dat je onmiddellijk geblesseerd raakt of begint op een niveau watje nog niet aan kan. Voor verder informatie kijk op www.avtrias.nl. HEILOO - Trainings Centrum Heiloo (TCH) heeft een aantrekkelijke actie: als in september lid wordt, betaalt u geen inschrijfgeld en kunt u tot 1 januari trainen met een aantrekkelijke korting oplopend tot 35 Naast het fitness en cardiofitness aanbod heeft TCH heeft diverse afwisselende groepsles sen waaronder zumba, bodyworkout, aerobics, circuitraining, power yoga en pilates. Ook verzorgt TCH wekelijks een groepsles speciaal voor 55+'ers (Fit55+). Zes dagen per week worden Spinning® lessen verzorgd door pro fessionele instructeurs. Spinning® is een uitstekende training om de con ditie te verbeteren. Men verbrandt tijdens de les veel calorieën, waardoor Spinning® bijdraagt aan de gewichtsbeheersing. Voor fletsere en wielren ners is Spinning® de ideale wintertraining. Op woensdag 5 september start een nieuwe les om 17.30 uur. Daarnaast biedt TCH ook fitness en Fit4Teens (een combinatie van groepslessen en fitness) aan speciaal voor de jeugd. Op www.trainingscentrumheiloo.nl kan men informatie vinden over fitness, cardiofitness, krachtsport (ook ter ondersteuning van andere sporten) en het mime aanbod van professionele groepslessen. Het is mogelijk om via de website in te schrijven, tevens kan men via de website ook bonnen voor gra tis proeflessen downloaden. Natuurlijk kan men hiervoor ook langskomen bij TCH aan de Zevenhuizerlaan 116. LIMMEN - Net als voorgaande jaren wordt er ook dit seizoen in de voet balkantine te Limmen klaverjassen (met koppel) gehouden met fantastische prijzen. Verder wil men ook gaan Keezen op dezelfde vrijdagavond. Indien u de regels van dit al populairdere bordspel niet kent: het kan u ter plekke worden geleerd. Ook hier zijn mooie prijzen te winnen. Dit gaat eveneens per koppel en het beloven dus spannende en gezellige wij dagavonden te worden met klaverjassen, Keezen en natuurlijk de loterij! De aanvang is tel kens 20.00 uur in de kantine van W Limmen op Dampegheestlaan 2. De data zijn: wijdag 21 september, vrijdag 26 oktober, wijdag 23 november, wijdag 22 febmari, wijdag 15 maart, vrijdag 12 april (inclusief prijsuitreiking voor de beste klaverjassers van het seizoen). HEILOO- Maandag 10 september opent Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo het nieuwe seizoen. Tijdens deze avond is er voor geïnteresseerden de mogelijkheid om een balletje mee te spelen op de vereniging. Op geheel wijblijvende basis kan er vanaf 20.00 uur aan de Hogeweg 61 worden mee gedaan met deze tafeltennisavond. Bij Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo staan gezelligheid en sportiviteit centraal. Op de vereniging spelen zowel recreatieve spelers als competitiespelere. Tijdens de open avond is het mogelijk om zowel enkels als de dubbel te spelen. De vereniging biedt zowel op de maandagavonden als de wijdagavonden na 20.00 uur gedurende het gehele seizoen tafeltennisavonden aan. Gedurende de avond kun je met meerdere spelers tafeltennissen, bijpraten of wat drinken aan de bar. Voor geïnteresseerde jeugd wordt er een speciale open training georganiseerd op wijdag 7 september van 18.30 tot 20.00 uur. Op de vereniging zijn batjes en balletjes aanwezig, maar met eigen materiaal spelen is natuurlijk geen enkel probleem. Geïnteresseerden die een avondje kennis willen maken met de sport tafeltennis zijn komende maandag van harte welkom. Verdere infor matie is te vinden op www.tafeltennislimmen.nl. Bij vragen kunt u natuur lijk ook contact opnemen met de heer Poelman via: r.poelmanl@hetnet.nl. HEILOO - Op donderdag 13 september begint voor damclub Heiloo het seizoen. Vanaf 19.30 uur wordt eerst de jaarvergadering gehouden. Vanaf 21.00 uur is er gelegenheid om nog enkele wiendschappelijke potjes te dammen. De onderlinge competitie begint op 20 september. Iedere don derdagavond wordt er om 19.30 uur gespeeld in een zaal van sporthal 't Vennewater. Damclub Heiloo verdedigt dit jaar zijn kampioenstitel in de Kennemerdamkring. Dit is een externe competitie met clubs uit de omge ving en hiervoor worden zeven wedstrijden gespeeld. Nieuwe leden kimnen langskomen op donderdag 13 september om 21.00 uur of zich telefonisch opgeven bij wedstrijdleider Frans Schouten, tel. 072- 5334998. EGMOND - Team MPM Seaside Affair uit Egmond en Castricum heeft zich gekwalificeerd voor het Europees kampioenschap Tractor Puiling, gehouden op 8 en 9 september in de Duitse plaats Fuchtorf. Zij doen mee in de klasse Modified (met een tractor van drieënhalf ton gewicht) en de klasse Unlimited (vier ton gewicht). Bovendien nemen ze de week daarop (15 en 16 september) in beide klassen deel aan het Nederlands kampioenschap, dat plaatsvindt in het Limburgse Bakel. MPM Seaside Affair telt acht teamleden; de gebroeders Rex en Hans Kramer, Rick en Frank Kramer (zonen van Hans), John Liefting, Jelle Larooi, Brian Kok en technisch begeleider Jos Kool. Vader Hans en oom Rex zijn circa 35 jaar gele den aangestoken door het Tractor Pulling virus. Zij hebben het over gedragen aan de andere teamleden. Tractor Pulling is een spectaculaire sport, waarbij immens grote machi- GOLF HEILOO - Mede doordat de weersomstandigheden optimaal waren kan gesproken worden van een zeer geslaagd NTI NLP Heiloo Open Golftoernooi. De baan van de Golf Country Club Heiloo lag er prima bij en dat vertaalde zich ook in de behaalde scores. Deze scores waren te vol gen op het scherm in de hal van het clubhuis, zodat al enigszins was in te schatten of men zaterdag de cut zou halen en zondag dus mee mocht doen. Zaterdagavond rond 21.30 uur konden alle 188 deelnemers op de website van de GCH zien of de cut gehaald was en zo ja, hoe laat er zondag gestart moest worden. Voor de Fun Factoiy op zondag hadden zich helaas nog geen twintig kinderen aangemeld en dus zag de organisatie zich genoodzaakt om dit evenement af te blazen. De geringe belangstelling had misschien te maken met de late schoolvakantie in deze regio. De komende jaren zal bekeken worden of - en hoe dit, toch erg leuke festijn, nog georgani seerd kan worden. De belangstelling voor de clinics viel ook wat tegen, maar al met al kan de commissie, die dit toernooi voor de zesde keer organiseerde, terugkijken op een geslaagd weekend, dat zondagavond nes het opnemen tegen elkaar. Wie over een aantal runs, waarbij elke run de te trekken trailer verzwaard wordt, de beste prestatie levert door de verste afstand te trekken, wint en krijgt de volle twintig pun ten voor het klassement. Van elk land gaan de beste vier teams door naar het EK. De tractoren, ooit is Tractor Pulling begonnen met standaard landbouwtrekkers, zijn met zware V8 motoren omgebouwd tot brullen de powermonstere. Rick is, net als Frank, rijder van Seaside, maar ook hij draait zijn hand niet om voor een stukje techniek en levert zijn bijdra ge aan het onderhoud: „Het chassis en de motoren van de tractor heb ben we zelf gebouwd, veel onderde len komen uit Amerika. Daar is de sport heel populair en daarvandaan is ook het hoge showgehalte en het spektakel in tractor pulling komen overwaaien." De Nederlandse competitie is ver deeld over tien wedstrijden, waarbij negen keer de klasse Modified en vijf a zes keer de klasse Unlimited werd afgesloten met een heerlijk koud- en warm buffet met muzikale omlijsting. Toemooiwinnaar werd Rich Tiggeler (handicap 12,1) die 18 holes voltooide met een score van 39 stableford punten. De nummers 2 en 3 in deze catego rie (handicaps tot en met 21) waren: Marjon Schaap (handicap 18,9) met 38 stableford pimten en Gregory wordt verreden. In het Modified klassement staat Seaside op de derde plaats. Een spannende strijd tussen hen en de nummers twee en vier zal uitmaken wie op 15 en 16 september tweede op het Nederlands kampioenschap wordt. De nummer één is niet meer in te halen. In de Unlimited klasse staat Seaside tweede. „Ook in deze klas se is alles nog mogelijk! Een klein foutje aan onze kant, een technisch- of een inschattingsfoutje, kan ons fataal zijn. Maar dit geldt natuurlijk ook voor onze concurrentie! We gaan voor handhaving van onze tweede positie." Bij het aanstaande Europees kampioenschap, komend weekend in Fuchtorf, begint de tel ler van het klassement gewoon op nul. „We zijn afhankelijk van de loting, de baanconditie en hoe de tractor zich houdt. We hopen dat ene foutje niet te maken! Een beetje geluk kan dan ook nooit kwaad!" Tractor Pulling is regelma tig te zien op RTL 7, wie meer wil weten over Seaside Affair, zie www.seasideaffair.nl. foto Bolten (handicap 12,9) met 36 pun ten. De resultaten in de overige categoriën waarin werd gestreden waren als volgt: categorie Handicap 21,1 tot en met 36 (9 holes): 1. Mas Wasiman 25 pimten, 2. Ruud de Raadt 20 pimten, 3. Laurens Nielen 19 punten. Categorie GVB (9 holes): 1. Tjeerd Kruidenberg met 25 pun ten, 2. Dirk Bolten met 22 pimten, 3. Marc Valkering met 20 punten. Naast het sportieve gedeelte was er natuurlijk ook ruimte voor gezelligheid. Aangeleverde foto De MPM Seaside Affair tijdens de Tractor Pulling in Putten. Aangeleverde

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19