BEDRIJF BELICHT update Ismakogie Hoe staan o DE ZAKEN Knipsalon Robert Kramer Kringloop Heiloo Hopman ERA Makelaars Heiloo Noordholland.nl 'ALON UPDATE Al 12,5 jaar voor lekkere trek een gezonde snack bij cafetaria De eethoek ïismini; rt Kramer Het kantoor is onlangs gemoderniseerd en optimaal uitgerust om aan de wensen van de klant te voldoen. Een bezoek aan de winkel is altijd een unieke beleving. Dit jaar bestaat de Uitkijkpostrubriek Bedrijf Belicht alweer tien jaar. De rubriek wordt wekelijks zeer goed gelezen en hoog gewaardeerd, en levert vaak extra clientèle of in ieder geval extra aandacht op. Vanwege het tienjarig bestaan van deze rubriek gaat de Uitkijkpost bedrijven langs die ooitin Bedrijf Belicht hebben gestaan, en vraagt ze: Lya Valkering, Hogeweg 78, Limmen, tel. 072-5052060, www.ismakogienoordholland.nl, e-mail: lya@ismakogienoordholland.nl. „Door mond-tot-mond reclame is de vita- liteitsleer bekender geworden en de belang stelling voor vitaliteitstraining toegenomen. Dat is te merken aan het groeiend aantal deelnemers aan de groepslessen. De cursis ten komen graag omdat zij er baat bij heb ben. De groepslessen worden gekenmerkt door een gezellige sfeer." Naast de groeps lessen geeft Lya steeds meer één op één trai ning. Deze training is gericht op individuele ongemakken en wordt door de meeste ziek tekostenverzekeraars vergoed De kleine en rustige systematisch opge bouwde bewegingen die tijdens de lessen worden uitgevoerd blijken ook op reuma patiënten en fybromyalgie klachten een goede uitwerking te hebben. Deze vitaliteits- leer moet men echt ervaren! Heeft u belangstelling dan kimt u zich opgeven voor de introductie les in oktober via website: lya@ismakogienoordholland.nl LIMMEN - Ismakogie, een relatief jonge westerse vitaliteitsleer, is rond 1950 in Oostenrijk ontwikkeld door professor Anne Seidel. Lya Valkering kwam in 1973 in contact met Ismakogie tijdens een con gres waar professor Seidel een lezing gaf. Ismakogie houdt kort gezegd in: dat ieder een zich door een (opnieuw aangeleer de juiste houding kan verbeteren op het gebied van beweging, houding en uitstra ling. Overbelasting van bepaalde gebieden in het lichaam kan worden voorkomen of gereduceerd. Door Ismakogie wordt men vitaler en mooier met weinig inspanning. Lya is docente aan de Ismakogie vak opleiding in Baa.m. Daarnaast geeft zij vitaliteitstraining aan kleine groepen in haar praktijk in Limmen. Ze leert mensen bewust te worden wat goed en wat fout is aan de eigen lichaamshouding. Lya: „Bij een goede basishouding in staan, lopen en zitten blijft alles in het lichaam in balans en beweegt men gemakkelijker. Met min der slijtage in gewrichten tot gevolg, orga nen worden beter ondersteund en de bloed circulatie bevorderd. De wervelkolom is als het ware de snelweg van het lichaam. Het is belangrijk dat die door een juiste houding en een juiste manier van bewe gen in goede conditie wordt gehouden. Ismakogie of vitalitei tsleer is een bewust wording van je eigen houding: vandaar dat vitaliteitstraining in veel gevallen een goede aanvulling is op een behandeling bij de fysiotherapeut. Met weinig Inspan ning' en zon der te forceren kan veel wor den bereikt. Door training wordt een juiste basishouding een automatisme. Heerenweg 151, 1851 KN Heiloo, tel. 072 - 50547 84, of 06-512 12 409. HEILOO - Gewoon binnenlopen en geknipt worden; zonder afspraak! Op 1 december 2007 opende Robert Kramer zijn eigen knipsalon aan de Heerenweg in Heiloo, in het pand waar voorheen Zonneveld Optiek gevestigd was. Na ruim elf jaar als kapper in dienstverband werd Robert's droom vijf jaar geleden werkelijkheid. „Het is altijd mijn uitgangspunt geweest om ooit een eigen zaak te beginnen. Toen het pand aan de Heerenweg vrij kwam, heb ik geen moment geaarzeld. Het ligt gunstig in het centrum van Heiloo, tussen twee winkelcentra in. Er waren maar een paar kleine aan passingen nodig om de benedenru i m te om te toveren in de kapperszaak, die het nu is geworden. Het resultaat mag er zijn: een rus tig ingerichte, lichte kapsalon met vier werkplekken en een dubbele spoel-/was- bakcombi natie. Verder is de nieuwste computergestuurde apparatuur aan wezig, die tegenwoordig wordt gebru ikt bij het permanenten van haar. En dat op een locatie, waar je makkelijk even binnenloopt. KAPSTER Dit jaar bestaat Knipsalon Robert Kramer vijf jaar en is inmiddels uitgebreid met een vaste medewerkster. Iedereen is nog steeds op elk moment welkom in Knipsalon Robert Kramer en kan vaak direct geknipt worden. Jong en oud, dames en heren. De leestafel met heerlijke stoelen geeft bij binnenkomst een huiselijke sfeer, zodat even wachten een moment van ont spanning is. Kinderen kimnen zich vermaken in een speciaal daarvoor ingerichte kinderhoek. In Knipsalon Robert Kramer mag men hoog waardige kwaliteit verwachten. „Ik heb altijd gewerkt in kapsalons, waar ik een uitdaging vond in de verschillende specialiteiten van deze zaken. Ik wilde zo breed mogelijk opge leid worden, waarbij knippen toch wel mijn specialiteit is geworden." Robert volgt zoveel mogelijk trainingen om bij te blijven en houdt het modebeeld in de gaten. „De klant geeft aan wat hij/zij wil en durft. Dan geef ik mijn advies. Vaak raad ik iets aan, maar soms ook af. Het is leuk om een nieuw kapsel bij iemand te creë ren." Robert kan terugkijken op vijf geweldige jaren en hoopt het kappersvak nog vele jaren te mogen uitoefenen! De Oude Werf 7, 1851 PX Heiloo, tel. 072-5334000, www.kringloopheiloo.nl. Hopman ERA Makelaars Heiloo, Kennemerstraatweg 330, 1851 BJ Heiloo, tel. 072-5334095. Internet: www.hopman.nu, e-mail: heiloo@hopman.nu. HEILOO - Hopman ERA Makelaars, met een vestiging in Castricum en sinds 2001 ook een vestiging in Heiloo, is inmiddels al weer ruim der tig jaar thuis in deze regio. Met twee vestigingen bestrijkt Hopman ERA Makelaars een gebied van Alkmaar tot Heemskerk. Hopman ERA Makelaars is lid van de NVM en aangesloten bij de ERA organisatie, met bijna 200 vestigingen in Nederland. Hierdoor beschikt Hopman ERA Makelaars over een net werk, dat ver reikt tot over de regiogrenzen; zelfs wereld wijd! HEILOO - Zo'n 27 jaar geleden begon Frank Schouten als eerste in Heiloo een zaak in kringlooparti kelen aan de Zevenhuizerlaan: 'Hal Het Zevenhuizen'. Nadat Frank na 11 jaar daar weg moest, herstartte hij op industrieterrein De Oude Werf nabij Kar wei. Het is inmiddels alweer 8 jaar geleden dat Frank de naam van zijn winkel veranderde in Kringloop Heiloo. Deze naam past beter bij de doelstelling van Frank, namelijk: de afvalberg verkleinen op een zo soci aal mogelijke manier: Frank werkt met vrijwilligers, reïntegreerders en mensen met een taakstraf. Ook Frank voelde de crisis, maar heeft diver se verbeteringen in en om de winkel gedaan. Kringloop Heiloo biedt een variërend aanbod van kasten, stoelen, tafels, serviesgoed, speelgoed, schilderijen, blikken, boeken, kleingoed, lp's tot mooie kleding. En ook de balken van de meubel zolder hangen vol met van alles en nog wat. Een bezoek aan de winkel is altijd een unieke beleving. Kringloop Heiloo is open van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Een van de laat ste veranderingen bij Kringloop Heiloo is Frank zelf; zijn uiterlijk heeft een metamorfose onder gaan, waardoor hij bijna onherkenbaar is gewor den. Zie foto. Het makelaarskantoor aan de Kennemerstraatweg houdt de ontwikkelingen op de huizenmarkt scherp in de gaten en springt hier op in door innovatie en continue optimalisering van de dienstverlening. Met maar een doel voor ogen: zorgen dat opdrachtgevers him woning snel en goed verkopen. Onder meer door toepassing van moderne presentatievormen; 360 gra den foto's, professionele fotografie, 3d-plattegronden, een virtuele rondleiding en een eigen pagina met alle informatie over een woning die weer gekoppeld is aan verschillende social-media, waaronder op Facebook onder 'Hopmanmakelaars'. Het kantoor is onlangs gemoderniseerd en optimaal uitgerust om aan de wensen van de klant te voldoen. Het team is verjongd. NVM makelaar Mark Bonne, assistent-makelaar Martin Hopman en NVM make laar Leny Sommeijer, vormen het nieuwe team. Twee jonge, enthousiaste makelaars en een vrouwelijke makelaar: voor de klant is het prettig om te kimnen kiezen bij één van de belangrijkste beslissingen in zijn of haar leven. Allen zijn flexibel ingesteld en staan altijd klaar voor een professioneel en eerlijk advies. Hopman ERA Makelaars werkt sinds kort met half jaarcontracten. Mark Bonne: „Wij geloven erin dat woningen nog steeds binnen een half jaar verkocht kimnen worden, mits de woningen vanaf het begin goed op de markt worden gepresenteerd. Wanneer dat ons niet lukt is de klant vrij zonder kosten of veiplichtingen de opdracht in te trekken." Kortom: Hopman ERA Makelaars zoekt voortdurend naar nieuwe wegen om ook in deze roerige tijd de service te bieden die men mag veiwachten van zijn makelaar!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 12