Falkland Toneel FALKLAND TONEEL f Laat het theater seizoen maar beginnen! 6en7 S3 Falkland naar de maan? falklandtoneel.nl HEILOO Gezellig uit in Heiloo cA mee tuut* FALKLANDTONEEL 26/27 Heiloo - Falkland Toneel is weer volop aan het repeteren om geweldige producties neer te zetten. De eerste productie is begin oktober voor kinderen. Een aantal weken later wordt er een leuke en sprankelijke avondvoorstelling op de planken gezet. Uiteraard ontbreekt het qua aankleding van het geheel ook weer aan niets. FALKLANDTONEEL Toneel is voor velen een leuke vorm van cultuur. Het is toch heerlijk om een avond lekker meegenomen te worden in een verhaal. Ook voor kinderen is een middag in het theater vaak een geweldige ervaring. Heiloo heeft een fantastisch theater dat gebruikt wordt voor allerhande voorstellingen. Cabaret, zang, dans en toneel. Van professionele- tot amateurvoorstellingen en voor jong en oud. Helaas wordt de cultuursector de laatste tijd geplaagd door oplopende kosten en teruglopende subsidies. Falkland Toneel uit Heiloo heeft hier ook mee te maken. Toneel zit in het bloed van de doorgewinterde vereniging. En dit komt dan ook zeker naar voren in het enthousiaste spel van de spelers. Keer op keer afwisselende stukken en veel variatie in de regie. Alles wordt in het werk gesteld om de voorstellingen toegankelijk te maken. Decor en kleding worden vaak met weinig kosten gemaakt. De repetitieruimte en het theater zijn posten die best wat geld kosten. En ook de schrijvers en regisseurs van de stukken willen uiteraard hun honorarium ontvangen. Falkland heeft niet de doelstelling om winst te maken, liever maken ze theater. En dat nog heel veel jaren. Gezien de teruglopende subsidies en oplopende kosten Wilt u een leuke avond uit in Heiloo, het kan in theater De Beun. Op 26 en 27 oktober kunt u genieten van In De War. Een leuke humoristische voorstelling waarbij u wordt meegenomen in de totaal uit de hand gelopen planning van boekhandelaar Arie Veenstra. Hoe werkt hij zijn hele familie het huis uit om vervolgens met zijn maitresse naar Spanje te vliegen. Niet zo eenvoudig en al helemaal niet wanneer iedereen de nodige zorg opeist. Na een heerlijk avondje ontspannen is Falkland Toneel op zoek naar sponsors. Bedrijven die graag hun steentje willen bijdragen aan de cultuur in Heiloo en omstreken. Een samenwerking waarbij het niet alleen gaat om geld maar ook om een tegenprestatie als bijvoorbeeld toneel voor uw personeel of de kinderen hiervan. Wilt u meer weten over deze mooie vorm van maatschappelijk ondernemen, lees dan even door op de rechter kant van deze pagina of neem contact op met Falkland Toneel. info@falklandtoneel.nl SPEELT VOOR KINDEREN kunt u nog lekker even wat drinken in de gezellige foyer. Spelers: Marius Prein, Marianne Rutgers, Annie Gilles, Margret Dekker, Martin Otto en Mirjam Pels. Regie: Heieen van Wiechen OKTOBER in Theater de Beun Heiloo Reserveringen en info www.falklandtoneel.nl of bel 072 533 43 55 Falkland Toneel brengt 6 en 7 oktober een stuk van Jacques Vriens op de planken van De Beun, voor kinderen vanaf 4 jaar. Jacques Vriens is een schrijver die volop in de belangstelling staat met niet alleen zijn jeugdstukken, maar ook kinderboeken o.a. meester Jaap, en zijn bijdrage aan Klokhuis. Sarah is een levenslustig meisje die veel dingen leuk vindt. Veel, maar in ieder geval niet haar zeurende rare ouders en zéker niet die gekke juf van school! En als die ook nog eens onder één hoedje gaan spelen... Maar Sarah is ook een moedig meisje! Anders ga je niet in je uppie de wijde wereld in. En misschien is zelfs die wijde wereld wel te klein. Want daar komt ze mensen tegen die ook niet zo gewoon zijn. Zo ontmoet ze een gekke vent; leuk gek, dat wel, maar met een wel héél hoog doel. En ze leert Jossie kennen, een vrijbuitertje van het betere soort! En natuurlijk ontmoet ze mensen uit het dorp, en politieagenten en oh oh... ook die mensen die ze juist niet meer wil zien! Die vreemde snuiter zal de oplossing moeten bieden. Maar waar dat naar toe gaat? Misschien wel naar de maan?! De regie van dit stuk, is in handen van Nienke Vlasma. Bezoek ook onze website informatie foto's reserveren verhalen oktober eater de Beun Heiloo www.falklandtoneel.nl UITKIJKPOST 19 SEPTEMBER 2012 Uw oude boeken een rol in het decor? Het kan! neem ze mee naar de voorstelling en gun ze een tweede leven (maximaal één tas per toeschouwer). Heeft u er ook weieens aan gedacht om een kinderfeestje te vieren met Falkland? Wanneer de jarige job vier vriendjes of vriendinnetjes mee neemt dan mag de jarige gratis naar binnen! Falkland Toneel Secretariaat Mirjam Pels Westerweg 83 1852 AB Heiloo 072-5337080 info@falklandtoneel.nl Website www.falklandtoneel.nl ING 5931931 Speeldata seizoen 2012/2013 Kindervoorstelling Mag ik mee naar de maan van Jaques Vriens 6 oktober 13.30 en 16.00uur 7 oktober 13.30 en 16.00uur Avondvoorstelling In de war van Eric Chappel 27 oktober 20.15uur 28 oktober 20.15uur Kindervoorstelling voorstelling voorjaar 2013 9 maart 13.30 en 16.OOuur 10 maart 13.30 en 16.OOuur Avondvoorstelling voorstelling voorjaar 2013 15 maart 20.15uur 16 maart 20.15uur Alle opvoeringen in Theater De Beun Heiloo Toegangsprijzen Kindervoorstellingen: Normaal €4,50 Donateur 3,- Avondvoorstellingen: Normaal 9,- Donateur 6,- 65+/CJP 7,- Reserveren Dit kan per telefoon of via internet: Edith Otto: 072-5334355 www.falklandtoneel.nl 2 weken voor de voorstellingen zijn de kaarten ook te ver krijgen bij de volgende voor verkoopadressen: Kassa Theater De Beun di t/m vr 13.30-17. OOuur Boekhandel De Schrijverij Vestiging Stationscentrum Sponsoren Wanneer uw bedrijf interesse heeft in het sponsoren van Falkland Toneel, neem dan voor alle informatie en mogelijkheden contact met ons op. Het jaarlijkse sponsorbedrag ligt tussen de €250,- en €2.000,- Uiteraard is de sponsoring afhankelijk van veel factoren, wij hopen op een leuke en duurzame samenwerking! Donateur worden? Word voor 6,- per jaar donateur en ontvang informatie over de stukken en korting op uw toegangskaartje. FALKLANDTONEEL Reserveringen en info 072 533 43 55 of

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 23