Heilooër Bridge Club Buitensportclubs Heiloo tekenen overeenkomst Limmen 1 speelt teleurstellend tegen OSV Trias pupillen presteren uitstekend Tim van Gelder goud waard voor De Foresters SPORT 25 Samenwerking inzake onderhoud accommodaties Jeu de boules verenigingde Boulewei UITSLAGEN Verrassingen bij start Oppositie Een onvervalste hattrick voor deze jonge speler UITKIJKPOST 19 SEPTEMBER 2012 De B5 (v.l.n.r.): Fred Beekhuis voorzitter van de Stichting Beheer Sportaccommodatie H.S.V., Richard Brouwer voorzitter van de Stichting 3AS, Henk Hoijtink voorzitter van de Stichting Egelshoek Foresters, Marc Klamer bestuurslid van de Honk- en Softbalvereniging Double Stars en Roemer Boogaard voorzitter van de Hockeyvereniging De Terriërs. Aangeleverde foto HEILOO - Voorafgaand aan de wedstrijd De Terriërs Dames 1 tegen NMHC Nijmegen Dames 1 kwamen de voorzitters vijf Heilooër sportverenigingen De Stichting Egelshoek Foresters, de Stichting Beheer Sport accommodatie HSV, de Stichting 3AS, Honk- en Softbalvereniging Double Stars en Hockeyvereniging De Terriërs kwamen bij elkaar om hun samenwerking, daar waar het de contacten met de gemeente Heiloo inzake het onderhoud van de buitensportaccommodaties betreft, formeel te bekrachtigen. Recentelijk VOETBAL LIMMEN - Limmen speelde zon dag teleurstellend 2-2 tegen OSV. Limmen stond 0-2 voor in de rust, maar na rust was het matig en verloor twee punten. Na de mooie 1-0 overwinning tegen WSV'30 mocht Limmen 1 afgelopen zondag voetballen tegen OSV uit Amsterdam. Deze ploeg had nul punten uit twee wedstrijden en was gebrand op een goed resultaat. Het vlaggen schip moest helaas stellen zonder aanvoerder Rik Seignette (vanwege ziekte) en ook Emile Veldt was nog niet hersteld van zijn blessure. Limmen, met Jan Welboren op het middenveld en Tjeerd Kruidenberg weer in de spits, had vijftien minu ten nodig om de ban te breken. Na een comer van Paul Zeeman knikten Jack van der Reep de 0-1 binnen. Het overwicht van Limmen bleeft voorduren en in de veertigste minuut werd dat beloond. Na een goede pass van Jeroen Veldt schoot Paul Zeeman de bal van rand 16 in de korte hoek. Na de rust moest Limmen dit niveau vast houden maar niks was waar. Limmen kreeg nog een paar goede kansen op de 3-0 maar die ballen gingen er helaas niet in. In de 73ste minuut kreeg OSV een comer. Na onoplettendheid achter in ging de bal achter Lars Beukers en stond het 1-2. Na de 1-2 drukte OSV meer na voren en Limmen begon achteruit te voetballen. In HEILOO - Het bridgeseizoen is weer begonnen. De leden van HBC spelen dit seizoen hun com petitiewedstrijden op de dins dag- en donderdagavonden in het nieuwe onderkomen. De Strandwal, de mime recreatie zaal van de GGZ naast de kapel. Er is nog plaats in de lijnen. Wie op een ontspannen manier wil bridgen bij onze club kan zich aanmelden bij de wedstrijdleiders van dinsdag Jan Huting, tel. 072 - 5333423 of Jan Piet van de donderdag, tel. 072 - 5333260. De uitslagen van de eerste zitting zijn: dinsdagavond: A-lijn; 1. Jan Piet - Aad Kemper 65,63; 2. Columby Coebergh - Ger Kemmere 60,94; 3. Elke Brokx - Mieke Hendrikse 50; 4. Jan Huting - Cees van der Steen 49,48. B-lijn; 1. Anneke Plas - John van Poeijer 68,75. 2. Ank Lodder - Margo Schaaper 59,03; 3. Marga v,.d.Mark - Ria Ribberink 56,25; 4. Lucie Elsman - Gre Voskuil 49,31. Donderdagavond: A-lijn; 1. Taetske Haan - Annemarie Visser 60; 2. Henk Leering - Alex Turk 59,17; 3. Henk Uijl - Gerard Bes 57,92; 4. Joop Boukens-JohanNeefjes 57,08. B-lijn; 1. Tineke en Cees v.d. Steen 65,61; 2. Alfa Boukens - Ria Neefjes 61,46; 3. Anneke Kuijper - Rita van Os 55,43; 4. Ad Spruit - Aad Kemper 55. C-lijn: 1. Jan Haan - Jan Hurkmans 63,67; 2. Ger van Diest - Piet de Dood 59,25; 3. Aleid v.d.Noord - Gitta Rotteveel 52,17; 4. Thea en Ton Rey 51,67. ATLETIEK is het formuleren van het sportbe leid door de gemeente Heiloo in gang gezet. In het verlengde daar van dient een beleid voor de bui tensportaccommodaties te worden opgesteld. De wethouder van sport zaken Hero Veger gevraagd naar zijn reactie verklaarde hij het initi atief van harte toe te juichen: „Het is lijn dat de clubs wat dit betreft de handen in één slaan. Nu hebben we één aanspreekpunt in plaats van vijf en dat scheelt natuurlijk een hoop tijd." De naam van het samen werkingsverband van de Foresters, HSV, Trias, Double Stars en de Terriërs is gemakshalve inmiddels al omgedoopt in de B5. HEILOO - Afgelopen zaterdag kwamen er in Castricum vijf tien Trias pupillen in actie tij dens de pupillen Finale. Deze pupillen hadden zich geplaatst door goed te presteren tijdens de drie voorronden. Er gesneuvelden zaterdag veel persoonlijke records. En zelfs drie clubrecords werden verbro ken. Stan Nijhuis verbeterde het clubrecord JPA2 hoogspringen de nieuwe record hoogte staat nu op 1.45 meter. Stan verbeterde ook het clubrecord op de driekamp. Dit clubrecord was bovendien goed voor goud en een baanrecord. Bente Maderom verbeterde het clubre cord verspringen bij de MPC Bente sprong naar een afstand van 3.56 meter. Mede door deze prestatie werd Bente keurig derde in de drie kamp. De jongens pupillen A2 wer den als groep derde. Stan Nijhuis/ Sem Groot Twan Bosschaart Gijs Hopman en Stan Huitink zijn nu de derde ploeg van Noord-Holland. Afgelopen woensdag kregen deze Trias finalisten een clinic van Trias nationale topper Lisanne de Witte. de tachtigste minuut was het dan ook raak. Een vrije trap werd op het middenveld snel genomen en de bal werd diep gestuurd naar de spits van OSV. Deze bal viel achter de verdediging van Limmen en zo kon de spits één-één op doelman Lars Beukers en schoot de bal knap over hem heen. Na de 2-2 zetten Limmen nog druk op de eventuele 2-3 maar echte kansen bleven uit. Volgende week speelt Limmen thuis tegen Koedijk. Na deze teleur stellende 2-2 moet de ploeg zich revancheren thuis op Dampegheest. LIMMEN - Donderdag 13 sep tember werd bij jeu de boules vereniging De Boulewei het sei zoen traditioneel afgesloten met het Cees Min-toernooi. De win nares van dit toernooi was Tmus Noordenneer. Tevens werd zij de clubkampioe ne van het afgelopen seizoen. De vereniging heeft nog ruimte voor nieuwe leden. Iedereen vanaf 55 jaar en woon achtig in Limmen is van harte welkom. Voor meer informatie over jeu de boulen in het bollen- doip kunt u contact opnemen met het secretariaat, tel.072-5051769. De pupillen die in Castricum in actie kwamen: Twan Bosschaart, Stan Huitink, Sem Groot, Stan Nijhuis, Sijvert Commandeur, Tijs Haanappel, Jens Oosterink, Casper Peterse, Wietze Kuil. Zittend: Iris Croux, Bente Madderom, Pleunie Burgering, Lisanne de Witte, Nienke Madderom, Jip de Waard. Aangeleverde foto Bridge Club 't Oosthonk HEILOO - A. lijn A. Kemper - J. Huting 59,58% 2. Fam. Haanstra 58,33%, 3. P.v. Lochem - Bark 57,50% 4. D. d. Kierk - J. Beerse 55%. B. iijn 1. A. Brugman - H. Fijnheer 62,14% 2. J.v. Leeuwen - M. Vasbinder 61,65%, 3- Fam. Oie 57,14% 4. M. Oosteibos - J. Menger 56,50%. HEILOO - Het schaakseizoen is weer van start gegaan bij schaak vereniging Oppositie en in de eerste speelronde vielen direct al een paar verrassingen te note ren. Zo kwam kampioen Albert Bouma niet verder dan remise tegen André van der Ark, die de zaak zodanig dicht schoof dat er voor Albert geen doorkomen aan was. En Matthijs Mtihren verraste iedereen door een prima remise tegen Kees Jongkind. Het leek er lange tijd op dat Gerard Rump datzelfde kunst stukje tegen Simon Smit zou laten zien, maar uiteindelijk was Simons aanval toch te sterk. Luca Gandossi versloeg verrassend Bouke Woudstra. Timardi Verhoeff weigerde in hevige tijdnood een remiseaan bod van Herman Maas. Toen ze ongeschonden de tijdcontrole had gehaald, kwam ze vervol gens weer in hevige tijdnood bij het uitvluggeren. Maar ook toen speelde ze zo nauwkeurig dat Herman tenslotte zijn koning moest omleggen. Timardi had toen nog precies 18 seconden op haar klok. Paul Vonk besloot tot remise tegen Folkert Smoor, maar bij het ana lyseren bleek dat Paul gewonnen stond. Fred Smith gaf pardoes een kwaliteit weg tegen Harry de Jager, maar lanceerde vervolgens een mataanval die door Harry niet te pareren bleek. Johan van der Wal won van Joop van Nes en Joop Kerst versloeg nieuweling Bastiaan van Dam. Een andere nieuweling, Tjerk Voskuil, kwam gewonnen te staan tegen Indriaas Booij, maar bood remise aan, hetgeen door Indriaas gretig werd aangenomen. Ook de partij tussen Jan Jonkheer en Wim Blom eindigde in remise. rv - N VOETBAL HEILOO - De Foresters speel den zondag de uitwedstrijd tegen Z.A.P. uit Breezand; in het verleden altijd een lastige tegenstander voor de Egels. Voor de rust lag het speltempo veel te laag, waarvan Z.A.P. ech ter niet wist te profiteren. Ondanks een paar kansen aan beide kanten, werd de rust bereikt met 0-0. In de tweede helft werd alles anders. Tim van Gelder werd ingebracht voor de zieke Simon Duindam en iedereen zette een tandje bij, zodat het middenveld kon worden veroverd. Toch scoor de Z.A.P. de 1-0 via een gemakkelijk toegekende penalty. Carlo Smit, die al een keer geel had gekregen, werd hierna gewisseld voor de weer her stelde Nick Kramer. Nadat Gio Kokoio Dingou eerst nog had overgeschoten, gaf hij een mooie voorzet, die door Tim van Gelder voortreffelijk werd ingekopt: 1-1. In de tachtigste minuut kwam Joey Breed in het veld voor de moegestreden Bert Inecia, waarna 'the moment of glory' kwam voor Tim van Gelder. Met zijn bekende lange 'hangtime' wist hij de Z.A.P.- doelman voor de tweede keer te verschalken met een goed geplaats te kopstoot, waarna hij ook nog de 1-3 binnenschoot. Een onvervalste hattrick dus voor deze jonge, door De Foresters opgeleide speler. Het tweede elftal speelde ook bij Z.A.P., maar wist een 0-1 voorsprong niet vast te hou den; Z.A.P. won met 2-1. Komende zondag spelen De Foresters thuis tegen Westfriezen uit Zwaag, dat samen met de Kennemers bovenaan staat, net voor De Foresters (derde plaats).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 25