Heiloocontact Vijftig ondernemingen genomineerd J Onderzoek sportvisie en buurtsportcoaches. vereniging in spotligl lt Meer informatie? Bel! 12 Burgerzaken Bouwen en wonen OW W' Info: www.uitkijkpost.nl Jan Schepers kampioen palingroken 26 SEPTEMBER 2012 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Als u vragen heeft, kunt u contact opnemen met mevrouw C. Laan, e-mail info@heiloo.nl, telefoonnummer 072 535 66 66 of met mevrouw M. Poell, e-mail monique@9advies.nl, telefoonnummer 06 233 163 66. De gemeente Heiloo is gestart met het opstellen van een strategische sportvisie en een haalbaarheidsonderzoek naar de buurtsportcoaches. Voor deze twee trajecten nodigt de gemeente inwoners en sportverenigingen uit deel te nemen aan een onderzoek. Hiermee krijgen we inzicht in uw mening over sport en de buurtsportcoaches in de gemeente. Inwonersonderzoek Een groot deel van de inwoners van Heiloo ontvangt een brief met het verzoek een vragenlijst in te vullen in het kader van de ontwikkeling van een sportvisie. In deze vragenlijst vragen wij naar uw sport- en beweegdeelname, gebruik en waardering van sportvoorzieningen, betrokkenheid bij het ver enigingsleven en wensen voor de toekomst. Het onderzoek is volledig anoniem. Inwoners die de brief van de gemeente hebben ontvangen kunnen hierin terugvinden hoe zij de vragenlijst digitaal kunnen invullen. Invullen kan tot en met vrijdag 19 oktober. Verenigingsonderzoek Ook de sportverenigingen in Heiloo vragen wij om mee te doen aan een onderzoek om inzicht te krijgen in de toekomst bestendigheid, knelpunten en wensen van sportverenigingen. Alle sportverenigingen in Heiloo hebben een mail ontvan gen waarmee zij toegang hebben tot de digitale vragenlijst. Invullen van de vragenlijst kan tot en met vrijdag 19 oktober. Resultaten onderzoeken De resultaten van beide onderzoeken verwachten wij in november. U kunt de uitkomst van het onderzoek daarna op de website lezen. Meer informatie Meer informatie kunt u vinden op de website www.heiloo.nl. Ontvangen aanvragen omgevings vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning hebben ontvangen. Butterlaan 18, zaaknr. 12 10045 maken kap op garage ontvangen: 17 september 2012 De Driestal 6, zaaknr. 12 10053 vergroten woning (uitbreiding 1e verdieping) ontvangen: 17 september 2012 De Houtwal 85, zaaknr. 12 10120 bouwen woning en aanleggen uitweg ontvangen: 13 september 2012 Zeekamplaan 24, zaaknr. 12 09925 vergroten woning (dakopbouw) ontvangen: 14 september 2012 Buiten behandeling gelaten De Driestal 6, zaaknr. 12 08631 vergroten woning (opbouw aanbouw achterzijde) Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantencontactcentrum, telefoonnum mer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 22 september Geboren Sophie L.J. Vissers d.v. M. Vissers en C.E. Peek Ghatool d.v. Zamarak en Q. Mamound Elin Kooijman d.v. R.M. Kooijman en K. Ebbing Thyn van Wilsem z.v. H. van Wilsem en E.M.W. Dekker Xavi Q. van Zeist z.v. E. Luten en J. van Zeist Dexter N. Cheret z.v. M. Cheret en G.M. Flanegin Amy M. Bier d.v. J. Bier en A.J.M. Lenting Zaar de Haan d.v. M. de Haan en A.M. de Wit Janne F. Zwemmer d.v. P.J. Zwemmeren M.F. Cupido Amber E. Wit d.v. J.P.G. Wit en L.B. Oomes Mason S. Peters z.v. E. Peters en G. Gündöner Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap R.W. Bakker en J.A. Harthoorn Huwelijken gereg. partnerschappen G. Glijnis en B.M. Meier R. van Dongen en J.A.M. Bisselink M.H.W. Pirovano en C.T.J.M. de Boer J.M.C. Burgering en A.S. Koch Overleden C. Wessel wv Bolten M.C. Wester wv Fraijman A.M. Pankras C.A.M. Mooij ev Ursem T.W. Wittebrood M.M.J. de Wit ev Liefting www.heiloo.nl HEILOO - Maar liefst veertien deelnemers deden zaterdag mee aan het kampioenschap palingroken van Heiloo bij sportcafé het Vennewater. De jury bestaande uit Wilco Vlug (voorzitter) Marian de Wit, Rob en Ron moest er maar liefst anderhalf uur voor uit trekken om tot een uitslag te komen. De verschillen tussen de nummers één en drie waren heel klein maar naar de laatste schifting was Jan Schepers de winnaar met op de tweede plaats de winnaar van vorig jaar; Hans van Willigen. Ed van Ijzendoorn legde beslag op de derde plaats en Henk Leyen werd vierde, de aanmoedigingsprijs ging naar Jan van Willigen jr. en de prijs voor het schoonste geheel was voor Dries Papjes. Aangeleverde foto HEILOO - De prijs voor de onderneming van het jaar trekt veel belangstelling, bijna vijftig ondernemingen uit Heiloo zijn al genomineerd. Ondernemend Heiloo gaat een prijs uitreiken voor de bijzondere bijdrage van een ondernemer of onderneming aan de economie en aan de samenleving in de gemeente Heiloo. Welke ondernemer denkt out of the box, is vernieuwend, zet bedreigingen om in kansen en heeft een niet te temmen drive? Inwoners van Heiloo kunnen zelf bedrijven nomineren voor de prijs via een online formulier. Inmiddels zijn er al 200 stemmen uitgebracht op bijna vijftig ondernemingen. Er worden twee prijzen uitgereikt: één voor dé onderneming van Heiloo, en één voor een jong innovatief bedrijf. De winnaar krijgt een beeld van Heilooër kunstenaar Ditta Engel en eeuwige roem. Rabobank Noord- Kennemerland is hoofdsponsor van de verkiezing. Bedrijven kunnen worden genomineerd tot maandag 1 oktober. Daarna buigt een vakkun dige jury zich over de nominaties. De bekendmaking van de winnaars is op vrijdag 14 december. advertenties verenigingspagina

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 12