Zeldzame taferelen bij Oppositie Clubkampioenen TC Heiloo United bekend 6-' 1 i Onnodig verlies De Foresters tegen Westfriezen (1-3) SPORT f 25 Trias atleet Dave Wesselink presteert uitstekend op NK meerkamp UITSLAGEN C t Vennewater Badminton bedankt Keer op Keer UITKIJKPOST 26 SEPTEMBER 2012 SCHAKEN HEILOO - In de tweede speel ronde van de onderlinge Oppositie-competitie was er voor de neutrale toeschouwer veel te genieten. Om te begin nen de partij van André van der Ark en Matthijs Mühren. Al na een zet of tien kwamen de combattanten remise overeen, maar vraag niet wat daaraan was vooraf gegaan. Gooi- en smijtwerk, hout is niet van belang, twee verwoes te stellingen, stuk in laten staan. Hiermee was de toon gezet voor dit verre van rustige schaakavondje. Vraag het aan Simon Smit die tegen Timardi Verhoeff een wat betere stelling had opgebouwd en toen een blunder presteerde zoals hem ergens in de vorige eeuw voor het laatst was overkomen. Hij zag even over het hoofd dat de stukken net iets andere stonden dan gebruikelijk en raakte toen pardoes een toren kwijt; immers 'aanraken is zetten'. Ook Luea Gandossi en Fred Smith leverden him bijdrage. Luea stond op winst, maar blunderde zodat Fred tot zijn opluchting naar remise kon afwikkelen. Wie de sehaaktoto had moeten invullen was misschien niet direct op het idee gekomen om Joop van Nes op winst te zetten tegen Herman Maas, evenmin winst van Paul Vonk op Kees Jongkind. Maar Joop en Paul leverden die prestatie beiden wél. Zowel Aart van den Brink als Jan Jonkheer speelden deze avond met zwart, waardoor beiden hun ope ningsvoorkeur niet konden uitleven. Dankzij nauwkeurig spel slaagden ze er uiteindelijk toch in om tegen Indriaas Booij en Tjerk Voskuil het punt te scoren. Vrijdagavond 28 september fietst schakend Heiloo naar Limmen voor de traditionele massakamp tegen Vredeburg. De uitslagen waren: Gandossi - Smith remise; Verhoeff - Smit 1-0; Van der Ark - Mühren remise; Smoor - Kerst 0-1; Blom - Bouma 0-1; Vonk - Jongkind 1-0; Voskuil - Jonkheer 0-1; Booij - Van den Brink 0-1; De Jager - Woudstra 0-1; Van Nes - Maas 1-0. In de herenenkel werd Marc van Tuin kampioen. Bij de dames prolongeerde Inger Snaphaan haar titel. Aangeleverde foto HEILOO - Na bijna twee weken van zware strijd zijn de kam pioenen van de clubkampioen schappen 2012 van TC Heiloo United bekend. Er zijn door bijna driehonderd deelnemers ruim vierhonderd wed strijden gespeeld. Men heeft zeer mooie en spannende partijen gezien in alle categorieën. In de herenen kel in de hoogste categorie werd de kampioen van vorig jaar, Johan van Bennekom, onttroond door Mare van Tuin. Bij de dames prolongeerde Inger Snaphaan haar titel. De heren- Bridgeclub 't Oosthonk Uitslag van woensdag 18 september van Bridgeclub 't Oosthonk:A. Lijn 1. D. d. Klerk-J. Beerse 64,58% 2. Fam. Turk 59,58%., 3. G. Bes-H. Uijl 59,17% 4. G.v. Lochem - E. Motta 54,17%. B. Lijn 1. Fam. Woldendorp 60,42% 2. M. Oostelbos - J. Menger 57,08% 3. G. de Vries - A. Groenveld 56,25% 4. B. van Dortmont - J. Waterkot 55%. Heilooër Bridge club Uitslag van de dinsdagavondcompetitie: A-lijn; 1. Coebergh - Kemmere 64,58; HEILOO - Trias atleet Dave Wesselink heeft afgelopen weekend tijdens het NK meerkamp in Apeldoorn een prestatie van formaat neergezet. Het jonge talent behaalde op de zevenkamp zelfs zes persoonlijke records. En een mooie negende plaats van Nederland. Dave begon zijn meerkamp met de tachtig meter sprint die hij liep in een snelle 10.42 seconden. Bij het verspringen was zijn 4.95 meter goed voor een persoonlijk record. Bij het speerwerpen verpulverde Dave zijn persoonlijk record en wierp de speer naar 30.01 meter. Op de tweede dag begon Dave wederom met een P.R. want op de 80 meter horden liep hij sneller dan ooit 13,12 seconden. Het hoogspringen was goed voor 1.45 meter en het kogelstoten ging naar 10.86 meter wederom een P.R. Op de afsluitende 1000 meter liep Dave wederom naar een P.R. 3.15,12 seconden. Met deze prestatie's is Dave Wesselink van de 18 deelne mers die zich geplaatst hadden voor dit NK negende van Nederland geworden. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Afgelopen zondag speelde De Foresters tegen Westfriezen. Het werd een wedstrijd tussen twee goed spelende elftallen, waarbij Westfriezen winnaar werd door fouten van De Foresters. De Foresters trad aan met een aantal wisselingen in de opstel ling, Nick Kramer (ziek) en Glorian Kokoio Dingou (te laat) ontbraken. De Foresters was aanvankelijk iets meer in balbezit, maar Westfriezen was sterk in de counter. Dat leid de in de tiende minuut tot de 0-1 van Bart Spil. Na deze voorsprong liet Westfriezen De Foresters komen, maar pas vlak voor rust dwongen de Egels grote kansen af. In de 48ste minuut gaf Jeffrey Klij broek een mooie steekpass op Louwensley Hose Martina. Diens voorzet werd door Bert Inecia in het doel gewerkt. Vanaf dat moment was De Foresters sterker. Tim van Gelder en Niels Haring waren de baas op het middenveld en strooi den met passes. Kansen voor Carlo Smit en Tim van Gelder bleven ech ter onbenut. Terwijl het wachten was op de verdiende voorsprong van De Foresters, viel het doel punt aan de andere kant. Balverlies leidde tot een pass op Bart Spil die Westfriezen naar de voorsprong schoot. Een aandringend Foresters wist daarna niet meer te scoren. Spil kwam wederom vrij voor kee per Laagland en zette de 1-3 op het bord. Op 30 september speelt De Foresters weer thuis, dan tegen Zilvermeeuwen. Het tweede elftal van De Foresters speelde tegen kop loper De Blokkers 2 een uitstekende wedstrijd. Met swingend voetbal won dit zeer jonge team met 6-1. dubbel drie is gewonnen door Klaas- Jan van Leeuwen en Marc van Tuin, die een maatje te groot waren voor Rik Bilare en Luke Zoon. De dames- dubbel ging naar Esther Oostrom en Danny Minkema, de gemengd dubbel werd gewonnen door Johan van Bennekom en Danny Minkema. Goed om te zien was dat er veel aanstormend talent op de club aan wezig is, die het de gevestigde orde al aardig lastig begint te maken. Al met al was het weer een zeer geslaagd en gezellig toernooi. Ook het weer was dit jaar prima, zelfs op de finaledag hebben we alles droog kunnen uitspelen. 2. Klerk - Stark 56,25; 3. Uijl - Hendrikse 54.12; 4. Klop - van der Laan 52,16. B-lijn; 1. Plas - van Poeijer 69,27; 2. Bikker- Evers 58,85; 3. Van der Mark- Ribberink 57,29; 4. Olgers - Weel 53,13. Donderdagavondcompetitie: A-lijn: 1. Coebergh - Tiel 58,75; 2. De Bruyckere - Stark 57,92; 3. Haan - van Loon 57,50; 4. Fam. Cnossen 52,60. B-lijn: 1. Haanstra - Rutjes 57,81; 2. Kemper-van Dortmont 57,76; 3. Spruit - P. Roozen 54,43; 4. Jan Piet - E. Roozen 53,15. C-lijn: 1. Haan - Hurkmans 58,85; 2. Beentjes - Nielen 53,65; 3. A. Haanstra -H. Rutjes 52,60; 4. Fam. Van Wiechen 52,60. HEILOO - Dinsdag 18 september is Sport@School gestart. Voor badmintonvereniging 't Vennewater was het een bijzondere start, want er kon met nu splinternieuwe rackets worden gespeeld, dankzij een opsteker van Keer op Keer. Leerlingen van De Duif waren de gelukkigen, die er voor het eerst mee konden spelen. In Sport@school, een initiatief van de Sportraad Heiloo, maken leerlingen in het basisonderwijs tijdens de gymlessen kennis met diverse sporten, 't Vennewater Badminton is een van de verenigingen, die aan dit project deelnemen. Zo maken jaarlijks de ongeveer 1750 leerlingen ken nis met deze sport. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 25