Ontdek 'Het geheim van combineren' bij Rozing Met de juiste aanpak nog steeds verkoopsucces Zet stress aan en uit met Mensendieck Smit Partners Dam tot Damloop Danscentrum De Bruijn-Bonel nu ook in Heiloo Kunstkringloop.iil weet raad H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Start cursus/workshop Licht klassiek concert Digitale fotobewerking Zondagmiddagcafé Test uw fitheid! Dinerverwennerij Noordhollands Dagblad Informatie Probeer-PC Lotgenoten Partnerverlies Ademhalen Tijd en overzicht Do-In en Shiatsu UITKIJKPOST 26 SEPTEMBER 2012 HEILOO - Zaterdag 6 oktober zal bij Rozing Wonen Dromen, interieurar- ehiteete Adelitha Salas, de workshops 'Het geheim van combineren' verzor gen. De workshops vinden plaats van 10.00 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Deelname is gratis! Adelitha Salas is een zeer ervaren en landelijk opererende interieurarehiteete. Zij houdt zich bezig met het maken van inte rieurplannen voor en het inrichten van woonhuizen en winkels. In de work shops vertelt zij aan de hand van uw praktijkvoorbeelden hoe een ruimte nog sfeervoller en spannender ingericht kan worden door de juiste kleuren en materialen te combineren. U kunt zich voor één van de workshops aan melden via www.rozing.nl. Uiteraard zal tijdens de workshops een hapje en drankje niet ontbreken. U vindt Rozing Wonen Dromen aan de Westeiweg 261 in Heiloo, tel. 072-5321738, www.rozing.nl. HEILOO - Het blijkt maar weer, met de juiste visie is de kans van verkoop des te groter. Natuurlijk gaat de verkoop van uw woning niet meer vanzelf sprekend zoals een aantal jaren geleden. Kuyper en Blom Makelaars heeft niet stilgezeten; sinds dit voorjaar werken we met een beroepsfotograaf die ook zijn vak met veel enthousiasme behartigd. Hij neemt uitgebreid de tijd bij de eigenaar/ verkoper om de wensen aan te horen alvorens hij van start gaat om de woning vast te leggen. Ook werken wij met een professi onele plattegronden specialist waardoor uw woning optimaal per m2 voor de potentiele koper in te schatten is, zowel in 2D als in 3D. Dit wordt erg gewaardeerd door de verkoper als de geïnteresseerden, tezamen met de zeer uitgebreide informatieverstrekking. Het loont! Dat merken via de Fïmda sta tistieken en de verkoopresultaten deze zijn wederom onderscheidend! LIMMEN - „Samen met jou ontwikkel ik je vermogen om jouw stress 'aan en uit' te zetten!" Sandra Roubos van Mensendieekpraktijk Limmen vertelt enthousiast. „Ik ben psychosomatisch oefentherapeut, klinkt ingewikkeld, maar wat ik doe is met behulp van oefeningen en gesprekken jou leren beter naar je lichaam te luisteren en je stress-signalen te herkennen. Hoofdpijn, hyperventilatie, (faal) angst, overspannenheid, bepaalde rug en nekklachten zijn vaak signa len van stress. Ik leer je hoe je zelf weer in balans komt zodat je weer vol energie het leven aan kunt. Niet alleen lichamelijke oorzaken verkla ren deze klachten, maar juist ook je geestelijke conditie. De psychoso matische oefentherapeut behandelt de mentale aspecten samen met de lichamelijke klachten en dat maakt het zo bijzonder. Nieuwsgierig of psychosomatische oefentherapie jou kan helpen? Test en bekijk het op www.mensendieeklimmen. nl. Mensendieekpraktijk Limmen, Vuurbaak 9, 1906 BS Limmen, Tel: 072-5055161." HEILOO - Team Smit Partners Accountants Fiscalisten kijkt terug op een geslaagd evenement. Afgelopen zondag liep het team, dit jaar maar liefst bestaande uit twin tig enthousiaste lopers, mee in de 28ste Dam tot Damloop. Samen met het team van Smit Partner's wisten totaal 50.000 hardlopers een startbe wijs voor één van 's werelds groot ste hardloopfeesten te bemachtigen. Om 13.15 uur werd het startschot gegeven voor team Smit Partner's voor de tien Engelse Mijl. De route van de Dam tot Damloop loopt vanaf Prins Hendrikkade in het cen trum van Amsterdam via de IJtunnel naar hartje Zaandam! Mede gezien de tientallen live muziekoptredens en de aanmoediging door 250.000 toeschouwers, staat de Damloop jaarlijks garant voor een enorme happening. Smit Partners kijkt al uit naar de loop van volgend jaar, want de Dam tot Damloop is van het begin tot het eind van de streep een geweldig evenement. HEILOO - De Bruijn-Bonel, de gezelligste dansschool in deze regio komt vanaf september ook naar Heiloo. Op donderdag 4 en dinsdag 9 oktober' zal gestart worden met een aantal swingende cursussen voor jong en oud. De lessen wor den gegeven in het Fletcher hotel, ook bekend als Kwartje Koffie. Iedereen is welkom om te komen kijken of mee te komen doen. Op dinsdag 2 oktober is er en extra open huis, van 19.00 tot 20.00! Vernieuwd lesrooster dinsdag: van 18.30 tot 19.20 uur: Streetdanee (vanaf 9 jaar) of Zumba, 19.30 tot 20.50 uur: Ballroom Latin begin ners, 20.10 tot 21.30 uur: Ballroom Latin gevorderd, 21.30 tot 22.30 uur: Swing Solution. Vernieuwd lesrooster donderdag: van 18.30 tot 19.20 uur: Breakdance (vanaf 6 jaar) of Zumba, 19.30 tot 20.50 uur: Ballroom Latin gevor derd, 20.10 tot 21.30 uur: Ballroom Latin beginners, 21.30 tot 22.30 uur: Swing Solution. Indien er voor keur is voor een andere lestijd, kan het tijdstip indien mogelijk aange past worden. Het voordeel van dansles sen bij De Bruijn-Bonel is dat u onbeperkt kimt dansen. U kimt, zonder' extra kosten, dezelfde les volgen op alle locaties (meer dere keren, indien gewenst). Dit maakt extra oefenen of inhalen mogelijk. Kijk voor het aanbod op www.debmijn-bonel.nl. Danscentrum De Bruijn-Bonel heeft een breed aanbod aan dansen, voor jong en oud. Naast Ballroom Latin hebben zij ook Streetdanee, Breakdance, Swing, Kids Dansen en natuurlijk Zumba. Kijk voor het totale aanbod op www.debruijn- bonel.nl. Komt de lesdag of lestijd niet uit, neem contact met hen op en er wordt gekeken of het les rooster kan worden aangepast. Informatie via info@debruijn-bonel of tel. 072-5201515. HEILOO - Aan de Kennemerstraatweg 390 is een winkel van Kunstkringloop.nl, waar een keur aan kunstwerken in een grote diversiteit te vin den is. In een prachtige overzichte lijke ruimte die zo'n 300 vierkante meters telt, kan de kunstliefhebber niet alleen zijn of haar kunstwer ken inbrengen, maar kan tevens het nodige aan kunst worden aange schaft. Momenteel kunnen de lief hebbers al zo'n vierhonderd kunst werken bewonderen, een aantal dat na de officiële opening in oktober wordt uitgebreid met nog zo'n vier honderd stuks. De Kunstkringloop, nl faeiliteert bij de verkoop van de kunstwerken a raison van 25% van de opbrengst. Wie kunstwerken wenst in te brengen, betaalt vijf euro per maand aan hang- of staan geld. Tijdens de officiële opening lanceert de Kunstkringloop.nl een uitgebreide website, waarop het gehele aanbod aan kunst te bewon deren is. Wie eerder een kijkje wil nemen, is vanaf heden welkom aan de Kennemerstraatweg 390 in Heiloo,op donderdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 18.00 uur. Kimstkringloop.nl is bereikbaar via tel. 072-5330183. In het pand van Kunstkringloop.nl bevindt zich ook de 'Expo zaal' Deze mimte leent zich uitstekend voor het hou den van lezingen en presentaties maar ook voor het organiseren van workshops. Zo verzorgt Petra Stam vanaf 15 oktober een uit twee delen bestaande cursus tarot, symboliek en mythologie. De cursus wordt acht maandag avonden gegeven van 19.00 tot 21.30 uur. Als lesmateriaal wordt gebruik gemaakt van Petra Stams boek 'Pythia, de hogepriesteres - symboliek en mythologie in de tarot', dat zit begrepen in de cur susprijs. Voor aanmelden, vragen of infor matie: www.tarotconsulten.nl STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl 17 oktober 14.00 uur Handwerken; stoppen en doorstappen; zes les sen voor 85,- 2 oktober 19.30 uur Vilten voor gevorderden; drie lessen voor 50,- 9 oktober 19.30 uur Vilten voor beginners; 6 lessen voor 85,- 8 oktober 19.30 uur Ketting van zijdecocons/strengen; één les voor 20,- 10 oktober 14.00 uur Cultuurgeschiedenis De Barok; zeven lessen voor 70,- 5 oktober 10.00 uur bij de Capel Ackers Valpreventie; tien lessen voor 85.- 27 september 20.00 uur Aquarelleren; 25 lessen voor 215,- Concert met thema 'Een licht straal in het duister' op zondag 4 november in de Willibrorduskerk, aanvang 14.00 uur. Sopraan Karin ten Cate, organist Cor Oost, Wikiko koren, mandolineorkest Entre Nous. Entree 9,50 inclusief koffie. Kaarten vanaf nu verkrijgbaar, bel 072-5331297. Op woensdag 17 oktober om 09.30 uur start deze cursus voor begin ners. U leert uitsnijden, belichting en kleur aanpassen, retoucheren, werken in lagen, tekst toevoegen in de foto. Zes lessen van anderhalf uur voor 99,-, exclusief cursusboek en programmatuur 24,95. Op 30 september is het zondag middagcafé in het Trefpunt weer geopend van 13.30 tot 16.30 uur. In het kader van de Nationale Ouderendag is er op vrijdag 5 okto ber een fitheidstest. Tijdens de bij eenkomst van 14.00 tot 17.00 uur in Dorssports komt Arina van Damme aan het woord en. wordt de bloed druk gemeten, de Body Mass Index (BMI) vastgesteld en doet u een inspanningstest. De kosten bedra gen 5,- per persoon. Aanmelden viatel. 072-5331297. Met de Nationale Ouderendag is er op vrijdag 5 oktober een Dinerverwennerij in het Trefpunt, aanvang 18.00 uur. Eigen bijdrage 7,50. Excursie op donderdag, 11 okto ber per touringcar naar HDC Media in Alkmaar, waar het Noordhollands Dagblad wordt gemaakt. Prijs 12,50 inclusief koffie/thee/frisdrank. Vertrek vanaf Trefpunt 13.00 uur. Op woensdag 17 oktober is er van tien tot twaalf uur een informatie bijeenkomst in het Trefpunt over de Probeer-PC. Mis deze kans niet om u gratis te laten informeren over de makkelijkste manier om te leren omgaan met de computer. Bijeenkomst in het Trefpunt op dinsdag 2 oktober om 13.30 uur van de Lotgenoteneontaetgroep Partnerverlies. Film 'The Pitch of Grief, waarin vier mensen over de recente dood van een geliefd per soon vertellen. Ook commentaar van een deskimdige en napraten. Entree, inclusief consumptie 5,-. Meer informatie via welzijnscoach Karlijn Sengers. Lezing op woensdag 10 okto ber om 20.00 uur door MarieJosé Custers, die als ademtherapeut en loopbaanadviseur gebruik maakt van ademteehnieken om mensen te ontstressen, en him prestaties en gezondheid te verbeteren. Entree 15,, Workshop op woensdag 3 okto ber om 19.30 uur onder leiding van professional organizers Monique del Prado en Ineke van Steenoven. U gaat praktisch aan de slag met uw eigen agenda en leert van de keuzes die u gemaakt heeft. Entree 15,-. Op dinsdag 2 oktober om 13.45 uur begint de cursus Do-In oefe ningen gecombineerd met Shiatsu massage. Onder meer opwarmoefe- ningen, concentratie- en meridiaan strekkingen en meditatieoefeningen. 115,- voor tien lessen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7