De Foresters wint overtuigend Onthulling Rob van der Eng-tribune Vredeburg wint massakamp overtuigend sport 21 jHinmi li I HimH W SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Prima loopomstandigheden 28ste editie van de AMAK-loop Timardi Verhoeff in het zonnetje gezet HEILOO - Direct na het fluitsig naal van scheidsrechter Ronny Lemstra zette De Foresters afgelopen zondag tegenstander Zilvermeeuwen onder druk. Het leidde in de vijfde minuut tot een steekpass van Jeffrey Klijbroek op Bert Ineeia. Deze zette prima voor en Tim van Gelder maakte de fraaie aanval af (1-0). Zilvermeeuwen begreep dat het wat terug moest doen en met een mooie combinatie werd midvoor Mitchell Kleiman gevonden die de bal achter keeper Thijs Laagland tikte (1-1). Zilvermeeuwen bleef de aanval zoeken en uit één van die aanvallen wist Carlos Blom op de lijn te red den, nadat een prima schot van de opgekomen verdediger Erik Jahn de paal schampte. Het was toch De Foresters dat op voorsprong kwam door Bert Inecia, na een mooie aan val van Tim van Gelder en Gio. De tweede helft begon matig en het duurde tot de 65ste minuut voor er werd gescoord. Wederom was het Gio die Bert Inecia in de gele genheid stelde om te scoren. Met een mooie boogbal wist hij keeper Leuverman te passeren. Na deze •3-1 werd het nog spannend toen Carlos Blom een overtreding maak te in de zestien, Furiën Bouma zette Zilvermeeuwen vanaf de stip op 3-2. Maar De Foresters bleef de betere ploeg en kwam tien minuten later op de verdiende 4-2. Na een mooie actie van Chris Poulino behoefde Gio de bal alleen maar in te tik ken. Tenslotte werd het in de 85ste minuut 5-2 door Bert Inecia. Met drie doelpunten was hij afgelopen zondag de gevierde man. Op vrijdag 28 september speelden de schaakverenigingen Vredeburg (Limmen) en Oppositie (Heiloo) hun jaarlijkse mas sakamp. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Op vrijdag 28 septem ber speelden de schaakvereni gingen Vredeburg (Limmen) en Oppositie (Heiloo) hun jaarlijk se massakamp. Daarbij wordt de strijd over zo veel mogelijk bor den gestreden. Voor deze editie van het traditionele evenement was Vredeburg de gastheer. Overigens was het woord 'mas sakamp' niet geheel correct: Oppositie werd slechts vertegen woordigd door een tiental schakers. Dit betekende dat een flink aantal Vredeburg-spelers veroordeeld was tot onderlinge oefenpotjes. Waar de massakamp in de afgelopen jaren vaak door Oppositie werd gewon nen - uitgezonderd vorig jaar toen een spectaculaire 10-10 werd geno teerd - was dit maal Vredeburg de overduidelijke winnaar. De tien sterkste Vredeburg-spelers ver sloegen de opponenten uit Heiloo met maar liefst 7,5-2,5. Gertjan Hafkamp was de eerste die een vol pimt incasseerde door te profite ren van een ongelukkige pionzet van zijn tegenstander. Door verlies van Dick Aafjes ontstond weer een gelijke stand. Maar daarna ging het hard: Bob Stolp won aan het eerste bord van de sterke Albert Bouma en ook Niels Hageman, Bert Hollander, Sandra Hollander en Cees Dinkla wonnen hun partij. Met remises van Jos Admiraal, Harold Ebels en Jaap Limmen bezegelde Vredeburg de glorieuze overwinning. Volgend seizoen kan Oppositie in eigen huis strijden voor de revanche. De altijd sportieve en gezellige strijd werd voorafgegaan door een mas sakamp voor de sehaakjeugd. Daar was de afgetekende winst wel voor Oppositie. Waar Oppositie blijkbaar moeite heeft de senioren aan zich te binden, daar weet Vredeburg de sehaakjeugd moeilijk te bereiken. Ook in Limmen moeten toch vele kinderen zijn die van spelletjes en puzzels houden? Hopelijk melden zij zich wanneer zaterdag 13 okto ber de schaaklessen bij Vredeburg weer beginnen. Komende vrijdag speelt Vredeburg de tweede ronde van de interne competitie. AKERSLOOT - Zondag 30 september is onder prima loopomstandigheden alweer de 28ste editie van de AMAK-loop gehouden, waar in totaal ruim 165 enthousiaste lopers aan de start stonden. De orga nisatie was meer dan tevreden en kon terugkijken op een geslaagde dag. Om 10.00 uur werd begon nen met de jeugd, die onder aanmoediging van familie, buren en vrienden enthousiast van start gin gen. Aan de finish kreeg iedereen een mooie medaille en waren er voor de winnaars nog bekers te verdelen. Om 11.00 uur was het vervolgens de beurt aan de volwassen om te starten op respectie velijk de 5, 10 of 15 kilometer. Ook hier waren er op de verschillende afstanden prijzen te verdelen voor de heren en dames, waar dan ook hard voor werd gestreden. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Onder grote belangstelling is zondag 23 september de Rob van der Eng- tribune onthuld voor de wed strijd Meervogels - Assendelft. Rob was de grote inspirator van supportersvereniging de M-side, de sponsorcommissie, de voetbal- plaatjesactie van de Meervogels- jeugdleden en de grote man achter de Pinksterweekenden, die steeds groter en indrukwekkender werden met uiteindelijk ruim veertig deelne mers en met een jaarlijks wisselend thema. Rob speelde vele jaren in het eerste elftal en was de aanvoerder van het kampioensteam 85/86, dat na dertig jaar weer promoveerde naar de derde klasse. Rob speelde twee jaar geleden nog bij de vetera nen. Hij overleed aan het einde van het vorig seizoen en werd slechts 52 jaar. De onthulling van de Rob van der Eng-tribune door Robs kinde ren kinderen Daan, Lieke, Lotte en Niek. Aangeleverde foto 3 OKTOBER 2012 HPvj

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19