Timardi Verhoeff krijgt vier prijzen HSV Limmen nieuws J Trias ijzersterk bij NK estafette Eindelijk winst voor MTB'er Henk Louwe Uitslag tiende wedstrijd en einduitslag Zomercompetitie SPORT 21 UITSLAGEN Extra Open Dagen KORTOM Damclub Heiloo Zumba bij GHT UITKIJKPOST 3 OKTOBER 2012 SCHAKEN HEILOO - Voordat dinsdag avond de derde ronde van de interne competitie bij Oppositie begon werd Timardi Verhoeff nog even in het zonnetje gezet door de competitieleider Cor van Etten. Timardi was vorig seizoen goed voor maar liefst vier prijzen. Aangezien zij niet aanwezig was op de Jaarvergadering werden die prij zen nu uitgereikt. De wisselbeker voor het snelschaken; ze had met 6,5 uit 7 een voorsprong van 1,5 punten op een achtervolgend trio, 2. de Damesbeker. Na deze drie keer op rij gewonnen te hebben mag ze hem houden, en de tweede plaats in de interne competitie: de belang rijkste prijs; de ratingprijs. Timardi heeft van alle spelers de grootste ratingsprong gemaakt. In de nieuwe interne competitie gaat Timardi ook alweer goed. Ze hield remise tegen de regerend kampioen Albert Bouma en brengt haar score op 2,5 uit 3. De ranglijst wordt aangevoerd door Luca Gandossi, eveneens met 2,5 pimt. De uitslagen: Bouma - Verhoeff: 0,5 - 0,5; Kerst - Vonk: 0,5 - 0,5; Jonkheer - Gandossi: 0-1; Smith - vd Ark: 0,5 - 0,5; vd Brink - v Etten: 0-1; Smit - vd Werff: 1-0; Woudstra - Folkertsma: 0,5 - 0,5; Huffhagel - Booij: 1-0; Jongkind - Voskuil: 1 - 0; V Dam - Rump: 1-0; Maas - de Jager: 1-0. I Timardi werd dinsdag uitgebreid in het zonnetje gezet voor haar mooie prestaties. Aangeleverde foto 't Oost honk Uitslag van Bridge Club 't Oosthonkvan woensdag 26 september: Lijn 1. D.d. Klerk- J. Beerse 59,52% 2. Fam. Eeltink 57,78. 3. G. Bes - H. Uijl 56,55% 4. Nelleke Heijne - H. Franse 54,17%. B. Lijn 1. B.v. Dortmont - J. Waterkot 64,58% 2. G.d. Vries - A. Groeneveld 60,83%. 3/4 M. Vasbinder- J.v. leeuwen Fam. Woldendorp 53,33% Damesbridgeclub Sans Atout Uitslagen damesbridgeclub Sans Atout 26 september: A-lijn: 1. Kuijt-van Lochem 63,02; 2. Vecht - Bakker 59,90, B-lijn: 1. Schatter - Mak 65,42; 2. v. Toornburg - de Vries 56,67, C-lijn: 1. Knoop - Schaap 59,90; 2. Fransen - Heijne 55,73. Heilooër Bridge Club Donderdagavond competitie, tweede zit ting, eerste ronde: A-lijn: 1. Haan - van Loon 68,13; 2. De Bruyckere - Stark 55; 3. Leering-Turk 52,60; 4. Schreiber - v.d.Vlies 52,60. B-lijn: 1. Boukens - Neefjes 63,75; 2. Kuijper-Van Os 62,92; 3. Fam. Koot 60,42; 4. Haanstra - Rutjes 57,08. C-lijn; 1. Haan - Hurkmans 60,94; 2. Fam. Van Wiechen 54,69; 3. Van Kappel- Oei 53,65; 4. Haanstra - Rutjes 53,65. Dinsdagavond competitie: A-lijn; 1. Uijl- Hendrikse 59,13; 2. Coebergh - Kemmere 56,25; 3. Klop - v,.d.Laan 54,17; 4. Kramer- Meuleman 50,69. B-lijn: 1. Plas - van Poeijer 68,75; 2. Fam. Roozen 65,10; 3. Olgers - Weel 52,08; 4. Lodder- Schaaper 50,52. SPORTVISSEN LIMMEN - De diverse compe tities van HSV Limmen zijn in volle gang. Zondag 7 oktober wordt er weer gevist voor de witviscompetitie. Dit keer een gewichtwedstrijd In het Kanaal bij de Omval. Verzamelen om 07.00 uur bij Albert Heijn. De wedstrijd duurt drie uur. Na deze wedstrijd volgt nog een gewichtwedstrijd op 18 november in het Stet te Limmen waarna de kampioen bekend zal zijn. Opgeven is niet nodig. Woensdag 10 oktober wordt gevist voor de 55+ compe titie. Ditmaal een baarswedstrijd. Plaatsloting om 09.00 uur bij het Stet. Nadere informatie op www. hsvlimmen.nl. Zondag 14 oktober vist de jeugdvisclub nog één keer. Het betreft de koppel-sponsorwed strijd in het Stet. De kinderen vissen met een familielid, bekende of een wedstrijdvisser van HSV Limmen en moeten proberen zoveel mogelijk geld op te halen met him vangst. De opbrengst gaat naar de jeugdvisclub en naar KiKa Kinderen kankervrij. Na afloop is de prijsuitreiking van de competitie en is er fris, koffie en wat lekkers. Hierover meer op www.samenbeet.nl. Zondag 21 oktober wordt de jaarlijkse baarsdag gevist, nadere informatie volgt binnenkort. Hierna volgen nog twee baarswedstrijden waarna alle competities zijn afge rond. Er zijn per 1 oktober nieuwe regels van kracht met betrekking tot de visserijwet. Op de site van sport- visserij Nederland kimt u hierover alles vinden. Erg handig als u wordt gecontroleerd en wellicht met een agent of BOA te maken krijgt die de nieuwe regels nog niet kent. Het betreft onder andere de gesloten tijd van de snoek, gesloten tijd aassoor ten met betrekking tot de worm, regelgeving over minimum maten en meeneemverboden op zeevis in zoet water (zoals het Noordzeekanaal) en de gerichte visserij op meerval. Hierover kunt u ook lezen op www. hsvlimmen.nl. De succesvolle estafetteploeg van Trias bestond uit Dave Wesselink, Faas Wijn, Yannick Ruiter en Michel van der Hoven. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Dit weekend werd voor de dertiende de keer de NK esta fette in Amstelveen gehouden. Verenigingen uit het hele land deden hier dan ook aan mee, en zo ook de JJD van Trias. Deze estafetteploeg bestond uit, Dave Wesselink, Faas Wijn, Yannick Ruiter en Michel van der Hoven. De wedstrijd begon om 12.30 uur zodat men om 11.15 uur daar aanwezig moest zijn voor een goede warming- up en een goed gesprek met coach Meip Wijn. De loopvolgorde was dat Michel als eerste begon, daarna Yannick, dan Dave en als laatste loper Faas. Het was 12.30 uur, de eer ste serie werd gelopen in een tijd van 6.58.04 en de nummer twee in een tijd van 7.07.30. Michel kreeg als tip mee om niet te snel te beginnen en zijn race goed te verdelen, dit deed hij uit stekend en kwam als tweede bij de wissel met Yaniek. Yannick liep een sterke 600 meter en liep dan ook ver weg bij zijn tegenstander en kwam als eerste bij de wissel met Dave. Dave liep een constante mee en MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Alkmaarder Henk Louwe heeft na een reeks twee de en derde plaatsen de winst gepakt in de wekelijkse don derdagavondwedstrijd op het inmiddels kompleet verlichte parcours aan de Pagenlaan in Limmen. Na de hevige regenbuien over dag vertrok de groep om 20.00 uur voor de koers over een uur in mooie rustige en droge omstandig heden, waar direct Chris Kemp uit Egmond en de latere winnaar Henk Louwe het initiatief namen en er van tussen gingen. Rondenlang werkte het duo Kemp/Louwe per fect samen. Halfkoers echter moest Kemp al het kop werk aan de sterke Alkmaarder overlaten. Ondanks dat werd het Kemp te veel en ver loor de aansluiting met Louwe en kon zodoende onbedreigd naar de finish rijden, al zijn tegenstanders gedesillusioneerd achterlatend, uitslag 1. Henk Louwe Alkmaar 2. Chris Kemp Egmond aan de Hoef 3. Kees Louwe Koedijk. LIMMEN - Door de grote opkomst in het weekend van 7, 8 en 9 september voor de Open Dagen Mountainbike in Limmen aan de Pagenlaan (ingang Eikepage) heeft de Stichting Kids and Parents Bikeschool (KPB) besloten nog twee Open Dagen te houden op zaterdag 6 oktober van 14.00 tot 17.00 uur en zondag 7 oktober van 12.00 tot 15.00 uur. Voor meer informatie kungt u terecht op www.kpbiking.nl of bellen met Ton Kramer 06-50506087. behield zijn voorsprong met de num mer 2. Als laatste liep Faas, hij moest tegen de snelste loper van het veld. Pas op het laatste rechte stuk, onge veer twintig meter rntr voor het einde van de streep werd Faas ingehaald en eindigde in een tijd van 7.10.82. Een mooie vierde plek en clubrecord. HEILOO - In de eerste ronde van de onderlinge competitie, speelden de clubkampioen, André Valkering en de nummer twee van vorig seizoen Frans Schouten een boeiende partij. Valkering kwam door een fraaie darnzet in het eindspel een schijf voor, maar moest uiteindelijk toch in remise berusten. De uitslagen Rl: C v Lieshout - S Droog 1-1/ Andre Valkering- F.Schouten 1-1/ W Solleveld- A Stegeman 0-2. R2: C v Lieshout - A. Stegeman 0-2P Heijne- W Solleveld 2-0. HEILOO - Nieuw bij Gymnastiek en Turnvereniging Heiloo: Zumba. Een feest van een work-out op heerlijke muziek. GTH is gestart met een nieuw uur op maan dagavond voor dames die graag met Zumba willen beginnen. De lessen worden verzorgd door Jeroen van Pul, gediplomeerd ZIN-instmcteur. Voor meer infor matie kijk op www.gth-heiloo. nl of mail naar info@gth-heiloo. nl. Ook voor andere vormen van conditietraining op verschillende niveaus. Wees de winterdip voor en krijg meer energie. SPORTVISSEN HEILOO - De tiende en laat ste wedstrijd van de zomer competitie werd gevist in het Noordhollandskanaal te West- Graftdijk. Het was een span nende wedstrijd, zowel het verenigingskampioenschap als kampioen van de A-klasse wer den vandaag beslist. Alsmede waren er nog drie degra datiekandidaten waaivan een het zou overleven en dan nog een vier tal kanshebbers voor promotie. Er moest echt om gevist worden. De meeste vissers vingen het eerste uur wel een visje, maar naarmate de wedstrijd vorderde werd het steeds slechter. Gelukkig was het prachtig weer. Na vier uur vissen gingen de weegploegen aan de slag. In vak A ging de wedstrijd- en vakwinst naar Harrij van Dessel met 13.400 gram, tweede eindigde Hendrik Moolevliet met 5.850 gram en derde werd Nico Out met 5.375 gram. In vak B ging de vakwinst naar Juan Cabrera met 4.325 gram. De tweede plaats was voor Bert Groot met 2.800 gram en derde eindigde Bert Jansen en Gert Kraay met elk 1.300 gram. Alle klassement zijn vandaag beslist. Nico Schouws is de nieuwe vereni gingskampioen 2012, als tweede is geëindigd Cor Martens en derde werd verrassend Sjaak Veldt voor de kampioen van 2011 Hendrik Delbmgge die vierde werd. In de A-Klasse werd Nico Schouws kam pioen en in de B-Klasse Sjaak Veldt. Gepromoveerd zijn Sjaak Veldt, Harrij van Dessel en Toon Colonello. Gedegradeerd zijn Bert Groot, Theo Breedijk en Bert Jansen. Einduitslag Verenigingskampioen Hsv Kennemerland 2012: 1. Nico Schouws 15 pimten 60.225 gram, 2. Cor Martens 17 pimten 61.925 gram, 3. Sjaak Veldt 20 pimten 67.400 gram.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21