Falkland speelt 'Mag ik mee naar de maan?' van Jacques Vriens Eerste concert winterserie Witte Kerk 'U bent mijn moeder' in theater de Beun U I T P A G I N A 9 Mannenkoor Urker Zangers zingen in de TerCoulsterkerk Try-out expositie te Atelier Madam Art Expositie Theo Leering in het MCA Geen krant ontvangen? Dance Event Heilectroo in Fletcher Heiloo UITKIJKPOST 3 OKTOBER 2012 HEILOO - Falkland Toneel brengt 6 en 7 oktober een stuk van Jacques Vriens op de plan ken van de Beun, voor kinderen vanaf 4 jaar. Sarah is een levenslustig meisje dat veel dingen leuk vindt. Veel, maar in ieder geval niet haar zeu rende rare oudere en zéker niet die gekke juf van school! En als die ook nog eens onder één hoedje gaan spelenMaar Sarah is ook een moedig meisje! Andere ga je niet in je uppie de wijde wereld in. En mis schien is zelfs die wijde wereld wel te klein. Want daar komt ze mensen tegen die ook niet zo gewoon zijn. Zo ontmoet ze een gekke vent; leuk gek, dat wel, maar met een wel héél hoog doel. En ze leert Jossie ken nen, een vrijbuitertje van het betere soort! En natuurlijk ontmoet ze mensen uit het doip, en politieagen ten en ook die mensen die ze juist niet meer wil zien! Die vreemde snuiter zal de oplossing moeten bie den. Maar waar dat naar toe gaat? Misschien wel naar de maan?! Deze vooretelling is wellicht af te raden voor oudere met zeer slechte rela tie met hun kind, maar daarentegen geen probleem voor mensen met hoogtevrees. De regie van dit stuk is in handen van Nienke Vlasma. 'Mag ik mee naar de maan?' is te zien in theater de Beim op 6 en 7 okto ber om 13.30 uur en om 16.00 uur. Kaarten bij de Schrijverij en theater de Beun. Kaarten a 4,50 bestellen kan ook via www.falklandtoneel.nl of tel 072 -5334355. HEILOO - Op zondag 7 oktober van 11.00 tot 17.00 is er in Atelier Madam Art een try-out expositie. Tijdens de kunstlOdaagse te Bergen zal Madeleine Freyée haar kunstwerken op een innova tieve manier presenteren: in augmented reality. De kunstwer ken komen virtueel rond de Ruïnekerk te hangen en zijn alleen zichtbaar met behulp van een smartphone of tablet. Omdat deze hypermoderne techniek nog redelijk onbekend is, houdt zij eerst een try-out expositie rondom haar atelier. Neem uw iPhone, Android phone, iPad of tablet met dataverbinding mee. Er wordt gebruik gemaakt van de app 'Layar', die u alvast op uw toestel kunt installeren via Google Play (Android) of de App Store (iPhone iPad). Maar ook zonder smartphone is er genoeg 'echte' kunst te zien aan de Overtoom 7B in Heiloo, www.madam-art.nl. HEILOO - Zaterdag 13 oktober verzorgt het mannenkoor de Urker Zangers onder leiding van Jacob Schenk een gevarieerd concert met een prachtig muzikaal programma in de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg te Heiloo. Als speciale gasten zijn uitgenodigd de bekende Letlandse violiste Sandra Strausa en de bekende sopraan Karin ten Cate. De muzikale begeleiding is in handen van de pianist Arie Horst en organist Dub de Vries. Het concert begint om 20.00 uur. De entree voor dit concert bedraagt 10,- euro. Kaarten kunnen worden besteld via tel. 072-5332703 en 5323241. Kaartverkoop vindt ook plaats op donderdag van 10.00 tot 12.00 uur in de Ter Coulsterkerk Holleweg 111 in Heiloo en VOOr aanvang concert. Aangeleverde foto HEILOO - Tot 30 november exposeert Theo Leering in het Medisch Centrum Alkmaar. Zijn schilderijen zijn gemaakt in een stijl die het midden houdt tussen realisme en impressionis me. De thema's in zijn werk vertonen vaak absurdistische trek ken of wekken op z'n minst vervreemding op. De schilderijen zijn te bezichtigen in de hoofdstraat bij de rode trap 035 (na de hoofdingang links). Theo Leering geeft ook les in tekenen en schilderen. Voor meer informatie hierover kunt u bellen naar tel. 06-41498183 of www.theoleering.exto.nl. Aangeleverde foto Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) HEILOO - Zaterdag 13 oktober is de derde editie van het dance event Heilectroo in Fletcher Heiloo. Hugo Kraakman heeft een line-up waar Heiloo trots op kan zijn. Dit mag je niet missen! Dance liefhebbers gaan helemaal uit him dak op de housebeats, gebracht door nationale- en internationale toppers als Roog (Sensation, DanceValley, Mysteryland), Miss Monica (Defqon, DanceValley, Sensation) Pmnk (Awakenings, Mysteryland, Open Air, Studio 80) en Groovenatics (Sneakerz, Extrema, Latin Lovers) en Johnny Black Choco Bareiro (EX-Pomstar, GirlsLoveDJs)! Om 20.30 uur opent Pmnk de avond, het feest gaat door tot 02.30 uur. Locatie: Fletcher Hotels Heiloo aan de Kennemeretraatweg. Kaarten a 17,50 zijn te verkrijgen bij De Schrijverij (Stationscentmm en 't Hoekstuk) en alle Free Record Shop filialen. En uiteraard via www.heilectroo.nl. HEILOO - Op zondagmiddag 7 oktober vindt het eerste con cert van de winterserie 2012 - 2013 plaats in de Witte Kerk van Heiloo. Een serie, die con certen biedt met topmusici en zich onderscheidt door veelzij digheid. En dat in een fantastische, eeu wenoude en akoestisch imieke ruimte. Het is niet verwonderlijk, dat bezoekers inmiddels van heinde en ver komen. Het programma ver meldt sonates voor viool en piano van Mozart, Brahms, Antheil en Debussy, een aantrekkelijke com binatie van vertrouwde en minder bekende muziek. Uitvoerenden zijn de violist Joseph Puglia en pianiste Ellen Corver. Violist Joseph Puglia maakte zijn solo-debuut in het Concertgebouw te Amsterdam, als onderdeel van het Holland Festival 2009. Ellen Corver studeerde aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag bij Else Krijgsman en Naum Grubert. Met het Koninklijk Concertgebouw Orkest maakte zij haar debuut in een pianoconcert, voor haar geschreven door Klaas de Vries in 1998. Sinds 1992 is zij hoofdvakdocent piano aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Het concert begint om 15.00 uur. Abonnement op winterserie (vijf concerten): 45 Losse kaarten 12,-. Jongeren tot 25 jaar 10,- Reserveren via tel. 06-45184525 of info@wittekerkheiloo.nl. Voor infor matie: www.wittekerkheiloo.nl. HEILOO - De Stichting Vrienden van de Beun presenteert op don derdag 4 oktober om 20.15 uur in Theater De Beun in Heiloo: Theatergroep Suburbia met de voorstelling 'U bent mijn moe der'. Een bewerking van de legendari sche vooretelling uit 1981 van acteur Joop Admiraal, die een persoonlijk en eerlijk beeld geeft van het leven van zijn tachtigjarige, dementerende moeder. Vol humor beschrijft hij hoe het verleden het heden inhaalt. De vooretelling is een hoogtepunt in de geschiedenis van het Nederlandse theater. Admiraal ontving er de Louis d'Or voor. Theatergroep Suburbia brengt het stuk vanuit moeder- dochterperepectief. Zoals Admiraal zowel zoon als moeder speelde, zo neemt actrice Marie Christine de Both nu de moeder- en de dochterrol voor haar rekening. De vooretelling heeft veel lof gekregen; vooral omdat De Both volledig over tuigend is in beide rollen. Kaarten, toegangsprijs 18 euro, kimt u kopen bij De Schrijverij, het Trefpunt, de bibliotheek in Heiloo en via www.vriendenvandebeim.nl. Voor informatie over Suburbia: www.theatergroepsuburbia.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 9