Heiloocontact Bouw Zuiderloo feestelijk van start JIDERÜ Meer informatie? Bel! Wilt u een mantelzorger verrassen? 10 Bouwen en wonen Evenementen Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren, ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door 10 OKTOBER 2012 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Donderdag 4 oktober hebben de gemeente Heiloo, Bouwfonds Ontwikkeling en Kennemer Wonen fees telijk de start van de bouw van de eerste woningen in Zuiderloo gevierd. Dit is de eerste stap in de richting van de nieuwe woonwijk Zuiderloo waar ongeveer 600 wonin gen gefaseerd kunnen worden gerealiseerd. De gemeente Heiloo verkoopt in Zuiderloo een aantal vrije kavels. Kennemer Wonen bouwt samen met Bouwfonds Ontwikkeling soci ale huurwoningen en vrije sector koopwoningen. Als alles volgens de planning verloopt, worden de eerste woningen in het najaar van 2013 opgeleverd. Vijf duurzaamheidsaspecten Eén van de uitgangspunten bij het tot stand komen van Zuiderloo is om duurzaamheid vorm en inhoud te geven. Daarom hebben Kennemer Wonen, Bouwfonds Ontwikkeling en de gemeente Heiloo met elkaar afgesproken dat de wijk straks voldoet aan de vijf duurzaamheidsaspecten: energie, milieu, gezondheid, gebrui kerskwaliteit en toekomstwaarden. Hierdoor wordt bijvoorbeeld rekening gehouden met het zongericht verkavelen en kijken de ontwikkelaars naar duurzaam materiaalgebruik. Het 'oude' Zuiderloo Uit archeologisch onderzoek komt naar voren dat Zuiderloo door de eeuwen heen een geliefde woonplek is geweest. Wij weten hoe de mensen leefden, doordat archeologen sporen van menselijke vestiging van 600 jaar na Christus hebben gevonden. Het is dan ook bijzonder dat we in Zuiderloo straks weer kunnen wonen en leven. Meer informatie Meer informatie over de woningen die in Zuiderloo worden gebouwd en over de kavels, vindt u op www.zuiderloo.info De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen omgevings vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Boswinde 4, zaaknr. 12 10373 vergroten van de dakkapel op het voor- dakvlak van de woning ontvangen: 28 september 2012 De Houtwal 73, zaaknr. 10515 bouwen van een woning ontvangen: 1 oktober 2012 Het Maalwater 9, zaaknr. 12 10565 aanleggen van een uitrit (gewijzigd uitvoeren) ontvangen: 1 oktober 2012 Stationsweg 85a, zaaknr. 12 10466 veranderen van de voorgevelpui van de winkel ontvangen: 26 september 2012 www.heiloo.nl Verleende omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders heb ben de volgende omgevingvergunning verleend. Butterlaan 18, zaaknr. 12 10045 maken kap op de garage verzending: 5 oktober 2012 Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen de genoemde besluiten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, binnen zes weken na de dag van verzending van het besluit. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het plan. Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Besluit verlengen beslistermijn Kennemerstraatweg 446, zaaknr. 12 09276 vergroten woning De oorspronkelijke beslisdatum van 15 oktober is verlengd met zes weken naar 26 november. Tegen dit besluit kan op grond van artikel 6.3 van de Algemene wet bestuursrecht geen bezwaar wor den aangetekend. Najaarsmarkt Burgermeester en wethouders heb ben vergunning verleend voor de jaarlijkse najaarsmarkt op zondag 21 oktober van 11.00 uur tot 17.00 uur in de rijhal van de Hippische sportver eniging Heiloo georganiseerd door de Stichting vrienden van Sighet. Voor de Najaarsmarkt is er op grond van de Zondagswet op basis van de artike len 3 en 4 ontheffing verleend om op zondag 21 oktober vanaf 11.00 uur de markt te laten plaatsvinden (verzending brief 3 oktober 2012). Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen het besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het besluit. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Wij kunnen samen een mantelzorger verrassen met bijvoorbeeld een tijd schriftenpakket of een bioscoopbon. Laat ons uiterlijk 5 november weten wie dat volgens u moet zijn. Meer informatie Kijk voor meer informatie op www.heiloo.nl/wmo-loket. uw vereniging m spotlight

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 10