Thuis blijven met Evean Zorgservicearrangement Doe mee met de Karwei KamerRace Gaat glasvezel er komen in Heiloo? Cadeauwinkel de Ontdekking nieuwe stijl H E I L O O 11 INGEZONDEN MEDEDELING Eerste Hulp: Weet u wat u moet doen? Eten in het Trefpunt Workshop Cakepops Zondagmiddagcafé Hartelijk dank Vrijwilligerswerk Forbo Krommenie Cursus mindfulness Maak je stamboom Cambodja Informatie Probeer-PC Cupcakes decoreren UITKIJKPOST 10 OKTOBER 2012 HEILOO - U staat op de wachtlijst voor een verzorgingstehuis. Maar eigen lijk wilt u helemaal niet weg uit uw wijk, uw straat, uw woning. Fijn thuis blij ven wonen, zo lang en zo veilig mogelijk, kan dat? Ja hoor dat kan! Het Zorgservicearrangement van Evean biedt u alle service en gemakken die u ook zou hebben als u in een verzorgingstehuis zou verblijven. En het arrangement kan altijd en overal worden afgenomen. De cliënten zijn erg tevreden over het Zorgservicearrangement van Evean: 'Een fijn idee dat je zorg kan inschakelen als dat nodig is', 'Er is van alles mogelijk'. Wat mag u veiwachten van het Zorgservicearrangement? Een Evean medewerker rijdt u met de auto bijvoorbeeld naar familie of dokter Hulp bij de dagelijkse ver zorging zoals douchen en huishoudelijke taken Warme, koele of vriesverse maaltijden via verschillende maaltijddiensten In en rond het huis worden noodzakelijke klusjes uitgevoerd Een persoonlijk alarm. Met een druk op de knop staat een Evean medewerker ongeacht het tijdstip binnen een mum van tijd bij u op de stoep. Met het Zorgservicearrangement van Evean blijft u in uw eigen vertrouwde omgeving en zorgt een klein team met voor u bekende gezichten dat u niets tekort komt. Bel voor meer informatie tel. 0900-9897 en vraag naar het Zorgservicearrangement of mail thuiszorg@evean.nl. Ook over alle andere diensten van Evean zoals dagverzorging, thuisbegeleiding, specia listische zorg en veel meer staan onze medewerkers u graag te woord. HEILOO - Neem een kijkje in de spectaculaire 360°-videogame Kaïwei KamerRace op www.kaiwei.nl, vind vier artikelen binnen 1,5 minuut en maak kans op een Kaïwei KadoKaart ter waarde van 250,-! Bij de Kaïwei -bouwmarkten vind je een breed decoratief assortiment aan woondecoratie. Om dit zelf te laten zien en ervaren is een imieke 360°-video- game ontwikkeld, waarin je je in de Kaïwei-bouwmarkt waant alsof je er zelf bent en rondkijkt. Alle artikelen in de kamers bevatten uitgebreide informatie en zijn bij Karwei te koop. Welke kamer je ook wilt stylen, race eerst door Kaïwei! Deelnemers maken tot 11 november bovenden kans op een Kaïwei KadoKaart t.w.v. 250.- Wil je het assortiment in het echt bekij ken? Kom dan naar de winkel! Op zaterdag 13 oktober van 09.00 tot 18.00 uur en op zondag 14 oktober van 10.00 tot 17.00 uur zijn het vloerendagen bij Kaïwei. Deze dagen krijgt u 25% korting op alle vloeren, en 15% korting op alle plinten en ondervloeren. Kaïwei, De Hoefsmid 2, tel. 072- 5330480. Vind zoveel mogelijk artikelen uit je favoriete kamer en maak kans op een KARWF KadoKaart t.w.v. 250,- tóvwm»* HEILOO - Heiloo heeft nog ruim vier weken de tijd om te kie zen voor glasvezel. Reggefiber maakt wekelijks de stand op. Op dit moment zijn er nog 506 aanmeldingen in Heiloo nodig om over te gaan tot de aanleg van het glasvezelnetwerk. Op 4 novem ber valt de definitieve beslissing; wel of geen glasvezel voor Heiloo. Inwoners kunnen zich dus nog steeds inschrijven. Het glasvezel netwerk van Reggefiber is een open netwerk. Dat maakt dat diverse servieeproviders er hun diensten over kunnen leveren tegen een voor de consument voordelig tarief. In Heiloo hebben inwoners de keuze uit de glasvezeldiensten voor inter net, telefonie met of zonder televi sie van Concepts, KPN, Lijbrandt, Solcon, Telfort, Vodafone, Wisper en XS4ALL. De komende weken zul len de servieeproviders de inwoners van Heiloo nogmaals informeren over hun glasvezeldiensten. Reggefiber informeert wekelijks de laatste stand van zaken. Inwoners kimnen de laatste stand vinden op www. eindelij kglasvezel.nl/heiloo of bij de glasvezelwinkel aan de Heerenweg 42a in Heiloo. Hier kim nen inwoners tevens terecht voor meer informatie over glasvezel, de glasvezeldiensten en een onafhan kelijk advies met betrekking tot de keuze tussen de verschillende abon nementen van de servieeproviders. Opwww.eindelijkglasvezel.nl/heiloo kimnen inwoners tevens de posteo- decheck doen om te zien welk aan bod er op hun adres beschikbaar is. Kiezen de inwoners van Heiloo de komende weken niet voor glasvezel dan kan het nog jaren duren voor dat Heiloo opnieuw aan de beurt is. Inwoners van Heiloo kunnen daarom tot 4 november een keuze maken uit de aanbiedingen van de servieeproviders. Alle inschrijvin gen vóór 4 november tellen mee voor de telling. Bewoners die zich al hebben inschreven voor een glasve zelabonnement, hoeven geen actie te ondernemen. Hun inschrijving is al meegenomen in de totale stand. HEILOO - Na een complete restyling is sinds gisteren cadeauwinkel de Ontdekking nieuwe stijl geopend. De win kel heeft een landelijke uit straling gekregen en het hele assortiment in food- en non- foodproducten is nu op de bega ne grond gevestigd: gemakkelijk toegankelijk voor iedereen! Robuuste stellingen van steiger hout en buizen tonen de schatten van cadeauwinkel de Ontdekking; (h)eerlijke producten om in 'de keuken en/of aan tafel' te gebrui ken èn leuke woonaccessoires om het interieur mee op te fleuren. Cadeauwinkel de Ontdekking biedt uitgebreide keuze in hoogwaardige koffie- en theesoorten, een prachti ge collectie in mooie- en toch betaal bare wijnen, culinaire smaakmakers en delicatessen, zoals bijzondere olijfoliën, heerlijke tapenades, bal- samieo's, sauzen en andere lekkere verwennerijen. Daaromheen staan vrolijke seiviezen, tal van handige keukenattributen en leuke woonac cessoires uitgestald. Cadeauwinkel de Ontdekking heeft ook alles in huis om zelf een originele cadeau- mand of een verrassings(kerst) pakket met een culinair tintje samen te stellen. Cadeauwinkel de Ontdekking, Stationsweg 74 in Heiloo, tel. 072-5333308, www. de-ontdekking, eu. HEILOO - De afdeling Heiloo van het Rode Kruis houdt in oktober de Snelcursus Eerste Hulp. Dit is uw kans om in korte tijd (circa vier uur) kennis te maken met Eerste Hulp en te leren hoe u moet handelen bij de zeven meest voorkomende ongevallen. Meer informatie: www.rodekmis.nl/ ehbo. De Snelcursus Eerste Hulp bestaat uit twee onderdelen: een online snelcursus en een praktijk sessie. Deze cursus kost in totaal 45,- per persoon. U ontvangt na betaling een vouchercode waar mee u toegang krijgt tot de online snelcursus. Het online gedeelte moet u afronden, voordat u mee kunt doen aan de praktijksessie. De praktijksessie vindt plaats op 22 oktober van 20.00 tot 22.00 uur te Heiloo op het Slimpad 16c. Aanmelden kan tot 15 oktober via e-mail: mkraan@redcross.nl of via www.rodekmis.nl/ehbo. Tijdens de online snelcursus leert u in ongeveer twee uur wat te doen bij zeven veel voorkomende ongeval len: huidwond, bloeding, brand wond, bewusteloosheid, letsels aan botten, spieren en gewrich ten, vergiftiging en verslikking. Enerzijds door middel van theorie die persoonlijk wordt toegelicht door Rode Kruis ambassadeur Irene Moors, anderzijds door simulaties van ongevallen waarbij deelnemers zelf opdrachten tot Eerste Hulp handelingen moeten geven. Als u de opdrachten met succes uitvoert, dan krijgt u een bewijs van deelname. Alleen mét dit bewijs kimt u meedoen aan de praktijksessie. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl De eerste maaltijd van Samen eten in het Trefpunt is op vrijdag 19 oktober, aanvang 18.00 uur. Het diner wordt verzorgd door Kwartje Koffie. Bovendien is er een gratis verloting. Prijs 14,-, reserveer via tel. 072-5331297. In de herfstvakantie samen met uw (klein)kind acht Cakepops maken, de nieuwste rage op deeo- reergebied. Wendy Boereboom laat zien hoe je deze lollies maakt,van cake met botercrème en omhuld door een laagje chocolade. En hoe je ze decoreert. Daarna neem je ze mee naar huis in een mooie ver pakking. Deze workshop is speci aal om als volwassene gezellig met een kind samen iets moois èn lek kere te maken. Zondag 28 oktober om 13.30 uur. De prijs is 30,- voor u samen. Aanmelden bij de recep tie, op tel. 072-5331297. Op 14 oktober is het Zondagmiddag Café weer geopend van 13.30 tot 16.30 uur. De Kringloopwinkel Keer op Keer schonk de opkikker van de maand oktober van 300,- aan Stichting Welzijn, voor het organi seren van concerten, middagtocht jes en themabijeenkomsten voor senioren. Hartelijk dank hiervoor! Informatieochtend van SWH en ANBO/KBO op dinsdag 6 november over vrijwilligers werk, met focus op de organisa tie Samen4werk. Ook vertoning van een film over vrijwilligers in Heiloo en presentatie door Sigrid Wijsman van het VIP. U bent van harte welkom, ook als u al vrijwil ligerswerk doet. Aanvang 10.00 uur, gratis entree. Belt u ons even dat u van plan bent te komen? Excursie naar Forbo Krommenie op maandag 12 november, de tou ringcar vertrekt om 13.00 uur. In Krommenie ziet u hoe lijnolie vermengd met hare, houtmeel en kalksteen een prachtige mar- moleumvloer wordt. Het bedrijf bestaat al 111 jaar en groeit snel. Exeursieprijs 14,50 inclusief kof fie/thee. Op woensdag 31 oktober om 09.30 uur begint de cursus mind fulness. Het thema is om met ont spannen aandacht open te zijn voor wat zich aandient in het leven, met al je kracht en al je kwetsbaarheid. Je kunt de levensgolven niet stop pen, je kunt wel leren surfen. De prijs is 67,50 voor vijf lessen. Op woensdag 31 oktober om 19.30 uur start de cursus genealo gie. Stap voor stap wordt uitgelegd hoe je je stamboom zo compleet mogelijk krijgt. Communiceren en databases op internet doorzoeken. Uitbreiden met persoonlijke verha len, foto's en andere documenten. De prijs is 70,- voor drie lessen. Zondag 14 oktober om 14.00 uur verzorgen Ciska en Evert Abspoel een audiovisuele lezing over hun reis naar Cambodja. Dit land kent een turbulente geschiedenis, bij voorbeeld het schrikbewind van de 'Rode Khmer'. Laat u meenemen naar het schitterende landschap van Cambodja. Entree 5,-. Op woensdag 17 oktober is er van tien tot twaalf uur een infor matiebijeenkomst in het Trefpunt over de Probeer-PC. Laat u gratis informeren over de makkelijkste manier om te leren omgaan met de computer. Een leuke nieuwe hobby of gewoon een gezellig avondje uit met vriendinnen. De workshop cupcakes decoreren op dinsdag 6 november om 19.30. U begint met zes cupcakes en voldoende mar sepein om ze te versieren. De mar sepein wordt door u zelf gekleurd met een kleur naar keuze. Prijs 23,50 inclusief materialen waaron der diverse uitstekers, wat boet- seervoorbeelden, en een doos om het resultaat mee naar huis te nemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11