3 I ZWEMCLUB DE SPETTERS 19 3SË&-'' Jr® <r DE SPETTERS MAKEN GEBRUIK VAN HET BAAFJE. U OOK? UITKIJKPOST 10 OKTOBER 2012 Het Spetter Zwemseizoen is weer geopend! In de zomermaanden is zwembad Het Baafje de thuisbasis van zwem vereniging De Spetters. De Vrienden van het Baafje zetten zich in voor het behoud van het zwembad voor Heiloo. De Vrienden zetten zich in voor: a) Het bevorderen van een positieve besluitvorming door de gemeente Heiloo inzake het openhouden van het openluchtbad Het Baafje te Heiloo; b) Een optimaal zwembad dat minimaal vier maanden per jaar open is voor jong en oud; c) Het bevorderen van zwem men als een positieve bijdra ge aan de gezondheid en het behoud van het Baafje als ontmoetingsplek voor alle inwonere van Heiloo e.o. En met resultaat! a) Er is bijverwarming gerea liseerd, zodat het zwembad tijdig geopend kan worden. b) Er zijn meer activiteiten in Het Baafje, zoals vlotten bouwen in samenwerking met de Scouting, een schoon- springclinic, discozwemmen en hondenzwemmen. c) In het plantsoen voor het zwembad is een nieuw bord geplaatst, wat de zichtbaar heid van het zwembad vergroot. Ook zijn er flyers verspreid bij recreatie parken en campings in de omgeving. Regelmatig haalt Het Baafje de krant. d) De Vrienden hebben intensief contact met de gemeente. e) De Stichting Vrienden van het Baafje heeft ca. 70 dona teurs en een groep actieve vrijwilligers. Vindt u ook dat Heiloo zonder zwembad Het Baafje ondenk baar is? Wordt dan nu vrijwilli ger of donateur van de Stichting Vrienden van het Baafje. www.hetbaafle.nl AANMELDFORMULIER: Naam Adres Postcode Telnr Emailadres Geboortedatum Waar wilt u gebruik van maken? Dit aanmeldformulier o Een keer gratis mee zwemmen kunt u versturen naar: o Proeflidmaatschap Ed Lenting (Ledenadministratie) o Lidmaatschap Tuinenhof 11, 1851 ZR Heiloo "De Spetters" is de zwemclub uit Heiloo die al meer dan 40 jaar bestaat! Sinds augustus 2008 zijn wij verhuisd van zwembad de Watertoren in Egmond aan Zee naar zwembad De Beeck te Bergen. Een mooi zwembad, waar de vereniging met plezier zwemt! De zwemvereniging is leuk voor jong en oud en biedt recreatief zwem men aan en trimzwemmen. Wat is recreatief zwemmen bij zwemclub de Spetters? Dit is zwemmen voor iedereen vanaf de leeftijd van zes jaar, die minimaal het A-diploma heeft behaald. De velschillende slagen worden getraind en/of aangeleerd. Op elke baan hebben wij een eigen trainer(ster). De banen zijn inge deeld op leeftijd, zodat je altijd bij leeftijdsgenootjes zwemt. De zwern- tijden zijn als volgt op de maandag avond; Het eerste uur van 18.00 uur tot 19.00 uur wordt er recreatief gezwommen door kinderen vanaf 6 jaar tot 14 jaar. Het tweede uur wordt er gezwom men van 19.00 uur tot 20.00 uur vanaf de leeftijd van 15 jaar. De SwimKick De Spetters werkt met de SwimKick. Dit is een zwemplan dat door de KNZB is gemaakt speciaal voor kinderen. De SwimKick tech- niekschool is het plan bij uitstek om jonge zwemmers te laten kennis maken met de basis techniekvaar digheden van een wedstrijdzwem mer. De trainers van De Spetters worden door middel van het plan ondersteund bij het verantwoord begeleiden van deze kinderen. Na het doorlopen van de SwimKick Techniekschool beheersen de kin deren de basistechnieken van de vier wedstrijdslagen, de start- en de keerpunten. Voor de deelne mers aan het plan is een SwimKick paspoort ontwikkeld. Wanneer de zwemmers de stappen uit de basis leergangen beheersen, verdienen ze een sticker voor in het paspoort. Wat is trimzwemmen bij zwemclub de Spetters? Schoolslag, rug- en borstcrawl zijn de zwemslagen die wij het meest beoefenen. Bij het trimzwemmen, zwemmen we niet op wedstrijd niveau. Elke baan heeft zijn eigen tempo zodat iedereen op een gezonde en ontspannen manier bezig kan zijn met de zwemsport. Niet alleen het lichamelijke aspect vinden wij belangrijk, maar ook de gezelligheid! Het trimzwemmen is elke maandagavond van 20.00 uur tot 21.00 uur. Waarom zwemmen bij de Spetters? Voor jong en oud is zwemmen een leuke, sportieve, gezonde en weinig blessuregevoelige sport. Vele spie ren worden gebruikt zonder dat de gewrichten worden belast. Na het behalen van de nodige zwem diploma's, is een zwemclub een goed veivolg om de zwemtech- niek te verbeteren, meerdere zwemslagen te leren, de conditie te vergroten en de weerstand van het lichaam te optimaliseren. Zwemmen is naast inspanning ook een ideale ontspanning. De beslom meringen van het dagelijks leven vergeet je bij het uitoefenen van deze sport. Deze gezonde activiteit kimt u uitoefenen in een prettige sfeer, onder toeziend oog van enthousiaste trainers bij zwemclub "de Spetters". Onze leden komen uit de nabije omgeving o.a. uit Heiloo, Bergen, Egmond en Alkmaar. In de wintermaanden zwemmen wij op de maandagavond in 'de Beeck' te Bergen. Voor de jeugdigen is het mogelijk om per taxibus vanaf meerdere plaatsen vanuit Heiloo naar de Beeck in Bergen te worden vervoerd. Hier zijn voor de leden geen extra kosten aan verbonden. In de zomer verplaatsen wij onze zwemactiviteiten naar zwembad Het Baafje te Heiloo, een heerlijke manier om ook zomers door te gaan met de zwemsport! Lid worden: Heeft u interesse in het zwemmen bij De Spetters, dan bent u van harte welkom! U kunt op verschil lende manieren kennis met ons maken: Maak één keer GRATIS kennis! De Spetters biedt u de kans om een maal gratis mee te trainen. Verder kennismaken voor 10,- Wilt u verder met ons kennis maken? De zwemclub biedt u de mogelijkheid om vijf keer mee te zwemmen, voor slechts 10,-. Lidmaatschap: Natuurlijk is het ook mogelijk om direct lid te worden van de zwem vereniging. Een voorwaarden is wel dat u minimaal in het bezit moet zijn van Diploma A. Wilt u zich hiervoor aanmelden? Dan kunt u gebruik maken van bijgaand aanmeldingsformulier of kijk voor meer informatie op: www.de-spetters.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19