Terriërs verliest in laatste minuut TA--'-- HSV nu in linkerrijtje Start afzwemseizoen Zwembad Loos Dave Wesselink pakt record tijdens Clubkampioenschappen Trias r l' 1 IJTfi Wit SMrlW 1 Vr rl J ^Mal SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Grote opkomst bij Judoclub Groefsema t I.J4 'i It f l - U 1 INGEZONDEN BRIEF Respect KORTOM EHK Klaverjasclub &*gj| HOCKEY HEILOO - Op zondag 7 oktober was de eerste ronde van de puntencompetitie bij Judoclub Groefsema. Iets meer dan veertig judoka's hadden zich opgegeven, om zo de nodige punten te verzamelen voor een nieuwe tegel. De judoka's kunnen bij het behalen van 100 punten een nieuwe tegel winnen, het begint bij de witte tegel en eindigt bij de rode tegel. Om 10.00 uur startten de wedstrijden. Alle tech nieken die in de les zijn geleerd, werden uitgeprobeerd. Van een linkse schouderworp tot een achter waartse beenhaak tot een stevige houdgreep. Na een ochtend hard judoën gingen er weer een aantal kinderen met een nieuwe tegel naar huis. Het volgende moment waar de judoka's punten kunnen HEILOO - 'Balen', was de reac tie van Jisse Waasdorp, coach van Dames 1 van De Terriërs. Zijn vrouwen verloren met 0-1 van Hurley in een wedstrijd, die voor de Terriërs best een wel kom puntje had mogen opleve ren. Daar zag het in de eerste helft overigens niet naar huis. Hurley was duidelijk beter, maar met feno menale reddingen voorkwam doel- vrouwe Laura Hakvoort een grote achterstand. De tweede helft, altijd al de beste helft van het Heiloose team, ging gelijk op, met scorings kansen over en weer. De Terriërs had een bal op de paal, en eigenlijk ook een strafbal verdiend, na een overtreding van Hurley. Dat team benutte tenslotte een strafeorner. Daarmee ging zelfs het verdiende ene puntje aan de neus van de Terriërs voorbij. ,,Het is jammer dat we verloren hebben. Zo'n schle mielige nederlaag blijft wel een paar dagen aan ons hangen. Maar we moeten verder, en dat zullen we doen", aldus Waasdorp. Uitblinker Hakvoort was niet te troosten met de complimenten voor haar kee perswerk: „Ik had tegen het einde nog het idee dat wij het toch nog zouden flikken en dan doen zij het in de laatste minuut. Troosten moe ten we zelf doen door het volgende week en in al die andere wedstrij den beter te doen." verzamelen is op 18 november. Aangeleverde foto VOETBAL Beste Limmer voetbalfamilie. Zo vlak na afloop van de wedstrijd overheerst een beetje het zuur van de nederlaag. Maar wat vooral blijft hangen was het ongelofelijke respect vanuit de Limmer vereni ging naar ons club-icoon Rob van der Eng. De hele dag stond in het teken van de derby. Eerst de Al's tegen elkaar waarin de zoon van Rob, Niek, zijn team naar een over winning leidde. Vervolgens de Fl's tegen elkaar waarin we sinds jaren weer een Kootje in het zwart-geel zagen excelleren. Thijs, kleinzoon van Wout Koot, die zijn roots in Limmen en Meervogels heeft lig gen. Daarna het grote duel tussen de twee vlaggenschepen van de beider verenigingen. Maar wat tij dens deze wedstrijden vooral opviel was de grote foto van Rob in het tulplogo van Limmen. Sommige Limmen-supporters vroegen of wij die foto elke uitwedstrijd meena men. Misschien wisten zij niet dat dit een actie was van hun eigen vereniging. De grote foto van Rob sprong eruit en het is dit respect wat de warme band tussen onze beider verenigingen benadrukt. Na afloop in de bestuurskamer waren er mooie woorden van Jan Nijman en Willem Koot, de grote initiators achter deze dag. Wij willen ook de goede verzorging van Lia en moeder Hollenberg niet onvermeld laten. Vervolgens werd het feest nog dun netjes vervolgd in de kantine waarin beide supportersseharen eensge zind feestvierden onder leiding van een gezellige zanger. Mede namens Carla en de kinderen en de gehele Meervogels-familie willen wij de voetbalclub Limmen en haar sup porters bedanken voor de warme onthaal en de respectvolle nage dachtenis aan Rob. Bart Dekker Akersloot ZWEMMEN HEILOO - Zaterdagmiddag 29 september is het nieuwe afzwemseizoen van zwembad Loos van start gegaan met het A, B en C diploma. Hiervoor kwamen veertig leerlin gen naar zwembad de Witte Brug in Castrieum. De verplichte banen werden in een vlot tempo gezwom men. Iedereen kon dan ook wor den gefeliciteerd met zijn of haar diploma. De geslaagden zijn: Diploma A: Kiki Beemster, Nora Bonte, Dyanne Bijleveld, Joris Boogaard, Luea Bout, Isa Breggeman, Quint Cassee, Yaël Cohen, Sem Dekkers, Tamara Ditmars, Caesar Hohensteijn, Anna van der Molen, Anouk Rommel, Max Theeuwen- Groeneveld, Lisa Veltkamp, Daphne van Velzen, Guus van Wijk, Kick van Wijngaarden, Kyra Wilvers, Joey Zwaan. Diploma B: Hugo van As, Daan Belleman, Eline Biesbroek, Jasmijn Brandjes, Yanniek van Bruchem, HEILOO - Op maandag 15 okto ber houdt de E.H.K klaverjasclub weer een drive met verloting. Iedereen is, het liefst met partner, welkom op de nieuwe locatie Cultureel centrum De Strandwal, Olvendijk 2a Heiloo naast de Kapel. De zaal is open vanaf 19.00 uur, start om 19.30 uur en eindi gen om 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072-5339345. Laura Croux, Noor Dalenberg, Demi Groot, Vian Khalaf, Mandy Kleef, Nora Koomen, Amy de Lange, Maureen Mol, Evi Oosterink, Hidde Rinkes, Rick Schavemaker, Zoë Smets, Wessel Verbeek, Juliette de Wit. Diploma C: Marthe- Maria Twisk. HEILOO - Na een goed eerste kwartier, waarin HSV een paar opgelegde kansen miste, kwam De Wherevogels op een 0-1 voorsprong via een snel uitge voerde counter, waarin een over treding van een van de verde digers van HSV tot een penalty leidde, die onberispelijk werd benut. Hierna kon de thuisclub het ritme niet meer terugvinden en volgde een niet zo'n aantrekkelijk veivolg van de eerste helft. Na de thee kwam een heel ander ingesteld HSV in de (kunstgras)wei. Er werd eerder druk gezet bij de verdediging van de Purmerenders, wat leidde tot meerdere kansen. Eveneens via een penalty, na een handsbal van een de Wherevogelsverdedigers, mocht Jesper de Vré aanleggen voor de verdiende gelijkmaker. Zeven minu ten later kwam een voorzet van de ingevallen Leyn Stokman goed op het hoofd van Rick Houtenbos, die daarmee HSV op voorsprong bracht. De bevrijdende derde treffer liet tot één minuut voor de officiële speel tijd op zich wachten. Steef Kaandorp schoot de toegekende vrije trap, door weer een overtreding van een van de Vogels, heel listig langs de muur van wit-rode verdedigers. ATLETIEK HEILOO - Afgelopen weekend zijn onder optimale omstandig heden de clubkampioenschap pen meerkamp georganiseerd van atletiekvereniging Trias. In totaal kwamen er een kleine 200 leden aan de start. De seni oren die kwamen in actie op de tienkamp en de jongste op de vier kamp. De bloeiende atletiekvereni ging sluit traditie getrouw op deze manier het zomerseizoen. Bij de mannen was het een spannende strijd die uiteindelijk nipt werd gewonnen door Ronald Kuin vlak voor Syrnen Liefting. Bij de junio ren D haalde junior Dave Wesselink het clubrecord op de meerkamp. De nationale topper in deze cate gorie deed het vooral goed op de sprint en horde nummer's en pakte daarbij een flink aantal punten. Bente Madderom was razendsnel op de veertig meter 6.5 seconden bij de pupillen C, de snelste tijd ooit door een Trias pupil C. Stan Nijhuis evenaarde zijn clubrecord wederom bij het hoogspringen door als pupil A 1.45 meter hoog te springen Speerwerper Dennis Bamhoom zorgde bij de senioren voor de beste prestatie van de dag door de 800 gram speer over de 62 meter te gooien. Bij de junioren D haalde junior Dave Wesselink het clubrecord op de meerkamp. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 27