contact Milieuvriendelijk afval inzamelen 9 HEILOO GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! Burgerzaken nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 10 OKTOBER 2012 Hoe zit het ook alweer met bijvoorbeeld oud papier, verfresten of die oude televisie? Alle tips over het goed scheiden van afval leest u in dit artikel. Oud papier Op tien plaatsen in onze gemeente staan ondergrondse of bovengrondse containers voor papier. U kunt hier alle papier kwijt, dat gescheurd kan worden, zoals kartonnen verpakkingen, reclamefolders (zonder het plastic), wc rolletjes en eierdozen. Een complete lijst vindt u op www.vrom.nl onder de rubriek afval. Frisdranken- en melkverpakkingen horen niet bij het oud papier. Opruimen Bij het opruimen van de klerenkast en de schuur, vindt u van alles dat weg mag. Maar hoe komt u van deze spullen af? Textiel: gedragen kleren en schoenen kunnen in de containers voor kleding. Op de afvalkalender vindt u de locaties waar u uw textiel kwijt kunt. Elektr(on)ische apparaten en verlichtingsapparatuur: Oude elektr(on)ische apparaten en verlichtingsapparatuur, kunt u inleveren op de afvalbrengplaats, Rosendaal 2 te Heiloo. Bij aankoop van een nieuwe koelkast, wasmachine, computer, spaarlamp of tl-buis neemt de leverancier het oude exemplaar weer in. Voor kleine elektr(on)ische apparaten, zoals een elektrische tandenborstel of scheerapparaat, geldt hetzelfde als voor grote apparaten. Kringloopwinkels nemen graag kleding in goede staat en nog werkende elektr(on)ische apparaten in ontvangst. Verven Wat doet u met de rest van de verf, de kwasten en de kwas tenreiniger? Restanten van verf moet u altijd naar de afval brengplaats te brengen. Het is Klein Chemisch Afval (kca): huishoudelijk afval waar chemische stoffen in zitten, die scha delijk zijn voor de gezondheid en voor het milieu. Het afval bevat bijvoorbeeld lood, kwik, cadmium, chroom of organische oplosmiddelen. Deze stoffen veroorzaken bij verbranding lucht vervuiling en bij storting vervuilen ze het grondwater. Daarom zamelen we ze apart in. Terpentine, kwastenreiniger of thinner is ook kca. Een complete lijst staat op www.vrom.nl rubriek via afval naar klein chemisch afval. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Verbeek van de Milieudienst Regio Alkmaar (MRA), telefoon nummer 072 548 84 52 of e-mail bverbeek@alkmaar.nl. Of kijk op de website www.mra.nu voor achtergrondinformatie en tips op milieugebied. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 12.00 uur 15.45 uur 13.00 uur Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft drie raadscommissies. Deze commis sies adviseren de gemeenteraad. De raadscommissievergaderingen begin nen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Agendapunten Naast de vaste punten, staat op de agenda. Maatschappelijke Zaken maandag 15 oktober 2012 - Subsidieboek 2013, de voorgestelde subsidieplafonds en de financiering - Integraal huisvestingsplan 2012- 2016 voor schoolgebouwen Heiloo Bestuurlijke Zaken dinsdag 16 oktober 2012 - Presentatie visie op de organisatie - Belastingtarieven 2013 - Papierloos vergaderen - Herziene begroting 2013 Regionaal Historisch Centrum Alkmaar (RHCA) - Verordening behandeling bezwaar schriften - Startnota Toekomstvisie Heiloo Openbare Ruimte woensdag 17 oktober 2012 - Presentatie Boekelermeer Heiloo - Verzoekbesluit onteigening, bestemmingsplan Zuiderloo, Uitwerkingsplan 4 - Stedenbouwkundig Masterplan Nieuw Varne - Bestemmingsplan Blockhovepark Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met mevrouw D. van der Schuur, com missiegriffier, telefoonnummer 072 535 6793 of e-mail griffie@heiloo.nl Hoorzittingen Commissie voor Bezwaarschriften De Commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 15 oktober hoor zittingen voor de behandeling van bezwaarschriften, die bij burgemeester en wethouders zijn ingediend tegen de volgende besluiten. 18.15 uur: afwijzing van een gevraag de parkeerontheffing 18.45 uur: weigering van een omge vingsvergunning voor het vergroten van een bedrijfs gebouw op het perceel Holleweg 19 te Heiloo Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie of de behande ling van bezwaar of beroep in het alge meen kunt u terecht bij mevrouw C. Klein Holte, secretaris van de com missie, telefoonnummer 072 535 66 46. Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 15 oktober. De vergade ring is in het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Plannen, die daar voor in aanmerking komen, worden voorafgaand aan de vergadering in mandaat behandeld. Wie bij een ver gadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de heer J. Hopman, telefoonnummer 072 535 67 39. Definitieve agenda De lijst met de te behandelen plan nen staat vanaf vrijdagmiddag 12 oktober op de website www.heiloo. nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Adviescommissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 15 oktober tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de receptie. Openingstijden di t/m vrij 08.00 13.00 zaterdag 09.00 - Burgerlijke stand tot en met 4 oktober Geboren Julia P.E. Spelt d.v. A.A. Spelt en E.A.A. Dekker Iris M. van Oostveen d.v. D.P.H. van Oostveen en H.M Perdok Sarah Mogge d.v. R. Mogge en M. de Nooijer Melle van der Poel z.v. D. van der Poel en B. Otto Laurens Hofstee z.v. P. Hofstee en C. Seegers Marlou M.A. Apeldoorn d.v. J.W.T. Apeldoorn en M.G.H. Smit Olivier F. van Oostrom z.v. E. van Oostrom en A.G.C.B. Rijkmans Huwelijksaangifte aangifte gereg. partnerschap P. Zuurbier en N. Assies Huwelijken gereg. partnerschap M.H.W. Pirovano en C.T.J.M. de Boer J.M.C. Burgering en A.S. Koch R.W. Bakker en J.A. Harthoorn R.J. Ullers en M. Albers Overleden G.J. van Leeuwen wv Zandbergen P.M. Borst ev Kuijper J.A.C. de Booij ev Poppes A.J. Spanhaak wv Eikenaar H.M.C. Geurts ev Versloot C.G.J. Heijmering A.M. Douwma wv Snip

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 9