Buiten en Binnen, één aanpak! Limmen Cultuur opent nieuw seizoen met koor De Stemming Spirituele beurs in Heemskerk Klaverjasdrive in De Vriendschap Niet afgehaalde prijzen Concert Crescendo in De Schulp De Stemming opent seizoen Limmen Cultuur INGEZONDEN MEDEDELING Haqulore Maniacz! EGMOND - De tuin is een steeds belangrijker onderdeel geworden van ons huis. Als extra kamer, als living en als uitzicht vanuit onze woonkamer en/of keuken. Een veranda, buitenkeuken en loungehoek staan dan ook bij veel mensen op het wensenlijstje. Om buiten en binnen één gezicht te geven hebben Peter Schouten van Hovenier en Boomverzorgingsbedrijf Peter Schouten en Stephanie Pater van Lifs interieuradvies styling uit Egmond aan den Hoef de handen ineen geslagen. Zij kijken naar ontwerp, indeling, stijl, materialen en functies van de tuin en woonkamer/keuken, zodat bui ten en binnen goed bij elkaar aansluiten, elkaar zelfs versterken! In oktober start het nieuwe woonseizoen en het najaar is uitermate geschikt voor het aanleggen of herindelen van de tuin. Ook benieuwd naar de mogelijkheden? Bel vrijblijvend voor tuinadvies naar Hovenier en Boomverzorgingsbedrijf Peter Schouten (www.boomentuinverzorging.nl, tel. 06-22569123) en voor interieuradvies naar Lifs interieuradvies styling (www.lifs.nl, tel: 06-11741499). Het Amsterdamse Koor De Stemming bijt de spits af. Aangeleverde foto LIMMEN - Op zondag 28 okto ber zal het eerste concert in de wintercyclus van het nieuwe sei zoen van Limmen Cultuur wor den uitgevoerd. Het Amsterdamse Koor De Stemming bijt de spits af in een serie evenementen, die weer een bijzonder muzikaal aspect aan de winter in Limmen zullen geven. De Stemming werd zeventien jaar gele den opgericht om jonge mensen in de hoofdstad te interesseren voor het zingen van klassieke werken, en dat op een nieuwe, verfrissend en spontane manier. Door deze wijze van benadering van het klassieke repertoire heeft het koor in de afge lopen jaren een geheel eigen geluid en imieke uitstraling opgebouwd. De combinatie van een integere en ambitieuze maar ook speelse bena dering van de muziek is het visite kaartje van het ensemble gewor den. Het koor bestaat uit ongeveer 25 jonge leden, verdeeld over vier stemmen en staat onder leiding van de enthousiaste dirigent Joost Schouten, die de groep voortdu rend tot grotere muzikale hoogten weet te voeren. Het concert vindt plaats op zondagmiddag 28 oktober in de PKN kerk, Zuidkerkenlaan in Limmen en begint om 15.00 uur. De kerk is open om 14.30 uur en de entreeprijs is 10,-. Voor meer infor matie over het koor: www.koor- destemming.nl. Reserveren: tele fonisch op 072-5052235, via e-mail: limmencultuur@hotmail.com of via www.limmencultuur.nl. REGIO - Op zondag 21 oktober wordt er een gezellige huiselijke spirituele beurs gepresenteerd in het sportcomplex aan de Kerkweg 221 in Heemskerk. Van 11.00 tot 17.00 uur vindt u daar paragnosten, helderzienden, mediums, kaartlegsters, aurafoto grafie, edelstenen, sieraden, boed dha's, weinessproducten, enzo voorts. Entree 5,-, kinderen onder begeleiding gratis. Omdat spiritualiteit ook bete kent dat de noodlijdende mens en dier mag worden geholpen, is er op de beurs ook ruimte gere serveerd voor het EHBZ-team uit Velsen. Dit team helpt zeehonden, bruinvissen en dolfijnen die langs de kust in nood zijn gekomen. Het EHBZ-team kan uw financiële hulp goed gebruiken om deze dieren met een speciale auto te vervoeren van en naar de zeehondencrèche in Pieterburen. AKERSLOOT - Op zaterdag 20 oktober wordt in café De Vriendschap in Akersloot weer een gezellige klaverjasdrive gehouden. Natuurlijk staat het prijzenpak ket in het teken van de feestda gen zoals Sinterklaas en Kerstmis. Naast het klaverjassen natuurlijk ook een super verloting met daarin dezelfde prijzen als met het klaver jassen. Een deel van de opbrengst gaat naar de Stichting KIKA die de belangen van kankeipatiëntjes behartigt. Vanwege het 30-jarig jubi leum van de familie Levering in De Vriendschap hebben zij besloten deze stichting ook in 2012 steunen. Men kan zich van tevoren telefo nisch opgeven tel. 0251-312866. De kosten van deelname bedragen 5,- per persoon. De aanvang van deze drive is 15.00 uur. EGMOND - De op 23 september georganiseerde activiteiten- markt in Dorpshuis De Schulp was zeer geslaagd. Ook de loterij is succesvol verlo pen, mede dankzij de inbreng van tal van prijzen door de deelnemers. Echter, niet alle prijzen zijn opge haald. De prijzen die op de num mers 320, 357, 379, 400, 423, 432, 433, 601, 608, 619, 835, 842, 843, 926, 945, 950 of 965 zijn gevallen, wach ten op him winnaar. Bent u vergeten uw prijs op te halen en bent u nog in het bezit van het bonnetje, neemt u dan telefonisch contact op met tel. 072-5064977. EGMOND - Joeb houdt zaterdag 20 oktober een hardstyle avond. Het Egmondse Dj talent is weer opgetrommeld om er een geweldige avond van de maken. De Dj's van deze avond zijn; Tonie Tsunami, Camping Dj, The Nerdinator, Fifty en Dj Kodiax! Joeb, Herenweg 69, te Egmond-Binnen. De avond begint om 20.00 tot 01.30. Entree is gratis. EGMOND - Op zaterdag 20 okto ber geeft het Gemengd Koor Crescendo uit Egmond-Binnen een concert in het dorpshuis De Schulp in Egmond-Binnen. Aanvang 20.15 uur. De avond staat onder leiding van dirigent Pim Abbestee en de pianobegeleiding is in handen van Mariëlle Tromp-Zentveld. Het concert staat in het teken van de romantiek, 5 liederen op tekst van Rudyard Kipling, Osbert Sitwell en Alfred Tennyson zijn getoonzet door P. Abbestee. Verder op het programma staat de song Close to you van Burt Baeharaeh en The voice of nature van Roberd Bridges, dit lied is een ode aan de overwel digende schoonheid van de natuur. Tot slot de ballad Adeline van Alfred Tennyson, waarin een jongeman zijn liefde verklaart aan een geheim zinnig meisje. Deze liederen worden begeleid door een strijkers-ensem ble. Verdere medewerking aan deze avond wordt verleend door het man nen-ensemble Phonation. Deze zeer bekende groep brengt een divers program met liederen van Boney M., Simon Garfungel, Leonard Cohen, Mozart, Verdi enzovoorts. De bege leiding is met piano. Het ensemble staat onder leiding van dirigent Piet de Groot. Door medewerking van Phonation en strijkers-ensemble is het mogelijk geworden om een zeer gevarieerd programma samen te stellen, waarbij zowel klassieke als modernere muziek ten gehore wordt gebracht. De toegangsprijs bedraagt 7,50. Kaarten zijn verkrijgbaar bij mevrouw Baltus, tel. 072-5061130 en ook aan de zaal.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17