BEDRIJF BELICHT UPDATE Hoe staan o de zaken Kinderdag verblijf Pom-Pom Cafetaria De Eethoek Keurslagerij Snel ■SpwëtsiWelboren Euianl:ieeïfAdviseurs UPDATE We werken met een oontol door ons zorg vuldig uitgezochte maatschappijen. Dit jaar bestaat de Uitkijkpostrubriek Bedrijf Belicht alweer tien jaar. De rubriek wordt wekelijks zeer goed gelezen en hoog gewaardeerd, en levert vaak extra clientèle of in ieder geval extra aandacht op. Vanwege het tienjarig bestaan van deze rubriek gaat de Uitkijkpost bedrijven langs die ooit in Bedrijf Belicht hebben gestaan, en vraagt ze: Pom-Pom, Nijverheidsweg 4, Heiloo, 072-5320277 kinderdagverblijf-boerderij Kennemerstraatweg 263, 1814 GK Alkmaar, tel.072-2200343 www.pom-porn.nl info@pom-pom.nl. HEILOO/ALKMAAR - Bij baby- en peuteropvang Pom- Pom staat creativiteit centraal. Oprichtster Nanda-Mariska de Lange, die aan een kunst academie heeft gestudeerd, biedt in de geborgen omgeving van Pom-Pom kinderen volop gelegenheid om hun creativi teit te ontplooien. Op kinder dagverblijf Pom-Pom wordt daarom ook heel veel aan dans, muziek, gymmen, schilderen en dergelijke geda an. De ru im te aan de Nijverheidsweg leent zich daar uitstekend voor en is helemaal ingericht voor dit doel. Pom-Pom heeft bijvoor beeld een echt 'theater' waar de kinderen zich helemaal kunnen laten gaan. „Iedereen is laaiend enthousiast over onze aanpak. Kinderen komen uit de wijde omgeving en er is bijna geen kind dat huilt. We maken er altijd een gezel lige boel van! We eten met zijn allen aan tafel en elk kind mag zijn eigen kleur bed kiezen, dat vinden zij prachtig. Pom-Pom heeft dankzij de succesvolle en onderschei dende formule sinds kort een tweede vestiging erbij; het agrarisch kinderdagverblijf 'Boerderij Pom-Pom' aan de Kennemerstraatweg in Alkmaar, waar voorheen dierenartspraktijk Bron was gevestigd. Nanda: „Boeren kinderdagverblijven is een nieuwe ontwikkeling in de kinderopvang. Kinderen zijn op de boerderij vaker bui ten en komen hier met allerlei dieren in contact." Ook qua uitstraling staat dit kinderdagverblijf dichter bij de natuur; zo zijn alle spullen van hout in plaats van plastic. De kinderen staan onder leiding van gediplo meerde leidstere. „En daarbij heb ik bewust gekozen voor vrouwen die ook moeder zijn." De naam Pom-Pom staat voor een stoere kikker. „Deze kikker is steeds een bepalende figuur binnen Pom-Pom. Pom-Pom is een handpop kikker, die allerlei avonturen met de kinderen beleeft. Hij geeft aan wanneer we wat gaan eten of wan neer we bepaalde activiteiten gaan doen, ook deelt hij de koekjes uit." Pom-Pom is erkend en voldoet aan alle strenge eisen die worden gesteld. Pom-Pom is vijf dagen per week geopend van 07.30 tot 18.30 uur (de locatie in Alkmaar vanaf 07.00 uur). Voor meer informatie, zie de vernieuwde website van Pom-Pom. Na de renovatie van winkelcentrum Het Hoekstuk in 2010 is cafetaria De Eethoek compleet gerestyled. Het interieur, de wanden, toiletten et cetera; alles is geheel vernieuwd en ademt een gezellige, eigentijdse sfeer. Bovendien beschikt De Eethoek over een sfeeivol zon- terras op het zuiden. Nog altijd gaat Ed voor de beste kwaliteit die er is, koopt verse, hoogwaardige produc ten bij gerenommeerde zaken in en bereidt deze tot gezonde, verantwoorde en toch betaalbare maaltijden en/of hartige tussendoortjes. Zoals malse biefstuk en vleeswaren van de Keurslager om de hoek, verse sala des en veregeperete jus d'orange! Of luxe, vers belegde broodjes en heerlijke snacks. Te gebruiken in de gezel lige zithoek of kant-en-klaar om mee te nemen. Dit jaar viert cafetaria De Eethoek het 12,5-jarige bestaan. In september was de zaak een weekje dicht, toen werd een nieuwe vloer gelegd. Ed besluit: „Maar we gaan er met zijn allen weer tegenaan en hopen hier nog vele jaren aan toe te voegen!" Het Hoekstuk 16, 1852 KX Heiloo, tel. 072 - 5325520 www.de-eethoek.nl |MP.,: info@de-eethoek.nl. HEILOO - Cafetaria De fi Eethoek werd in 2000 overge nomen door Ed van Haaren. Hij heeft daarvoor twintig jaar bij café Aris de Wit gewerkt, gevolgd door een aantal jaar bij Ranzijn in Alkmaar. „Maar het horecagevoel begon toch weer te kriebelen. Toen ik de kans kreeg om dit cafetaria over te nemen, heb ik die dan ook meteen gegrepen." Sindsdien is Ed, samen met zijn vrouw, druk met het reilen en zeilen van De Eethoek, Ed staat veel in de keuken, maakt salades en regelt de bestellingen en alle andere voorkomende zaken, ter wijl zijn vrouw achter de scher men werkt, „Onze medewerkers zijn veelal kinderen van men sen die ik weer goed ken, Mijn filosofie is: als ik weet hoe de ouders zijn, weet ik ook wat ik aan hun kinderen heb. En dat werkt. Maar het belangrijkste vind ik dat ze beleefd zijn tegen de klanten, naast de kwaliteit van hun werk. Omdat we jaren met dezelfde mensen werken, is de sfeer goed. Informeel, maar er wordt wel hard gewerkt. Dat merken de klanten en die vinden het leuk als ze dezelfde gezichten terugzien, We hebben dan ook veel vaste klanten, zelfs uit Limmen en Egmond, en dat vind ik een goed teken!" Van smakelijke kant-en-klaarmaaltijden, soepen van restaurantkwaliteit, panklare groenten, stoofpeertjes of rabarber tot en met heerlijke fruit- en rauwkostsalades. Buiten het brede aanbod in hoogwaardige vleesproducten zijn er nog een paar belangrijke pijlers, waaraan de Keurslagerij zijn goede naam dankt. De zaak onderscheidt zich door in te springen op de vraag van de huidige consument. „In deze tijd is, naast ambachtelijke kwaliteit, ook veel vraag naar verantwoorde 'gemaksvoe ding'. Kant-en-klaarvleesproducten zoals run derlapjes, gehaktballen, spareribs, gebraden kippen, et cetera." In 2010 is de zaak compleet verbouwd en vanaf 2011 zijn ook vers gesneden groenten en fruit van- en door groentespecialist Siem Kuijper aan het assortiment toegevoegd. En sinds een aantal maanden heeft Keurslagerij Snel een kok aan het team toegevoegd, die aan de slag gaat met (h)eerlijke, verse basisproduc ten en hiervan dagelijks de heerlijkste maaltij den bereidt. Van smakelijke kant-en-klaarmaal- tijden, soepen van restaurantkwaliteit, panklare groenten, stoofpeertjes of rabarber tot en met heerlijke fruit- en rauwkostsalades. Makkelijk, lekker en gezond! Kortom: Keurslagerij Snel is de 'eetideeën' speciaalzaak voor verse vleesproducten, groen te- en ffuitvariaties en maaltijden. Dus snel naar Snel! Kerkweg 18 in Limmen. Tel. 072-5051263. www. snel. keurelager.nl, LIMMEN - Keurslagerij Snel is al meer dan een eeuw een begrip in Limmen. In 2004 nam John de Boer de zaak aan de Kerkweg over van Cees Smit en Marianne Snel. Keurslagerij Snel staat voor kwaliteit en dat betekent vlees dat wijd en zijd zeer goed staat aangeschreven; de beste kwaliteit kip, rund-, varkens- en lams vlees. Hiervan wordt in de winkel een heel gevarieerd assortiment aangebo den, waaronder diverse ambachtelijke specialiteiten uit eigen slagerij, zoals salades, worstsoorten en vleeswaren. De werkprocessen bij Koets Welboren zijn volledig gedigi taliseerd en optimaal geautomatiseerd. Bovendien is een CRM (Customer Relationship Management) systeem aangeschaft. „We kunnen ons hierdoor volledig richten op het adviseren van de klant." Het klantenbestand van Koets Welboren is enorm uitgebreid. „In tegenstelling tot veel assurantiekantoren hebben wij een visie gevolgd waarin 'specialisme' het tover woord is. Ingegeven door het feit dat de AFM als waakhond steeds strengere eisen aan de financiële wereld stelt. Voor de particuliere klant zijn wij al jaren hét kantoor in Heiloo. We zijn ons gaan specialiseren in zakelijke schadeverzekerin gen en bieden de mogelijkheid om een risicoanalyse te laten maken. Een risicoanalyse levert belangrijke informatie op bij het afsluiten van zakelijke schadeverzekeringen. We werken met een aantal door ons zorgvuldig uitgezochte maatschappij en. Koets Welboren onderscheidt zich door persoonlijk con tact, prima dienstverlening, scheipe premies en uitstekende voorwaarden. Onze klanten kennen de medewerkers omdat deze al jaren bij ons werken. Per 1 januari 2013 worden provisies voor bepaalde produc ten afgeschaft. „Voor andere producten wordt provisie trans parant gemaakt, zodat elke klant kan zien hoe ons kantoor beloond wordt. Op dit moment bereiden we een abonnemen tensysteem voor, omdat 'provisie' bijna een beladen woord is geworden. Na overleg met de particuliere klant kan de premie voor een verzekering zonder enige vorm van provisie worden aangeboden. Daarvoor in de plaats zal een maandelijkse fee voor het abonnement komen. Zo'n abonnement zal de klant veel voordelen opleveren waarbij de premie nog eens met maximaal 40% kan worden verlaagd. Kennemerstraatweg 402406 1851 BK Heiloo tel. 072-5024200 www.koetswelboren.nl info@koetswelboren.nl HEILOO - Ben Koets en René Welboren richt ten in 2000 Koets Welboren Financieel Adviseurs op. Sinds juni 2006 is het advies- kantoor gevestigd aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. „Wij werken op het gebied van hypo theken nauw samen met AFD Adviesgroep. AFD Adviesgroep is al meer dan 35 jaar in de regio actief op dit gebied. Op pensioengebied wer ken we nauw samen met PensioenSupport! in Heerhugowaard, De klant profiteert van deze samenwerking", vertelt Ben Koets. „Wij streven naar een langdurige rela tie met onze particuliere en zakelijke klanten, Men vertrouwt immers het hele financiële hebben en houwen aan ons toe. Belangrijk dat je daar goed mee omgaat!"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 24