contact m Blad afval: we werken er aan HEILOO 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies VOORKOM WONINGINBRAAK Het aantal woninginbraken in Heiloo neemt toe nu de dagen weer korter worden. Op www.heiloo.nl vindt u tips om woninginbraak te voorkomen. Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 2 4 OKTOBER 2012 Het is alweer een aantal weken herfst en het blad valt van de bomen af. In combinatie met regen kunnen bladeren voor gladheid zorgen. Daarom ruimt de gemeente het bladafval op. Als eerste werken we in de straten waar bomen staan die vroeg hun blad verliezen. De lindes laten hun blad bijvoor beeld vroeg vallen en de iepen juist laat. Daarna naar de veel grotere groep die laat blad verliest. Hierdoor kan het langer duren voordat al het bladafval opgeruimd is. Wat betekent blad opruimen? Daar waar het kan, blazen we het blad in het plantsoen. Zo vormt het een goede afdekking voor de vorst. Daarnaast ver teert het blad en dient daardoor als voedsel voor de beplan ting in het voorjaar. De bladeren op de weg of in de berm verwijderen wij zoveel mogelijk. Natte bladeren op de weg veroorzaken gladheid en de bermen hebben een waterdra- gende functie waardoor deze niet te hoog mogen worden. Als de berm te hoog wordt, dan vloeit het water van de weg niet meer gemakkelijk de berm in. Waar zijn we bezig? De medewerkers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte verwijderen het afgevallen blad met bladblazers, veegmachi- nes en bladvegers. De medewerkers doen dit op meerdere plaatsen tegelijk. Het uitgangspunt is zoveel mogelijk blad opruimen, maar dit is weersafhankelijk. Veeg het blad niet op hopen. Deze hopen blad kunnen nat en zwaar worden, waardoor het wegblazen of opvegen van het blad voor de bladblazers en veegwagen niet meer mogelijk is. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact Bouwen en wonen opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Ontvangen aanvragen omgevings vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Bakkersweg 24, zaaknr. 12 10889 plaatsen dakkapel op achterdakvlak woning en plaatsen kozijn in voorgevel ontvangen: 12 oktober 2012 Westerweg 409a, zaaknr. 12 11007 aanbrengen van 3 reclamedoeken tegen gevels bedrijfsgebouw ontvangen: 15 oktober 2012 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. De Houtwal 73, zaaknr. 12 10515 bouwen woning verzending: 19 oktober 2012 Het Maalwater 9, zaaknr. 12 10565 aanleggen uitrit (gewijzigd uitvoeren) verzending: 18 oktober 2012 Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen de genoemde besluiten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, binnen zes weken na de dag van verzending van het besluit. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het plan. Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 2511800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het realiseren van gehan dicaptenparkeerplaatsen op kenteken in de directe omgeving van: - Hoog en Laag 29 - Hoog en Laag 68 Dit wordt in de nabije omgeving van Hoog en Laag 29 en 68 kenbaar gemaakt door een blauw bord met aan duiding gehandicaptenparkeerplaats (verkeersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen, inclusief onderbord met kenteken. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de bewoners voor wie deze verkeersmaat regel is, beperkt is in haar mobiliteit. Ter inzage Dit besluit gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de informatie balie in het gemeentehuis. Bezwaar Indien u belanghebbede bent en het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 11850 AA Heiloo. Het bezwaarschrift moet schriftelijk worden ingediend, zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 29 oktober. De vergade ring is in het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Plannen, die daar voor in aanmerking komen, worden voorafgaand aan de vergadering in mandaat behandeld. Wie bij een verga dering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de heer G. Twint, telefoonnummer 072 535 67 32. Definitieve agenda De lijst met de te behandelen plannen staat vanaf vrijdagmiddag 26 oktober op de website www.hei- loo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Adviescommissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 29 oktober tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de informatiebalie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11