Nieuw in de verkoop! Gratis APK-keuring! Geen krant ontvangen? Q Samen gewoon doen! o*f Al 25 jaar dé mobiliteitspartner in uw regio! Kuyper Blom www.kbmakelaars.nl Open dag Theeschenkerij en Kwekerij de Buitenkans Filmhuis 'de Buitenkans' Gebouw de Trog U kunt de gehele maand november een afspraak maken voor een gratis APK-keuring op een dag naar keuze. Dit is geldig voor alle APK-keuringen tussen 1-11-2012 31-10-2013. Tel. 072 -532 24 20 Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) Stichting de Buitenkans heeft als doelstelling om beeld vorming over geestelijke volksgezondheid te beïnvloeden. Zondag 28 oktober van 12.00 tot 17.00 uur Activiteiten en aanbiedingen: demonstratie visrokerij m.m.v. Smokeyjohn diverse kinderactiviteiten kwekerij 2 4 OKTOBER 2012 UITKIJKPOST Wilgenlaan 16 te Heiloo U bent van harte welkom op onze feestelijke receptie zaterdag 10 november 2012 van 15.00 tot 18.00 uur. De Oude Werf 1 1851 PW Heiloo (072) 533 85 43 www.vandersteen-heiloo.nl autobedrijf@vandersteen-heiloo.nl AUTOBEDRIJF De locatie is al om verliefd op te worden en dan heeft u het huis van binnen nog niet eens gezien! WAT EEN SFEER! Aan één van de meest gewilde pittoreske lanen van Heiloo is dit vrijstaande woonhuis met royale garage gelegen. Het woonhuis is in 2011 gerenoveerd waarbij vooral gelet is op de kwaliteit en kosten noch moeite bespaard zijn. De lichte living is zeer royaal en heeft een geïntegreerde werkplek, de half open keu ken is zeer compleet te noemen, Ook aan de op het zuidoosten gesitueerde achtertuin is veel 1 aandacht besteed, hier kunt u affiHji J»'™®!* heerlijk vanaf de veranda van de zon genieten. Zeer rustig, in het centrum gelegen nabij i allerlei openbare voorzieningen. Vraagprijs: 675.000 k.k. eer|,ngen Zuidwester ^n,enZlZWf,S.'er euivs uit Heiloo Galerie de Buitenkans organiseert tentoonstellingen in de Trog, waarbij beroeps beeldend kunstenaars exposeren met psychiatrische zorggebruikers, die serieus beeldende kunst produceren. De kunstwerken van galerie de Buitenkans zijn te zien in de Trog, geopend van donderdag- t/m zondagmiddag van 12.00 uur tot 17.00 uur. U bent van harte welkom! Samen met en door cliënten ontpoppen zich kansen en vinden bijzondere ontmoetingen plaats. Mensen met geestelijke gezondheidsproblemen stuiten vaak op onbegrip, voelen zich uitgesloten of worden uitgesloten. Bijzonder omdat een op de vier Nederlanders in zijn of haar leven met geestelijke gezondheidsproblemen te maken krijgt. We willen beïnvloeden door beeldvormingsactiviteiten te organiseren in samenwerking met de GGZ Noord-Holland-Noord. Veelal vinden de activiteiten plaats aan de oostzijde van het terrein GGZ-NHN Heiloo, aan de Bullaan 2, tegenover de brandweerkazerne. Een bezoek aan deze bijzondere locatie is meer dan de moeite waard. Uitgebreidere informatie over de thee- schenkerij, de kwekerij, de galerie en films 'de Buitenkans' vindt u op de website van Stichting De Buitenkans: www.de-buitenkans.org In de kwekerij van 1600 m2 groot, worden planten gekweekt op een ambachtelijke wijze vanuit zaad, stek en het scheuren van planten. Alle werkzaamheden in de kwekerij wor den uitgevoerd met en door cliënten. De kwekerij is voor cliënten een unieke locatie om te werken aan hun herstel. De ervaring die wordt opgedaan is een eerste stap om weer toe te groeien naar het reguliere arbeidsproces. Verkoop van eigen gekweekte planten: maandag t/m zaterdag van 10.30 uur tot 16.30 uur Van donderdag tot en met zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur bent u van harte welkom in de Trog bij theeschenkerij 'de Buitenkans' Wij schenken daar fair trade koffie en de bijzondere witte theesoorten van Theeschenken Jas'''- We serveren homemade producten zoals appeltaart, soep, De Buitenkans salades en broodies- Kom eens op bezoek en laat u verrassen. Kinderen kunnen zich in het dierenknuffelverblijf vermaken, in de vlindertuin vlinders tellen of de schoolmoestuinen bekijken. Op de laatste maandag van de maand organiseert Filmhuis 'de Buitenkans' filmvoorstellingen. De films hebben raakvlakken met een of meerdere geestelijk gezondheidsproblemen. De voorstelling start om 20.00 uur. De toegangsprijs is de prijs van kop koffie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 4