TROLLBEADS'EVENT zaterdag 3 november 2012 ?eek^: Goede week voor De Foresters 1 voetbal Getergde Kay Pronk winnaar Co Bakker winnaar Willem Mooi beker Mountainbike-training voor dames in Limmen Thuis in aandacht voor uw baby juwelier 20 METVAN 11.00-16.30 UUR DEMONSTRATIE GLASKRALEN MAKEN Stationsplein 96 1851 LN Heiloo 072-533 57 30 www.peekjuwelier.nl info@peekjuwelier.nl Graag nodigen wij u uit voor een vrijblijvend bezoek. Kijk op www.fortekinderopvang.nl of bel 0251-658058. Pronk ging alleen op avontuur en bewees daarmee zijn suprematie 31 OKTOBER 2012 UITKIJKPOST www.trollbeads.nl VOETBAL HEILOO - Donderdag 25 oktober speelde De Foresters de beker wedstrijd tegen Kleine Sluis. Met nog slechts een kwartier te spe len was de stand 3-3 en stonden er nog negen spelers in het veld, door een blessure en een rode kaart. Het negental wilde het echter niet op penalties laten uitdraaien en Niels Haring slaagde erin om in de blessuretijd 3-4 te maken. De loting leverde de wedstrijd A.D.O. '20 - De Foresters op, die in november zal worden gespeeld. De Egels spelen dus tegen een Topklasser! Voor de competitie werd zondag 28 oktober uit gespeeld tegen S.E.W., samen met De Foresters achtervolger van het superieure De Kennemers. Voor trainer Rob Klanker was het even puzzelen, door de absentie van veel geblesseerden. Maar alle stukjes vielen op him plaats, wat de kracht van de selectie van dit jaar aangeeft. Al snel werd het 1-0 voor S.E.W., waarna Niels Haring binnen twee minuten via een prachtige volley gelijkmaakte. Dezelfde Haring zorgde er voor dat Bert Inecia 1-2 kon laten aantekenen, wat tevens de ruststand werd. Na de rust een nog sterker De Foresters. De steeds goed opko mende Chris Poulino stelde Bert Inecia in staat zijn tweede doelpunt bij te schrijven en na een tegen- goal van S.E.W. maakte Jeffrey Klij broek uit een solo de 2-A. Na afloop bleken ook de overige drie concurrenten (De Kennemers, Westfriezen en Hellas Sport) ver loren te hebben, waardoor De Foresters nu achter De Kennemers op de tweede plaats staat! Volgende week volgt weer een thuis duel, dan is om 14.00 uur de aftrap van de wedstrijd tegen SVW '27. MOUNTAINBIKEN Een geruststellende gedachte: bij Forte Kinderopvang voelt uw baby zich helemaal thuis. Met veel persoonlijke aandacht en zorg van vaste medewer kers, zodat uw baby zich geborgen en vertrouwd voelt. Wij zorgen voor rust en regelmaat binnen het vaste dagritme van thuis. Met veel ruimte voor ontwikkeling: in onze speciaal ingerichte babyruimtes, binnen én buiten. Pedagogisch geschoolde medewerkers zorgen voor individuele begeleiding, een veilige omgeving en een stimulerende sfeer waarin uw baby zich prettig voelt. Forte Kinderopvang, thuis in: Aandacht Regelmaat - Geborgenheid - Ontwikkeling LIMMEN - Limmer Kay Pronk heeft donderdagavond op duide lijke wijze de zege behaald in de wekelijkse wedstrijd op het ver lichte M.T.B. parcours in Limmen. Op de startlijst pronkten namen van gerenommeerde strandracers op basis waarvan de toeschouwei's voor spelden dat een plek op de hoogste trede van het schavot voor Kay Pronk ditmaal niet haalbaar was. Deze uitla ting was Pronk niet ontgaan en stond daardoor geprikkeld aan de start. Na zijn lekke band van vorige week direct na het vertrek, kwam hij deze keer samen met doipsgenoot Jeroen Buter bij de eerste passage als lei dend duo door. Westzaner Pieter Bak, Schagenaar Ruud Koks en de win naar van de afgelopen twee weken Alkmaarder Milosj van Renesse volg den op korte afstand. Het verdere ver loop van de koei's liet het beeld zien, dat het jonge talent Kay Pronk het op kan nemen tegen iedere MTB specia list of cyclocrosser op zijn parcours in Limmen. Geen moment zag het er naar uit, dat de achtervolgers de kloof naar het duo Pronk/Buter kon den dichten. Halfkoers vond Pronk de samenwerking met Buter genoeg en ging alleen op avontuur en bewees daarmee zijn suprematie. Uitslag: 1. Kay Pronk Limmen 2. Jeroen Buter Limmen 3. Milosj van Renesse Alkmaar 4. Ruud Koks Schagen 5. Arjan de Zeeuw Castricum 6. Michiel Admiraal Schagen 7. Pieter Bak Westzaan 8. Jan Koper Heemskerk 9. Marcel Stuifbergen Limmen 10. Henk Louwe Alkmaar 11. Erwin Veiwijk Egmond aan Zee 12. Dirk Dekker Egmond aan Zee 13. Emiel Prins Egmond aan Zee 14. Kees Pronk Limmen. HENGELSPORT HEILOO - Zondag 28 oktober vis ten de Baarsvissers van DVW hun jaarlijkse wedstrijd om de Willem Mooi beker. Er werd gestart in het Oosterbos, maar de baars vond het zeker te koud want er werd slecht gevangen, later ging het gelukkig een stuk beter en werd het nog bijzonder spannend, en vooral in de laatste sessie sloeg co z'n slag, en wist de wedstrijd te beslissen. De uitslag is als volgt, de eerste 5: 1. Co Bakker 27 stuks, 2. Jan Walta 23, 3 Frank Schoonhoven 21, 4. Rem Blakbom 21, 5. Harry Fransen 21. MOUNTAINBIKEN LIMMEN - De stichting Kids and Parents Bikeschool (K.P.B.) start met ingang van vrijdag 2 novem ber een speciaal uurtje voor de dames: 'Ladies Hour'. Tijdens deze les krijgen de dames aanwijzingen over speciale technie ken om veilig te mountainbiken. Ook de conditie en de gezelligheid worden niet vergeten. Kom dus vrijdag (altijd alleen de eerste vrijdag van iedere maand) 2 november om 09.00 uur naar het M.T.B. parcours aan de Pagenlaan (ingang Eikepage) in Limmen. Voor verdere informatie: www.kpbiking.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 20