Deijle en Veldt adviseur voor ondernemers Klaverjasdrive in De Vriendschap Kerst bij Abdijkaarsen Sint-Nicolaas intocht Akersloot Fusion Juice in Jazz Session Club Vredeburg Limmer Plankeniers spelen 'Smeerkaas en kaviaar' REGIO 21 INGEZONDEN MEDEDELING Postuum eerbetoon pastoor van den Berg UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 2012 REGIO - Wat 12,5 jaar geleden begon met een kantoor aan huis is inmiddels uitgegroeid tot een mooie MKB praktijk met een kantoor aan de Middelweg in Uitgeest (in het voormalige ING-bankkantoor). „Een heerlijke locatie van waaruit we werken met gecertificeerde accountants en belastingadviseurs, aangevuld met een team enthousiaste en goed geschoolde medewerkers. Daarmee voldoen wij aan de hoge kwaliteitseisen, die brancheorganisaties en de gebruikers van de jaarstukken -zoals banken en Belastingdienst- van ons verwachten", aldus oprichter en partner Rob Deijle. Door het vertrek van Deloitte en BDO uit de IJmond is de vraag naar direct betrokken accoun tants en adviseurs gegroeid in hun directe werkomgeving. „Wij bewegen ons in het segment dat tussen de grote kantoren en de administratiekantoren ligt, aldus Frank Veldt, de andere partner. „Wij zijn een accountantskantoor waar de klant zich thuis voelt, van zzp'er tot middelgrote onderneming; per soonlijk en laagdrempelig. Dat persoonlijk contact is van groot belang", vindt Rob Deijle, „klanten moeten bij ons zo kimnen binnenlopen." De onderne mers Rob Deijle en Frank Veldt komen beiden uit de school van KPMG en zijn allebei ruim twintig jaar actief in de accountancy. „Wij begrijpen als geen ander dat men een vertrouwensrelatie met een accountant heeft en dat een ondernemer niet snel overstapt van accountant. Als de relatie goed is, dan is dat logisch" vindt Rob Deijle. „Echter, als de prijs niet meer past en het contact met de adviseur verslechtert door verhuizing van de kantoren naar de grote steden is het wellicht tijd om de relatie te herzien. De overstap van huidige accountant naar ons begelei den we zonder extra kosten, waardoor u verder kimt met dat waar een ondernemer goed in is: ondernemen." Contactgegevens: Middelweg 68, 911 EH Uitgeest, Tel 0251 320848, info@deijle-veldt.nl AKERSLOOT - Op zaterdag 17 november wordt in café De Vriendschap in Akersloot weer een gezellige klaverjasdrive gehouden. Een geweldige prijzentafel ken merken deze drives, prijzen zoals koffiemachines, reiskoffers, levens middelen pakketten, paling, et cete ra. Natuurlijk staat het prijzenpak ket in het teken van de feestdagen zoals Sinterklaas en de kerst. Naast het klaverjassen natuurlijk ook een superverloting met daarin dezelfde prijzen als met het klaverjassen. Een deel van de opbrengst gaat naar de Stichting KIKA die de belangen van kankerpatiëntjes behartigt. Vanwege het 30-jarig jubileum van de familie Levering in De Vriendschap hebben zij besloten deze stichting ook in 2012 te steunen. Men kan zich van tevoren telefonisch opgeven 0251- 312866 om zeker te zijn van een plaatsje. De kosten van deelname bedragen 5,-. De aanvang van deze drive is 20.00 uur. EGMOND - Vanaf 15 november hult Abdijkaarsen zich weer in de kerstsfeer. De jaarlijkse kerstexpositie belooft dit jaar zeer speciaal te worden. Zoals elk jaar kan men kerststallen uit alle windstreken, kerstgroepen, engeltjes en alles wat Kerstmis zo bijzonder maakt bewonderen. Daarnaast wordt de opening opgeluisterd met muziek, is er mini- te voor de Good Shepherd Sisters en ook aan de kinderen is gedacht. Het kerstfeest bij Abdij kaarsen kent een rijke historie. Vanaf het begin van de jaren negentig weten de abdijwinkel en expositieruimte zich in de kersttijd omgetoverd tot een kerstdorp. Daarnaast zijn de handbeschilderde kaarsen en het handgemaakte keramiek in de wijde omtrek bekend. Ook deze kerst krijgt dit mooie ambacht en het monnikenwerk weer alle mimte. De opening van de kerstexpositie zal worden opgeluisterd met de muziek van lokaal gospelkoor B'lief. Tijdens de tentoonstelling wordt gebruik gemaakt van de vernieuwde en uitgebreide expositie- en ont vangstruimte van Abdij kaarsen. De opening van de kerstexpositie is op donderdag 15 november van 19.00 tot 21.00 uur bij Abdijkaarsen, Vennewatersweg 27 te Egrnond- Binnen. Daarna is de expositie tot 6 januari dagelijks te bezoeken van 10.00 uur tot 16.30 uur en is er de mogelijkheid om, op afspraak, met schoolklassen de expositie te komen bekijken. Bezoek www. abdijvanegmond.nl voor meer infor matie en uitgebreide informatie over de openingstijden. Net als vorig jaar zal Sint-Nicolaas worden verwelkomd in de kerk te Akersloot, alwaar hij de toege stroomde kinderen en hun ouders zal toespreken. Archieffoto AKERSLOOT - Een dag na de landelijke aankomst van Sint Nicolaas zal hij een bezoek brengen aan Akersloot. Zondag 18 november zal Sint Nicolaas samen met zijn Pieten om onge veer 12.00 uur jachthaven bin nenvaren. De Ondernemers Vereniging Akersloot (OVA) prijst zich weer gelukkig met de komst van de sint. Het jaarlijks terugkerende evene ment is het paradepaardje van de OVA. Na de gezellige en karakte ristieke aankomst in de haven van de ARZV, zal Sint-Nicolaas daarna een korte rijtoer houden door Akersloot in een open koets. Hierna begeeft hij zich naar de R.K. Kerk van Akersloot. In de kerk wordt de toegestroomde menigte alvast vermaakt door de speciaal samen gestelde sinterklaasband, en het kinderkoor de meerzangertjes. Na een kwartier de stemmen te heb ben losgemaakt, zal Sint-Nicolaas zijn intrede maken in de kerk. Alwaar hij de toegestroomde kinde ren en hun ouders zal toespreken. Burgemeester Mans van Castrieum zal ook de sint in Akersloot komen begroeten. Ook dit jaar is er weer een optreden geselecteerd door de organisatie. Tilly en Louise gaan him beste beentje voor zetten met him optreden. Alle kinderen die een tekening of ander werkstukje voor LIMMEN - Op zondag 18 novem ber vanaf 16.00 uur verzorgt Fusion Juizce een gastoptreden tijdens de derde sessie van de Jazz Session Club Vredeburg. Nog nooit heeft een orkest als Fusion Juice een gastoptreden verzorgd bij de Jazz Session Club Vredeburg. Fusion Juice bestaat uit vijf muzi kanten en vocaliste Joice San Mateo. Het brengt een pakkende 'Juice' van instrumentale en vocale composities uit de (acid) jazz, funk, soul en wereldmuziek. De mix van het repertoire kan qua stijl aange past worden per gelegenheid. Dat betekent voor de Jazz Session Club Vredeburg dat er wat meer naar de jazzkant zal worden gekeken, maar ze zullen zeker hun hele scala van muziekmogelijkheden laten horen. Hans Bletz (keyboard), André Berger (gitaar) en Robbert Tuinhof (tenorsax) vormen de muzikale 'Juiee', ondersteund door de strakke ritmesectie Michel Hillebrand (bas gitaar) en Johan van Luijtgaarden (drums). Joice San Mateo maakt het geheel compleet met haar ster ke vocals. Het wordt anders op 18 november, maar zeker verrassend en goed, met Fusion Juice. U bent welkom en de toegang is gratis. De toegang is vrij, maar U kimt ons steunen door lid te wor den voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer, tel/fax: 072-5053414 of e-mail: fltimmer@telfort.nl. de Sint gemaakt hebben, kunnen deze aan de Pieten overhandigen tijdens de intocht. Voorzie deze wel van je naam en adres, want mis schien win je wel een prijs voor de mooiste tekening! AKERSLOOT - In de R.K. Kerk te Akersloot wordt op zaterdag en zondag 24 en 25 november van 14.00 tot 17.30 uur een expositie van schilderijen, geschiedschrij ving en historische documenten gehouden, van en over pastoor A. van den Berg. Naast zijn gees telijke activiteiten hield hij zich bezig met voornamelijk het schil deren van devote voorstellingen, uitgebreide geschiedschrijving van Akersloot in Kennemerland en het verzamelen van historische documenten. Na het bereiken van de pensioensgereehtigde leeftijd bracht de pastoor de rest van zijn leven door in Akersloot en ver diepte zich verder in zijn hobby's. De werkgroep heeft circa zestig historische documenten en circa vijftig schilderijen verzameld. Vele van deze schilderijen en documenten kwamen van ker ken, geestelijke en particulieren uit de omgeving. De expositie is aangevuld met enkele bijzondere zeer oude affiches onder andere een uit 1808 met houten en loden lettere en een unieke zethaak. Het oudste object is het Jaeoba- kannetje uit circa 1475. De expo sitie vindt plaats in de RK Kerk te Akersloot. De toegang is gratis. LIMMEN - De Limmer Plankeniers zijn alweer een paar maanden aan het repete ren om u ook dit jaar weer een heerlijk avondje uit te bezorgen waarbij weer heel veel gelachen kan worden. Dit jaar heeft men gekozen voor de dolle klucht Kaviaar met smeer kaas van de schrijver Mart Moors, de regie is in handen van Stina Hof. Door een ongelukkig toeval krijgt de asociale familie Stomp nieuwe buren. De elitaire familie de Prael van Goudenjagt komt naast hen wonen. Deze deftige mensen zoe ken een tijdelijk onderkomen teiwijl him villa wordt gebouwd. Ze hadden geen slechter adres kimnen treffen! De spanningen tussen de families lopen hoog op. Ze kimnen elkaar niet luchten of zien! Hevige conflic ten ontstaan! En wanneer er een ongewenste liefde opbloeit, is het kermis in de hel... De voorstellin gen worden gegeven in de Burgerij op; zaterdag 17 november aanvang 20.00 uur, vrijdag 23 november aanvang 20.00 uur en zaterdag 24 november aanvang 20.00 uur (uit verkocht), zaal open 19.30 uur. Een voorstelling alleen bestemd voor ouderen en gasten van de Zonnebloem afdeling Limrnen, is op vrijdag 16 november aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur. Kaarten kopen/bestellen voor de avond voorstellingen kan bij secretaris Maiy Winder. Dit kan telefonisch; 072-5052726 (na 17.00 uur) of via de mail: kaarten@limmerplankeniere. nl. Kosten zijn 8,50 per kaart en tegen inlevering van uw entreebe wijs kimt u een kopje koffie of thee halen bij de koffiebar in de Burgerij die vóór aanvang en in de pauze is geopend.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21