Zondag 25 nove OPEN DAG Heemskerkse Golfschool De Heemskerkse Golfclub www.heemskerksegolfclub.nl Lessen in de winter, spelen in de zomer! 25 HEEMSKERKSE GOLFSCHOOL o.l.v PGA Golf Professional Golf Fysiotherapeut Uniek aanbod van De Heemskerkse: Nu lid worden en t/m 31 december gratis golfen! Unieke aanbieding: 5 privé golflessen voor slechts 99 euro Neem nu 5 privé golflessen voor slechts 99 euro. U hebt de gehele winterperiode de tijd om de lessen af te nemen. De aan bieding geldt t/m 31 maart 2013. De duur van de les is een halfuur en u dient bij aanvang het volledige bedrag te betalen. Meer informatie of een les afspreken? Bel of mail dan met Bob ter Punt: 06 22903289. E-mail: proshop@heemskerksegolfclub.nl Committed to your Swing Kennismakingscursus: 2de persoon halve prijs Golf, een van de snelst groeiende sporten in Nederland. UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 2012 Als u nu lid wordt van de Heemskerkse Golfclub, dan speelt u t/m 31 december 2012 gratis op de mooiste en langste 18 holes championship baan van Kennemerland (alleen toegankelijk met clubhandicap 54, GVB). En ook op onze uitdagende 9 holes Par 3-HOEK. U betaalt per per direct 1.000,- aan voor een certificaat, dat per 1 januari 2013 aangekocht wordt (huidige prijs 1.500,- a 1.600,-). Het entreegeld a 350,- betaalt u tevens per heden. Alle informatie over de aan- en verkoop van de certificaten vindt u op onze website van de Heemskerkse Golfclub: www.heemskerksegolfclub.nl Voor wie is de cursus bedoeld? Voor iedereen die fit wil blijven, hun beweeglijkheid wil optimalise ren en het plezier in het golfspel wil vergroten. Wat mag u van deze cursus verwachten? In 5 lessen van 1,5 uur zullen Bob en Caren aandacht besteden aan de manier waarop u de verschillende spiergroepen actief krijgt voordat u de golfbaan op gaat. De grootte van een cursusgroep is maximaal 8 deelnemers. Kosten voor 5 lessen van 1,5 uur: 112,50 per persoon. U kunt zich opgeven via de Pro shop: proshop@heemskerksegolfclub.nl. Daar kunt u ook met uw vragen terecht. Op zondag 25 november, tussen 12 uur en 16 uur organiseert de Heemskerkse Golfschool een open dag voor geïnteresseerden in de golfsport. Wilt u zelf of kent u iemand, die ook wel eens wil ken nismaken met de golfsport, dan kunt u hem/haar aanraden om dan langs te komen. Golfers willen hun hele leven lang met plezier golfen. Om dit te kunnen doen moeten de spelers: - Fit zijn en fit blijven - Zich fysiek goed voorbereiden op hun golfronden - Hun fysieke mogelijkheden ken nen om blessures te voor komen en lekker te blijven swingen. In het kader van het programma Committed to Senioren geven Bob ter Punt (PGA Golfprofessional) en Caren Bank-Wegewijs (golffysio- therapeut) binnenkort een nieuwe golfeursus. D.m.v. deze cursus leert een golfer zich binnen zijn/haar fysieke mogelijkheden optimaal te bewegen, zodat hij/zij met plezier en een beter resultaat blijft golfen. Speciaal voor de winterperiode biedt de Heemskerkse Golfschool het volgende aan: Als u met twee personen de kennismakingseursus volgt (normaal 95 euro p.p.), dan betaalt u voor de tweede persoon de helft van de prijs. Dit aanbod geldt van 1 december 2012 Pm 31 maart 2013. Een cur susgroep bestaat uit 8 personen. De kennismakingscursussen worden in deze periode alleen op zaterdag en zondag gegeven. Meer informatie? Kijk op www. heemskerksegolfschool of bel met Bob ter Punt: 06 - 2250 3289. Wist u trouwens dat u als deelne mer aan de kennismakingscursus een 10-rittenkaart voor de Par 3-Hoek kunt aanschaffen voor slechts 75 euro (i.p.v. 130 euro). Met golf geniet u van de buiten lucht, bent u sportief en gezond bezig en beoefent u bovendien een van de meest uitdagende sporten. Tussen Alkmaar en Haarlem, dus altijd binnen een half uur rijden, vindt u De Heemskerkse Golfclub. Een actieve en gezellige golfclub met - 18 holes championship course - 9 holes Par 3-baan - Heemskerkse Golfschool - Restaurant Grand Café De 19e - Prachtige oefenfaciliteiten - Gratis parkeergelegenheid Meer weten: neem eens een kijkje op de website: www.heemskerksegolfclub.nl. Maar natuurlijk bent u altijd meer dan welkom op onze Open Dag op 25 november.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 25