Klinkende overwinning voor HSV1 u, Mini toernooi bij TC Hogedijk in Egmond Benauwde remise voor Vredeburg Vriendenteam Groefsema blijft meedingen naar de titel SPORT 31 1 Bootcamp bij Odisport HSV Limmen nieuws UITSLAGEN UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 2012 VOETBAL HEILOO - Afgelopen zondag kwam Graftdijk op bezoek in Heiloo. Een tegenstander die vorig seizoen via de nacompeti- tie promoveerde naar de vierde klasse en waar HSV nog nooit tegen gespeeld heeft in beker- of competitieverband. Het vereehil in voetbalkwalitei ten was te groot, waardoor HSV nauwelijks in de problemen kwam. Binnen enkele minuten kwamen de rood/gelen al een paar keer gevaar lijk door en zij wisten de druk op de groen/zwarte verdediging zo op te voeren, dat in de 16de minuut een voorzet van Lars Ursem door Nick Sombroek op waarde werd geschat. Nick wist voor de twijfelende ver dediger te komen en scoorde zo de 1-0 onder de keeper door. Aanval na aanval golfde op het Graftdijk- doel neer en uit een van die goed opgezette aanvallen kwam de bal TtHHIEs ••ihh-U;:!; De Graftdijk-verdediging roeit de bal weer weg onder toeziend oog van de goed spelende middenvelders Nick Sombroek (rug nummer 8) en Steef Kaandorp. Aangeleverde foto na een voorzet van William de Haan bij Mare Baars. Deze bracht de bal onder controle en scoorde beheerst. Via een aantal korte korn- binaties rond de 16 meter werd de bal op William de Haan gepasst. Hij had de tijd en de ruimte om de bal bekwaam in het doel te schuiven. Dit was in de 38ste minuut. HSV bleef het Graftdijker doel bestoken, jammer genoeg miste Mare Baars ternauwernood een mooie kans en een vrije trap werd nipt door de Graftdijk-keeper over de lat getikt. Direct na de theepauze, met de aftrap voor Graftdijk, joeg HSV op de bal die een corner opleverde. De voorgezette bal kwam in het bezit van Rick Houtenbos, die nummer vier voor zijn rekening nam. Het leek een walk-over te worden, maar de precisie liet nu wat te wensen over. Wel veel balbezit en veel aan vallen op de helft van de tegenstan der, maar de afronding liet op zich wachten. De wisselspelers werden ook ingezet om weer wat ritme op te doen. Daan Bakker die al een wed strijd in de benen had bij het twee de elftal, wist de bal via een mooie voorzet bij Leyn Stokman te krijgen. Leyn liet zich deze mooie kans niet ontnemen en scoorde met zijn rech tervoet de 5 - 0. Zo gemakkelijk als het deze zon dagmiddag ging, zo zal het zeker zondag niet gaan in de uitwedstrijd tegen Beemster, een oude bekende uit de derde klasse en op een zwaar bespeelbaar veld. Onder een stralend najaarszonnetje werd een tennistoernooi voor de kinderen gespeeld aan de Hogedijk. Aangeleverde foto SCHAKEN LIMMEN - Voor SV Vredeburg was het een drukke schaakweek. Het eerste achttal speelde een bondswedstrijd tegen de jeug dige toptalenten van Kennemer Combinatie/ChessCool 4 en het tweede team trad aan bij Krommenie 2. Ook werd de zevende ronde van de interne competitie gespeeld. Vredeburg 1 ontving Kennemer Combinatie/ChessCool 4, een niet te onderschatten tegenstander. Weliswaar bestond dit team louter uit jonge tot zeer jonge jongens, maar wel de beste schaaktalenten uit de regio Haarlem, bijeengebracht in een goedbegeleid team dat ook aan regionale en nationale jeugd kampioenschappen meedoet. Met pijn en moeite sleepte Vredeburg een 4-4 uit het vuur. Jos Admiraal, Niels Hageman en Jaap Limmen scoorden een pimt. Bob Stolp en Bert Hollander waren goed voor een halfje, teiwijl Ed Stolp en Harold Ebels verloren. Ook de sterke Waldemar Mroz ging op het eerste bord onderuit tegen zijn dertienja rige tegenstander. Vredeburg kwam met de 4-4 goed weg: Jos Admiraal bood eerder remise aan, maar zijn tegenstander weigerde het aanbod om vervolgens in het eindspel toch nog een klein foutje te maken, en de tegenstander van Bert Hollander gaf remise teiwijl Hollander nog maar anderhalve minuut bedenktijd had en hijzelf meer dan een half uur. Met de 4-4 handhaaft Vredeburg 1 zich in de subtop van de derde klasse C. Vredeburg 2 moest midweeks naar titelfavoriet Krommenie 2. Het liep uit op een deceptie. Slechts Barry Blekemolen - zeer knap - wist zijn tegenstander te verslaan, maar voor Sandra Hollander, Marlies Sturk, Jan Levering, Dick Aafjes, Mare Voorwalt, Gijs Pouw en Jeroen Tebbens viel er geen eer te behalen. Na de 7-1 bezet Vredeburg 2 de laat ste plaats in de derde klasse B. EGMOND - Onder een stralend najaarszonnetje werd aan de Hogedijk afgelopen zondag een mini en driekwart tennistoer nooi gespeeld. Ruim dertig kinderen hadden zich hiervoor ingeschreven, jeugd tot en met 8 jaar speelt mini-tennis en tot en met 10 jaar speelt driekwart-ten- nis op een halve baan. Deze spelvor men zijn een aantal jaren geleden geïntroduceerd door de KNLTB om het voor de jongere jeugd aantrek- REGIO - Zwarte Piet kwam op het idee, wat moet ik hier nu allemaal mee?! Een groot grasveld, water, balken, touwen, hindemissen, autobanden en vieze kleren. Hebben jullie enig idee watje hier allemaal mee kimt leren? Sint kwam met een wijze raad, volg de twee instructeurs op zondagoch tend om 09.30 uur voor de boot- eamp en wees paraat. Sint voegde hier nog aan toe, het maakt niet uit welk niveau je hebt of je alleen komt of met een (bedrijfs)- groep, je wordt altijd moe. Voor meer informatie ga naar www. odisport.nl, of bel één van de intrueteurs. Barry Hoogeboom, tel. 06-53615936 of Marco Snel, tel. 06-14117089. Voortrainings- dagen: www.odisport.nl. LIMMEN - Zondag 18 november is de laatste witviswedstrijd van 2012. Gevist wordt in het Stet en de vangst wordt deze keer alleen gewogen. Het Stet is doorgaans geen gewichtswater, maar de vis sers kimnen hier vangsten van 100 tot 150 stuks realiseren op een goede dag. De kunst zal er voor de meesten in bestaan de grote voorns en kolbleien tussen het kleine grut vandaan te vissen. De keuze van aas, lokvoer en visafstand is hierbij bepalend. De stand aan kop van de A-groep is als volgt: aan de leiding gaat Co Duinmeijer, die onbedreigd het kampioenschap gaat opeisen. Op de tweede plaats staat Mandy Schouws, die op de hielen wordt gezeten door Peter van der Heijdt en Jan Walta, beiden gerenom meerd om hun vangsten in het Stet. In de B-groep wordt gevist om drie promotieplaatsen. Hiervoor staan vijf vissers kansrijk: Piet Pepping, Karl Nuijens, Han Duin, Dick Pekel en Nico Schouws. Op zondag 25 november is de laatste baarswed- strijd. Het betreft een inhaalwed strijd die eerder vanwege zware regen en onweer niet is doorgegaan. Details zijn nog niet bekend maar vindt u op www.hsvlimmen.nl. JUDO HEILOO - Dit weekend moest het vriendenteam van Judoclub Groefsema weer aan de bak in de West-Friese Judo Competitie; een competitie voor alle judoclubs uit deze regio. Voor het team van Groefsema, die onder meer uit oud-kampioenen bestaat, verliep de tweede ronde uitstekend. Een van die oud-kampi oenen in het team van Groefsema is Leon Borgsteede. Leon is twee voudig Nederlands kampioen en heeft namens Nederland meerdere medailles gewonnen op grote inter nationale toernooien. Dit weekend liet hij wederom zijn (internationale) klasse zien. Met 'speels' gemak won hij zijn twee partijen. Zijn eerste wedstrijd won hij met een sankaku (een grondtechniek) uit het boekje en de tweede wedstrijd met een binnenwaartse haak. Uiteindelijk wist Judoclub Groefsema de eerste wedstrijd met 12-8 te winnen van de nummer twee van de ranglijst, Judoclub Cees Veen. De tweede partij tegen Judoclub EBI-Sports ging lang gelijk op. De judoka's van Groefsema trokken aan het lang ste eind en wonnen deze wedstrijd eveneens met 12-8. Door deze twee winstpartijen, klimt JC Groefsema omhoog in de ranglijst en blijven ze meedingen naar de titel. Voor een filmpje, zie Judoclubgroefsema.nl Het team van Judoclub Groefsema. Aageleverde foto keiijker te maken om wedstrijdjes te spelen met voor hen speciaal ontwikkelde tennisballen. De jeugd heeft zich vanaf 12.00 tot 14.00 uur met korte wedstrijdjes prima ver maakt, en alle kinderen kregen na afloop het felbegeerde herinnerings vaantje. Dit toernooi maakt deel uit van een serie toernooien die dit jaar zijn gehouden bij TC Daalmeer, TV Sint Paneras, TV de Hout, Koedijker TV en als laatste buiten bij TC Hogedijk. In de kerstvakantie vindt het afsluitende toernooi plaats op de binnenbanen van Victorie Plaza. Jeugd die de hele reeks toernooien gespeeld heeft, krijgt daar aan het einde een leuke attentie voor. Ook in de winter kan er bij TC Hogedijk gewoon getennist worden, met de ene week op dinsdagavond de dub bels en de andere week op vrijdag avond de mix wedstrijden. Bridge Club 't Oosthonk Uitslagen van woensdag 7 november: lijn 1. Fam. Admiraal 62,90% 2. G. Voskuil - R. Hogeslag 58,75% 3/4 J. Huting - T. Klerk en Fam. Turk 57,08% B. Lijn 1. A. Dijkman - M. Orij 62,08% 2. A. Brugman - H. Fijnheer 60,42% 3. Fam Woldendorp 57,08% 4. H. Beemsterboer - W. v. Gilst 54.58%. Heilooer Bridge Club Uitslagen donderdagavond competitie in cultureel centrum De Schakel: A-lijn: 1. Joop Boukens -Johan Neefjes 58,85; 2. Margareth de Bruyckere - Nel Stark 56,25; 3. HenkLeering-AlexTurk 53,13. B-lijn: 1. Fenny en Dik Cnossen 55,83; 2. Ineke Wijnbeek- Cor Fioris 55; 3/4. Paul Deitmers - Gerrit Hutten en Cees en Tineke van der Steen 53,33. C-iijn: 1. Yvonne Wuijts- To Ontrop 61,05; 2. Corrie en Theo de ia Porte 58,33; 3. Joke en Frans Soeters 55,63. Dinsdagavondcompetitie: A-iijn: 1. Jan Huting-Cees van der Steen 61,81; 2. Marga van der Mark- Ria Ribberink 56,94; 3. Anneke Pias - Minke Couzijn 54,86. B-iijn: 1. To Ontrop - Ge Noordenbos 64,58; 2. Aiie Graas-Ank Dekker 54,86; Ton Pouiissen - Maarten Verhey en Eifi Greijer-Ans Biitzbium 52.78. Verdere uitslagen op www.hei- iooerbridgeciub.nl. Damesbridgeclub Sans Atout Uitsiagvan 5 november:A-lijn:i. Weehuizen - vd Vlies 6i,67;2. Kuijt - Kuijt 58,33, B-iijn: 1. Oosterwijk - Warmenhoven 70,31; 2. Schatter - Mak 69.79, C-iijn: 1. Kuit - Berkhout 66,67; 2. Fransen - Heijne 65,63. Oppositie De uitslagen van ronde 8 van de interne competitie: V. de Wai-Verhoeff: 0,5-0,5; Smith - Kerst: 0,5 - 0,5; Gandossi - vd Ark: 0,5 - 0,5; vd Brink— Miihren: 1-0; Sauer-v Nes: 1-0; Booij - v Dam: 0,5-0,5; v Diepen - Maas: 0-1; de Jager- Rump: 0-1; Smoor - Huffnagei: 1-0; Voskuil- Kotis: 1-0.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 31