Administratiekantoor Van der Lee Facebookpagina 'Je bent Heilooër als.trending topic in Heiloo Late herfst in het Heilooër Bos H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 2012 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Rich en Roos van der Lee, Nijverheidsweg 31b, 1851 NW Heiloo, tel. 072-5336982, www.administratiekantooivanderlee.nl, e-mail: info@administratiekantoorvanderlee.nl. HEILOO - De kracht van Administratiekantoor Van der Lee is de per soonlijke benadering en daaruit volgend een sterk gevoel van betrok kenheid met de cliënt, gecombineerd met vergaande service, betrouw baarheid en deskundigheid in administratieve dienstverlening. Het administratiekantoor, gerund door Roos en Rich van der Lee en sinds 1998 gevestigd aan de Nijverheidsweg, bestaat inmiddels 46 jaar. In 2000 traden Roos en Rich in de voetsporen van hun vader en groeiden, onder zijn deskundigheid en enorme ervaring, geleidelijk in het bedrijf. In 2004 namen ze het kantoor van hun vader over. Ze begeleiden op een proac tieve manier bedrijven in allerlei sectoren en met diverse rechtsvormen. Ook particulieren kunnen terecht voor de belastingaangiften. Een goed geordende en controleerde boekhouding voorkomt onge wenste financiële en fiscale verrassingen, die vervolgens zouden kun nen leiden tot liquiditeitsproblemen. Rich van der Lee: „Soms heeft de ondernemer een beeld dat het best aardig loopt in zijn bedrijf, omdat er goede omzetten gerealiseerd worden. En toch heeft het bedrijf een liquiditeitsprobleem. Dat kan dan verschillende oorzaken hebben. Het is zaak om dit tijdig te signaleren; beter gezegd, wij zien dit als onze plicht de ondernemer hierin te coachen want wij zijn tenslotte de financieel specialisten. Een kordaat en deskimdig advies kan dus problemen voor komen". Administratiekantoor Van der Lee biedt een totaalpakket op het gebied van accountancy aan het midden- en kleinbedrijf, instellingen, eenmans bedrijven en particulieren. De dienstverlening strekt van het verwerken van de boekhouding tot en met het opstellen van de kwartaalcijfers en de jaarrekening, fiscale en financiële advisering, salarisadministratie et cetera. Alles wordt in begrijpelijke taal gecommuniceerd en de jaarstuk ken worden duidelijk en overzichtelijk gepresenteerd. Voor het oplossen van ingewikkelde, specifieke vraagstukken wordt samengewerkt met specialisten, zoals een gerenommeerd accountantskantoor, een fisca list en een pensioendeskundige. Administratiekantoor Van der Lee biedt dezelfde diensten en deskundigheid als een accountantskantoor, maar dan wel met de flexibiliteit en persoonlijke benadering van een klein schalig kantoor; tegen veel gunstigere tarieven, omdat hoge overhead kosten ontbreken. Roos van der Lee: „Voor veel ondernemers geniet het bijhouden van de boekhouding niet de eerste prioriteit; het wordt veelal in de avonduurtjes of in het weekend gedaan. Wij begeleiden de onder nemers hier actief in, zodat aan alle administratieve - en betalingsver plichtingen kan worden voldaan. Zo worden onnodige, vaak hoge kosten als gevolg van overschrijding van indiening- en betalingstermijnen voor komen. Regelmatig zien we bij startende ondernemers opstartproblemen met het voeren van de administratie en de daaruit voortkomende onjuis te aangiften bij de Belastingdienst. Deze ondernemers worden door ons de eerste jaren extra begeleid en wij hanteren lagere startertarieven." Kortom; Administratiekantoor Van der Lee staat voor een betrokken en uitstekende kwalitatieve samenwerking waarbij de cliënt ervan ver zekerd is dat de administratieve processen goed zullen verlopen." HEILOO - Het is een feest van herkenning; jong en oud Heiloo is in de greep van Facebook! Zelfs de burgemeester heeft er over getwitterd! Op 19 septem ber lanceerde initiatiefnemer en oprichter Mark Bruinink de Facebook account 'Je bent Heilooër als...' Het idee had hij opgepikt van een soortgelijke Facebookgroep uit Alkmaar. Na navraag bij de beheerders in Alkmaar of hier bepaalde rechten aan verbonden waren, zette Mark de stelling in een Heilooër vari ant plus een aantal oude foto's op Facebook en stuurde dit naar circa veertig eigen vrienden uit Heiloo. Onmiddellijk aangestoken door het ludieke idee doken ook zij enthousi ast in 'schoenendozen op zolder', op zoek naar typisch Heilooër beeld materiaal van toen en nu. Vergezeld van leuke anekdotes zetten zij dit op de Facebook pagina; Je bent Heilooër als.verspreidde zich als een lopend vuurtje door het dorp. Binnen één dag hadden zich al bijna vijfhonderd leden aangemeld. De tweede dag waren dit er al zo'n duizend en inmiddels hebben zich ruim 2500 leden aangesloten bij de Heilooër Facebook groep. Mark: „Achter iedere foto staan tal van leuke, korte reacties te lezen, van mensen die zich het beeld nog kun nen herinneren. Daarnaast kan men ook foto's plaatsen met een vraag." Inmiddels telt de pagina meer dan duizend foto's en een veelvoud aan reacties. Mark beheert de pagina en let er op dat dubbele foto's en/ of directe reclame uitingen wor den verwijderd. Er is een zoek functie beschikbaar (rechtsboven in het scherm), zodat je bij het invoeren van een zoekterm (bij voorbeeld 'Ares' of 'Vondelschool') snel terecht komt bij al het aanwe zige materiaal hierover. Daarmee is 'Je bent Heilooër als...' een soort archief, een bron van informatie over Heiloo, geworden; laagdrempe lig bereikbaar voor iedereen die met internet oveiweg kan. „Er zijn ook veel oudere Heilooërs, die speciaal hiervoor een Facebook-account aanmaken." 'Je bent Heilooër als...' is een verslavend tijdverdrijf, en dan niet alleen op herfstige, regenachtige dagen. Kasten worden doorgespit op plakboeken en fotoalbums boor devol jeugdsentiment. „Ik hoor over mensen die het zo leuk vinden, dat ze bijna niet meer kunnen stoppen." Nieuwsgierig? Kijk dan op http www.facebook.com/groups/heiloo, en meld je aan! Mark Bruinink heeft de Facebook pagina Je bent Heilooër als opgericht. Foto: Carolien Breed HEILOO - In november bereikt de herfst meestal zijn eindsta dium. De verkleurde beuken blaadjes raken eerder of later los van de takken en dwarrelen naar de bodem, waar ze nog een tijdje een goudglanzend tapijt vormen. Tijd dus voor een stevige wan deling om nog een keer te genie ten van de herfstkleuren in het Heilooër Bos! De maandelijkse IVN-natuurwandeling op zon dag 18 november voert langs de onderling behoorlijk verschil lende onderdelen van Landgoed Nijenburg, zoals de Kortelingen, de Westerlaan en het Overbos. Kom met stevig schoeisel, warme, wind- en regendichte kleding en loop lekker mee. U ziet meer met een gids, die u wijst op de bessen waar de vogels van snoepen om de winter door te komen en de blad rozetten die al klaarliggen voor de lente. Start is, zoals gewoonlijk, om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg in Heiloo en blijven ongeveer twee uur bezig. Een donatie (richtlijn 2,50 euro) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen naar IVN-Heiloo@hccnet. nl of bellen: 072-5325110. Opgave vooraf is niet nodig. Tijd voor een stevige wandeling om nog een keer te genieten van de herfstkleuren in het Heilooër Bos. Foto: Annelies Westerbeek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 5