Trekking prijswinnaars 500 actie 't Loo te vroeg Lapponia show bij Peek Juweliers Zonnepanelen bij Besseling Installatiegroep Meat Meals; smullen uit de keuken van Keurslagerij Snel Lifestyle 't Loo voor woondecoraties en kleinmeubelen H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Dakgoot Veilige en opgeruimde PC Tot het laatst de baas Lichtjestoer Alzheimercafé Sinterklaasfeest Koffieklets in Heiloo Taichi Qigong Brazilië milium—i UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 2012 HEILOO - Commotie onder de deelnemers van de 500 actie. Terecht, want de trekking vond een paar dagen te vroeg plaats. Door omstandighe den heeft de organisatie de eerste trekking wat naar voren moeten halen. Dit betekent uiteraard niet dat de zakjes ingeleverd na 2 november niet meer meedoen. Deze deelnemers maken zeker nog kans op een van de vele prij zen. De organisatie betreurt de gang van zaken maar belooft dat het prijzen pakket voor de laatste maand uitgebreid wordt naar zes tot tien prijzen! Nog even de spelregels: In het zakje - vorige week verspreid bij de Uitkijkpost en andere volop verkrijgbaar bij de winkeliers - spaart u alle kassabonnen van de winkeliers van Winkelhof 't Loo van de maand november. Heeft u een bedrag van 500 bij elkaar, vult u uw naam en adres in en deponeert u het zakje voor 7 december 2012 in de daarvoor bestemde bus in Winkelhof 't Loo (u vindt een bus op het Albert Heijnplein en op het Middenplein). HEILOO - Het begon ooit met een visie, een ambitie, om het ontwerpen van juwelen tot een kunstvorm te verheffen. Meer dan vijftig jaar geleden ontketende het Finse juwelenmerk Lapponia een revolutie in de wereld van juweelontwerpen met haar imieke design. Vandaag de dag is het ontweip van Lapponia nog even sterk en herkenbaar. Lapponia staat voor opvallende ont werpen, geïnspireerd op de Scandinavische natuur. Een onuitputtelijke bron van creativiteit gecombineerd met traditioneel vakmanschap van Finse goud smeden en productie in kleine series op het hoofdkantoor in Helsinki maken Lapponia en haar collectie imiek in haar soort. Het merk is in 1960 door de Finse goudsmid Pekka Antilla opgericht en is in de loop der jaren een samen werkingsverband aangegaan met verschillende ontwerpers. Alle ontwerpers hebben een eigen manier van werken, maar slagen er desondanks in om een gezamenlijke, kenmerkende lijn neer te zetten. De ontwerpers halen him inspiratie uit de natuur. Deze inspiratie wordt ook doorgevoerd in de afwer kingslaag van puur goud of puur zilver. Ieder sieraad is een klein kunstwerkje, een miniatuur beeldhouwwerkje met een persoonlijk en individueel karakter, dat door de ontwerper is meegegeven. Juwelier Peek organiseert een bijzon dere Lapponia show waarbij wij u de gelegenheid bieden om de gehele goud en/of zilver collectie te bekijken! U bent welkom op 22, 23, 24, 25 november in de winkel aan het Stationsplein 96 in Heiloo. Tijdens de showdagen verloot Peek Juwelier bovendien een prachtig Lapponia sieraad onder de klanten. REGIO - In Alkmaar staat het duurzaamste kantoorgebouw van Nederland; Besseling installatiegroep maakt al ruim tien jaar gebruik van zonne-energie en wekt mede hierdoor de energie op die zij zelf nodig hebben. De panelen die op him dak liggen zijn in de loop van de jaren in opbrengst verbeterd en zullen ook de komende jaren nog verder verbeteren. Wie nu investeert in zonnepanelen heeft dus ook direct rendement en de prijzen zullen naar verwachting niet hard meer zakken. Voor zonnepanelen is geen vergunning nodig tenzij u een monument heeft. Als de panelen optimaal geplaatst wor den zullen ze dertig jaar het maximale rendement opleveren. De Europese Unie heeft als doel dat in 2020 totaal 20% van de energie opgewekt wordt uit zonne-energie. Op dit moment is dat 5% voor Nederland, er is dus nog een uitdaging. De overheid heeft op dit moment nog een subsidiepot van onge veer drie miljoen en diegene die panelen aanschaft krijgt 10% van de aankoop gesubsidieerd. Wat het nieuwe kabinet gaat doen voor de komende jaren is nog niet bekend maar dat men duurzaam moet gaan denken is wel duidelijk. Zeker als Nederland in 2020 de Europese afspraak wil nakomen. Een goed advies kan burgers en bedrijven helpen om door de bomen het bos weer te zien. Kijk op www.besseling.nl voor informatie, of tel. 072-5898357. LIMMEN - Keurslagerij Snel is uitgegroeid tot een veelzijdige versspeciaalzaak en biedt een brede variatie in keuzes! Onder één dak kun je bij Keurslagerij Snel terecht voor alle verse ingrediënten om zelf een maaltijd te bereiden, zoals vlees- en vleeswaren, aardappels, verse groenten en dergelijke. Maar ook voor het gemak van overheerlijke, door kokkin Irma dagvers bereide complete kant-en-klaar maaltijden. Lekker, gemakkelijk en gezond! Het concept van Meat Meals is imiek voor de regio. Met keuze uit drie verschillende portiegroot tes kunt u zelf een maaltijd samen stellen. Voor liefhebbers van de Hollandse keuken, de Italiaanse keuken en Oosterse keuken biedt Keurslager Snel per thema verschil lende combinaties van vlees- en groentevarianten en aardappel-, pasta- en rijstgerechten. U kunt uw maaltijd desgewenst nog uitbreiden met een vooraf soepje van restau rant kwaliteit, rauwkostsalade en/ of dessert. Voor wie niet kan beslis sen, bieden DailyMeals uitkomst; dagelijks een andere, verebereide maaltijd uit de keuken van de keur slager. Nog meer gemak vindt u in het zelfbedieningsschap: met twee- en drievaks verpakte porties, uiteraard dagvers bereid! Eet sma kelijk! Keurslagerij Snel, Kerkweg 18, Lirnmen, tel. 072-5051263. Meer informatie: www.snel.keurslager.nl of www.meatenmeals.nl. HEILOO - Het karakteristieke pand aan Van Aostastraat 28, waar in het verleden platenzaak Pantekoek was gevestigd, (vlak bij winkelhof 't Loo) is nieuw leven ingeblazen. De trotse ondernemer en eige naar Zwi Granaat gaat, ondanks het moeilijke economisch tij, enthou siast en met volle overtuiging de uitdaging aan met Lifestyle 't Loo; woondecoratie, interieuraeeessoi- res en kleinmeubelen. „Juist in deze slechte tijd hebben mensen meer behoefte aan gezelligheid in huis!" De winkel staat boordevol stijlvolle eyecatchers om sfeer in ieder inte rieur aan te brengen. Bijvoorbeeld glazen- en aardewerken vazen, pot ten en kruiken (Brynxz), snuiste rijen, feestelijke tafelaankleding, serviezen en glazen, keuken- en huiskameraeeessoires, trendy design verlichting, kaarsenhouders in alle stijlen en grootte. En verder eigentijdse zitmeubelen, sierlijke tafels, spiegels en zelfs een vintage wastafelmeubel. Je kunt het zo gek niet bedenken, en ergens al langere tijd naar op zoek zijn, of je vindt het zomaar bij Lifestyle 't Loo. De uitge breide en veelzijdige collectie van Lifstyle 't Loo nodigt uit om heerlijk rond te snuffelen., omdat in ieder hoekje van de winkel een andere verrassing schuilt. Lifesyle 't Loo, Van Aostastraat 28, 1851 JC Heiloo, tel. 06-14430001. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl De blaadjes vallen weer van de bomen, bij regenval kan de dak goot gaan overstromen. Reinigen van de dakgoot gebeurt tegen een kleine vergoeding als u lid bent van de Servieepas. Opgeven voor ser vicepas en dakgootreiniging vóór 1 december via tel. 072-5331297. Workshop op maandagen 10 en 17 december om 09.30 uur. De work shop staat in het teken van veilig heid en overzicht; wat weet je, wat doe je, wat kan beter. U leert veilig werken op internet en met e-mail, virussen en dergelijke blijven dan op afstand. En u leert hoe u de compu ter overzichtelijk en schoon houdt. Er zijn verschillende programma's om deze processen te controleren. Prijs voor twee lessen van 1,5 uur 33,- exclusief cursusboek 10,-. Themabijeenkomst over laatste wensen op dinsdag 27 november. SWH in samenwerking met ANBO/ KBO, in aanwezigheid van gastvrouw G. Baas en uitvaartondernemers Henny Stoop en Gijsje Teunisssen. Het overlijden van een dierbare heeft enorme impact en veel moet in korte tijd worden geregeld. Het Trefpunt, aanvang 10.00 uur. Stap ook op zondag 9 december om 15.00 uur bij het Trefpunt in de luxe touringcar. Voor een sfeervolle lichtjestoer door het feestelijk ver lichte centrum van Amsterdam. En terug rijden we via de mooist ver sierde weg van Nederland, dus via Landsmeer, Den lip en Purmerend. Met een pauze in Muziekgebouw aan het IJ, Restaurant Zouthaven. Prijs: 16,50. Reserveer tijdig. Het Alzheimereafe Noord- Kennemerland is op woensdag 21 november in het Trefpunt, en is bedoeld voor mensen met (het ver moeden van) dementie, him mantel- zorger en andere belangstellenden. Ontvangst vanaf 19.00 uur met (gra tis) koffie/ thee. Marise Kraaijeveld, casemanager bij Geriant gaat in op het thema 'Verschillende vormen van dementie'. Daarna is er natuur lijk gelegenheid om vragen te stellen en met elkaar in gesprek te gaan. Op zaterdag 1 december van 10.00 tot 11.30 uur wordt in het Trefpunt het Sinterklaasfeest gehouden voor opa's en oma's en hun kleinkinde ren. Alle kinderen kunnen de sint persoonlijk ontmoeten en krijgen een kadootje mee naar huis. Ook wordt er gezongen en gedanst. Aanmelden niet nodig, entree gratis. Koffieklets met de Gezel- sehapsbank op vrijdag 16 novem ber vanaf 15.00 uur in Cafetaria De Eethoek, Het Hoekstuk 16. Er wordt ook wijn geschonken, consumpties zijn voor eigen rekening. De nieuwe cursus Taichi Qigong start op donderdag 29 november om 14.00 uur en bestaat uit vijftien lessen. Het doel is om uw energie- peil in balans te krijgen, waardoor de belangrijkste voorwaarde voor een goede gezondheid aanwezig is. Wanneer de energie (chi) vrij door het lichaam kan stromen, bevor dert dat de bloed/lymfe circulatie. De oefeningen worden staand en zittend uitgevoerd. Kosten: 165,- Inschrijving via tel. 072-5331297. Op zondag 25 november deelt Otto Zijlstra zijn enthousiasme voor Brazilië met ons. Brazilië is het grootste land van Zuid-Amerika en is met 200 miljoen inwoners het vijf de land in de wereld. Aanvang 14.00 uur, entree 5,-.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7