Eindelijk: Heiloo krijgt glasvezel Het roer om: Center Disc wordt Center Design Sony demonstratieshow bij Foto Heiloo H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING Jeroen hofman bij Fotoclub Heiloo - V UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 2012 HEILOO - De uitslag is duidelijk: Heiloo heeft gekozen voor de toekomst. Voldoende huishoudens hebben 'ja' gezegd tegen glasvezel. Dankzij de vele aanmeldingen zal Reggefiber iedere woning binnen het aansluitgebied voorzien van een geheel kosteloze glasvezelaansluiting. Binnenkort start Reggefiber dan ook met de aanleg van dit netwerk. De hoeveelheid informatie die we met z'n allen verzenden en ontvangen groeit explosief. Glasvezel biedt een enorme capaciteit en de informatie reist met de snelheid van het licht. Daarom stappen steeds meer Nederlandse gemeenten over op glasvezel, waardoor inwoners in een keer klaar zijn voor de komende dertig jaar. Razendsnel internet en haarscherpe tv zijn nog maar het begin. Binnenkort gaat Reggefiber beginnen met de aanleg van het netwerk. Hierover ontvangen de bewoners tijdig bericht. Iedere woning bin nen het aansluitgebied wordt voorzien van een geheel kosteloze glasvezel aansluiting. Bewoners die ook gebruik willen maken van glasvezeldiensten, maar nog geen glasvezelabonnement hebben afgesloten, kimnen zich alsnog aanmelden. Zolang de graafploegen de wijk nog niet hebben verlaten wor den er geen kosten in rekening gebracht. Wie meer informatie wil over de vele voordelen van glasvezel en over de servieeproviders, kan terecht in de glasvezelwinkel. De medewerkers van Reggefiber staan daar klaar om alle vragen te beantwoorden en bieden een onafhankelijk advies met betrekking tot de verschillende abonnementen van de servieeproviders. De glasvezel winkel is gevestigd aan de Heerenweg 42a in Heiloo. Meer informatie en de openingstijden zijn te vinden op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. HEILOO - Jeroen Hofman was dinsdag 6 november te gast bij Fotoclub Heiloo. Hij liet fotowerk zien van zijn project Playground, de uitvoerige documentatie van oefenterreinen in Nederland waar brandweer, politie en defensie oefenen op realistische scenario's. In surrealistische spooksteden pro beren hulpdiensten zich voor te bereiden op iets wat eigenlijk onkenbaar is: de toekomst. Zijn foto's maakte hij meestal vanuit een hoogwerker met een middenformaat-camera. Eerder won Hofman met de foto's uit dit werk prijzen bij de Zilveren Camera en PANL. Aangeleverde foto HEILOO - Na 22 jaar Center Disc gooit Wim Sinnige het roer helemaal om. In 1990 openden Wim en Atie een eigen Cd-zaak. Wim: „Een prachtige tijd; ook na sluitingstijd zaten muziekliefhebbers regelmatig bij ons aan de toonbank om onder het genot van een drankje naar muziek te luisteren." In 2004 overleed Atie en Wim zette de zaak alleen voort. Door de opkomst van shoppen via internet kelderde de laatste jaren de winkelverkoop van Cd-'s. Als vrijetijdsbesteding restaureert Wim al ruim 35 jaar oude meubelstukken en geeft ze een eigentijdse facelift. Uit een combinatie van beide factoren groeide het idee om een winkel in unieke interieuraeeessoires te beginnen. Center Design biedt mooie, door Wim eigenhandig gerestaureerde en met originele krijtverf bewerkte kastjes, tafels, allerlei siervoorwerpen, maar ook authentieke Boeddha's en Oosterse decoratie. Een spannende mix van 'oud' en nieuw; broeante meubels en voorwerpen, elk met een eigen geschie denis, gerestaureerd en gerestyled, waardoor elk exemplaar imiek is! Voor minder dan 150,- heeft u al een imieke salontafel! Bij Center Design kimt u ook uw eigen oude meubelstuk laten restylen. Muziek- en filmliefhebbers opgelet: op de hele dvd- en muziekvoorraad nu 50% korting! Center Design, Slimpad 36, 1851 LB Heiloo, tel. 072 - 5334906, www.centerdesign.nl. HEILOO - Foto Heiloo houdt op zaterdag 17 november een Sony demonstratie show. Vooral de nieuwste camera's komen aan bod, waaronder Nex 6 en de Alpha 99, welke tot de abso lute top behoren met de nieuwste techniek. Natuurlijk zijn er ook de eompaeteamera's, spiegelreflexen, systeemcamera's en videocamera's voor een demo aanwezig. Ook heb ben zij dan in huis het paradepaard van Sony, de A99 fullframe reflex. Waar u de meest mooie foto's en video kan maken. Tevens zal de nieuwste systeemcamera van Sony er zijn: de NEX 6. Dit is natuurlijk niet alles wat er te zien is in de nieu we winkel aan het Raadhuisplein. U kunt er bijvoorbeeld ook terecht voor fotoalbums, lijsten, verrekij kers, studiolampen, telescopen, en nog veel meer! Omdat het assorti ment flink is gegroeid heeft Foto Heiloo ervoor gekozen de locatie in winkelcentrum 't Loo op te geven en een groter pand gevonden om u beter te kimnen helpen, en meer producten te laten zien. Mochten zij iets toevallig niet op voorraad heb ben dan zullen zij alle moeite doen om het zo snel mogelijk aan u te leveren. U vindt Foto Heiloo op het Raadhuisplein 17, tegenover het gemeentehuis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur en zater dag van 09.00 tot 17.00 uur. Foto Heiloo, Raadhuisplein 17, 072- 5324666, www.fotoheiloo.nl, e-mail: info@fotoheiloo.nl. REGIO - Na zeven maanden renovatie met als speerpun ten hygiëne, stijl en duurzaam heid zijn de zalen van dans school en feestlocatie clubMariz Castricum helemaal in clubstyle. Tevens is het lesprogramma vanaf december enorm uitgebreid: naast de welbekende lessen in hiphop, showdanee, breakdance, zurnba en kleuterdans kim je hier nu ook terecht voor HipHop4Boys, moderne dans, stijldans en salsa. ClubMariz werkt uitsluitend met gespecialiseerde leraren. Ieder een expert in zijn of haar dansstijl van breakdance tot salsa, een reden te meer om juist hier op les te gaan. De jeugd heeft de toekomst en club Mariz moedigt deze jeugd aan om op een leuke manier te bewegen. Sporten hoeft niet saai te zijn: vette muziek, moves, omgeving en leef tijdsgenoten. Voor de iets oudere jeugd biedt clubMariz HipHop 25+, Zurnba en natuurlijk Salsa. Meer informatie over leraren en lessen vind je op www.clubMariz.nl. Voor meer informatie: mail naar info® clubMariz.nl of tel 06-53192461.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 9